Oggy a škodíci

• Česko Oggy a švábi (více)

Série(8) / Epizody(579)

Oggy, dobrosrdečný, tlustý kocour nemá rád nic jiného než poklidné podřimování u televize. Tři zlomyslní švábi Joey, Marky a Deedee se však svým neustálým obtěžováním a trápením postarají o to, aby poklidný život, po kterém tučný kocour tak touží, skončil. A co víc, švábi jsou jen částí jeho problému... Oggyho spokojený život také narušuje jeho bratranec Jack, který je posedlý ďábelským úmyslem zničit nezvané vetřelce jednou provždy. (oficiální text distributora)

gombarix

Extrémnější verze Toma a Jerryho, která o co méně je sentimentální a "disneyovsky" uhlazená, o to víc je potrhlá, ujetá, absurdně drastická... a směšná. (Přesně to vystihl Hopper.) A pro děti to podle mě může být docela v pohodě, protože prostředí i postavy Oggyho jsou natolik nerealisticky ztvárněné, že to od normálního světa jde odlišit celkem snadno a řekl bych i líp než třeba u toho T&J. >Pája=) : poprvé jsem se s tím setkal ve svých 22 letech, děkuji za radu. ;) ()

Ukubumbahoo

Za 10 minut 7hodin ráno, to byl jejich čas a po dobu kdy jsem navštěvoval základní školu se tento seriál stal každodením rituálem. Každý díl jsme následně během cesty do školy se sousedem důkladně prokonzultovali. ()

Luk Skywalker

Někdy se divám u snídaně v práci. Námětem to připomíná Toma a Jerryho, ale je to o dost drsnější (taky máme drsnější dobu - zmlacením se zde řeší většina problémů) a někdy si říkám, že francouzští tvůrci jsou totální magoři nebo něco silného kouří či jinak užívají. Kromě v obsahu uvedených ještě zde vystupují (nejen) sousedka Olivia a pes, který zastává různé role (soused, šéf v zaměstnání ad.). Bohužel některé díly jsou nudné a bez nápadu, některé jsou skvělé a baví celou dobu, takže v celkovém hodnocení to vyjde tak napůl. ()

chemicquei

Skvělá to věc. Obrovský místnosti, byť třeba jenom záchod, nekonečnej dům, zákeřná lednička, tykadlovitá televize, polštářek, švábi, schody, úžasný dimenze,.. takhle bych moh pokračovat až na konec nekonečnýho domu. Totální pecka to je. ()

kamil0606

Neviem prečo ale tento seriál mi nepríde veľmi vtipný... A neustále prehrávanie kocúra sa mi nepáčilo ani v Tom a Jerry. 50 % ()

Laca1313

Parádní animovaný seriál. Některé díly jsou sice slabší,některé naprotí tomu jsou přímo skvělé. Oproti Tom a Jerry jsou některé díly opravdu drsné:) Ale celkově si myslím,že je to přece jenom o něco slabší než legendární Tom a Jerry, proto jen za 4 hvězdičky. ()

Redix odpad!

Byl jsem nucen shlédnout asi 6 dílů tohoto skvostu a mohu říct že je to neuvěřitelná kokotina. Člověk neví jestli sleduje kočku, švába morče nebo nevím co ještě. Korunu tomu všemu nasazuje naprosto debilní titulní píseň která mě pomalu ale jistě zabijela, když k tomu připočtete fakt že se v seriálu vůbec nemluví ale vydávají se jakési dementní zvuky a zápletky nemají hlavu ani patu, není o hodnocení ODPAD pochyb. Lituji dnešní děti že které toto sledují protože tohle je dobrý seriál pro dementy ale ne pro normální děti. Zlatý Želvy Ninja nebo Rychlá rota, na to se alespoň dalo koukat a člověk se i zasmál. ()

Kritiq

Kocour Oggy a jeho povedení kamarádi do nepohody :D Výborný seriál pro pobavení celé rodiny, do kterého dokázali tvůrci nacpat opravdu vše. Během jednoho dílu jsme svědky neuvěřitelného dobrodružství, které boří všechny fyzikální zákony a nám se to líbí. ()

AloeB

Tento seriál je fujky fujky, nesnáším ho. Se snahou navázat na populárního Toma a Jerryho stvořili Francouzi nechutnou animací příšerky nezařaditelné k jakémukoliv živočišnému druhu, jakkoliv má být jedno z toho kočky a druhý šváb. Jednu hvězdičku jen za to, že to byl jediný pořad sledovatelný v Hotelu Grand v Larisse, kde všechno běželo v řečtině, jen toto ne :D ()

kondor77

Můj "kamarád" říkal, že vždy když tento seriál sleduje zhulenej, tak se pak kvůli bolestem na plících nemůže několik dní smát. Můj "kamarád" má vždycky pravdu. Jedna z nejlepších animovaných grotesek. Z nějakých důvodů mi to připomělo stařičkého Pepka námořníka. ()