WWE Royal Rumble (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 2000, 180 min

Další perfektní Rumble. *thumbs up*(22.7.2010)

Jsem velmi náročný a 5***** nedávám kdejakému eventu, ale tady jo, a to i přesto, že Rumble vyhrává Rock, který není zrovna můj šálek čaje. Nebýt tu odporné nude show 77leté Mae Young, která přijde na Miss Rumble soutěžit, ukáže kozy a vyhraje!, což je neskonale trapné, bylo by to ještě lepší. Rozpálí to Taz s Kurt Anglem. Human suplex machine-Taz si vystřihne téměř všechny své suplexy-bezva. Zápas o tag opasky byl taky zajímavý, Bradshawava Clothesline from Hell neskutečně protočila Billy Gunna, přesto šampioni obhajují. Intercontinental klání bylo špičkové: Jericho/Chyna/Hardcore Holly - 9/10. Jericho jednotí titul a je Undisputed Intercontinental Champ. A zlatý hřeb - Foley Vs. Triple H pro pás v těžké váze - neuvěřitelné, co tady ti dva všechno podstoupili. Roztřískaný na padrť nakonec vyhrává HHH. Ale ta reakce z publika, když Foley kick-outne první Pedigree! 10/10(22.11.2014)

bol som rozhodnuty dat 3*** ale ten brutalny "blooding match" HHH vs Cactus Jack to bolo nieco na pohladenie mojej pomalicky umierajucej wrestlingovej duse :) Zaverecny Royal Rumble match uz taku kvalitu nemal to skor suboj Hardy boys bol na lepsej urovni ale aj napriek tomu dam tie 4****(11.1.2017)

• Kurt Angle