Nejpevnější pouto

Čerstvý maturant Kelley má o své budoucnosti jasno. Bohatý otec mu zaplatí studium na elitní univerzitě a z něj se stane úspěšný burzovní makléř. A přesto je po zbytečné hádce s venkovským klukem Jasperem, která nakonec skončí automobilovou honičkou a závažnou dopravní nehodou, jeho budoucnost ohrožena. Svým nedospělým počínáním mladíci zavinili požár, při němž shořela i místní restaurace Mables Table a oba jsou odsouzeni k dvěma měsícům práce na renovaci podniku. Pyšný Kelley se zpočátku s nikým nebaví, ale nakonec naváže kontakt s půvabnou Samanthou, Jasperovou přítelkyní. Nečekaně mezi nimi vzplane horoucí láska. Jejich vztahu ale nikdo nepřeje. Rodina, přátelé a konečně ani osud, který jim uchystá nejtěžší zkoušku jejich života (oficiální text distributora)

Olík

Začalo to jako nenáročná letní oddechovka pro nezletilé a skončilo jako ten nejdojemnější doják na světě pro zletilé. Neplatný pokus o romantické drama převážně televizního režiséra Marka Piznarskiho s teenage milostným trojúhelníkem, jehož strany tvoří budoucí hvězdy Chris Klein, Leelee Sobieski a Josh Hartnett. ()

GIK

Dobrá zábava. Tipovali jsme, proč nemůže ležet ve vaně. Sešlo se mnoho vtipných názorů a dokonce jeden divák to trefil správně. ()

Allka

Nejpitomější dialogy, co může člověk slyšet (jelo se vůbec podle scénáře, nebo prostě postavy vždycky plácly něco, co se jim zrovna honilo hlavou??), herci naprosto se nehodící pro svou roli, slabounká překombinovaná zápletka, nedomyšlené charaktery = ztráta času... A ani moje slabost pro Leelee to nezachrání... ()

subic

Nijaký Chris Klein, nijaká Leelee Sobieski a dnes už skoro vyhaslá hvězdička Josh Hartnett. První hodinu jsem čekal, kdy už se začne něco dít. A čekal a čekal a najednou byl konec. Na romantiku docela zoufalé a na drama? Na jaké? ()

Maverick

Co napsat. Tento film nesplnil úplně přesně mé představy o milosném trojúhelníku. Řekl bych že špatný scénář vylepšilo jen herecké obsazení, ale herecké výkony nebyly odpovídající. Josh Harnett nezahrál tak, jak je jeho zvykem. Chris Klein se na tuto roli podle mého názoru výborně hodil, ale jeho herecký výkon mě také neoslnil. Co se týče filmu jako takového, tak hudba rozhodně nebyla to, co by mu přidalo. Závěr filmu mi připomínal poloviční happy-end, což nemám rád. ()

p8ja

Sympatičtí herci, dobré herecké výkony, ale plytký děj včetně zápletky a závěru - jak to tu někdo správně nazval "citové vydírání" a to trochu naštve. A nepustím slzu a ne a ne ane! Hudba mi přišla v určitých chvílích jakoby evropská a vono jo : Andrea Morricone. ()