Reklama

Reklama

Tlapková patrola ve velkofilmu

  • USA Paw Patrol: The Mighty Movie (více)
Trailer 8

Obsahy(1)

Když se přímo na Adventure City zřítí magický meteorit, získají pejsci z Tlapkové patroly superschopnosti, které je promění v mocné tlapky! Například nejmenší člence týmu, Skye, se díky novým schopnostem splní velký sen. Vše se ovšem zásadně zvrtne, když se zlému bývalému starostovi Humdingerovi podaří utéct z vězení. Společně s Victorií Vance, šílenou vědkyní, která je meteoritem přímo posedlá, se pokusí pejsky o jejich superschopnosti připravit ve snaze stát se superpadouchem. Tlapková patrola musí oba dva zastavit dřív, než bude pro Adventure City pozdě. A Skye se přesvědčí o tom, že i malinké štěně může znamenat veliký rozdíl. (CinemArt)

(více)

Videa (6)

Trailer 8

Recenze (43)

Sany33 

všechny recenze uživatele

Príbeh: Najmenšie šteniatka z patroly sa môže naplno ukázať po tom, čo nadobudne silu zo záhadného meteoritu. V ceste naším hrdinom však stojí podlí Huntinger ,ktorý spojil sily so šialenou vedkyňou.  Herecké obsadenie: Sunrise studio opäť odviedlo vynikajúcu prácu a dabingu niet čo vytknúť. Prevedenie: Oproti krátkemu seriálu sa to opierame o skutočne premakanú animáciu a celkovo zrelší príbeh. Napriek tomu však tlapkáčom viac sedí kratšia stopáž, nakoľko 93 minútové bojovanie unudí aj najzarytejších fanúšikov tejto farebnej partičky. Pocity: Zamrzí vykrádanie superhdinských filmov, presunutie Adventure bay do Adventure city a v neposlednom rade depkujúce emancipované šteniatko, ktoré je divákovi kladené celý film pod nos. Pridaná hodnota: Super hrdinská tlaková patrola. 33% ()

c.tucker 

všechny recenze uživatele

Takhle to recenzovala moje 3 letá dcera: “Ahoj, já jsem Ella a chtěla bych ti říct o filmu Tlapková patrola ve velkofilmu. Bylo to super! Pejsci získali superschopnosti od magického meteoritu, a to bylo úžasné. Skye byla taky super, protože se jí splnil velký sen. Ale pak přišel ten zlý starosta Humdinger a ta šílená vědkyně Victoria Vance. Chtěli pejskům vzít superschopnosti! To by bylo špatné pro Adventure City. Tlapková patrola je musela zastavit. A na konci byla taneční písnička, což bylo úplně nejlepší! Film trval 93 minut, což bylo akorát. Měla jsem se moc fajn a ráda bych šla na Tlapkovou patrolu znovu. Hezký den! 🐾” ()

Reklama

kluk z Na 

všechny recenze uživatele

Samozřejmě potomstvo bylo nadšeno a nejradši by šlo hned znovu. U rodičovstva tomu bylo úplně naopak. Strašně ufňukanej film. Byla to velká předpremiéra a pro mně i premiéra, poprvé jsem totiž v kině usnul. Všechno co se tam stalo jsem už někde viděl a nemělo to ducha. Doufal jsem, že to posunou na další level, ale to se nekoná. Liberty city nebylo úplně marné, ale super tlapky zklamaly. ()

Drozdo57 

všechny recenze uživatele

Predtým, než so znechutením po zhliadnutí môjho hodnotenia preskočíte k päťhviezdičkovaniu nejakej Disney (Marvel) sračky, ostaňte chvíľu so mnou. Toto bol prvý film, na ktorý som kedy zobral svojho, teraz trojročného syna. A ten bol nadšený. Chvíľu sa smial, chvíľu kričal, chvíľu dokonca aj plakal. Takže z tohto pohľadu asi výhra. Z pohľadu rodiča, ktorý bol odchovaný na rôznych Power Rangers musím povedať, že ja som sa bavil tiež. Príbeh je jednoduchý, ale to presne chcete. Menej je niekedy viac. Animácia sa niekde posunula dopredu, niekde sa mi páčila viac v prvom filme (ktorý som už, bohužiaľ, videl asi 50krát). Celkovo ale komplexnejšie a vyzretejšie ako prvý film. Nepôsobí to ako 90 minút dlhá reklama na hračky. Občas prekvapí aj slušnou ironickou sebareflexiou. Na záver, si ani ja neodpustím porovnanie s hocijakými dnešnými komixovkami. Pretože pokiaľ toto odsudzujete, ale myslíte si zároveň, že v podstate každá Marvelovka je kvalitný film, tak filmom nerozumiete, nemáte vkus a seriete si do huby. Pretože, väčšina komixových filmov za posledných 20 rokov sú zlé až veľmi zlé filmy. A to aj všetci tí Thorovia, Kapitáni, Supermani a podobne. Toto je v mnohých ohľadoch lepší a zábavnejší film, ako napríklad tie, čo som práve vymenoval. Takže: Paw Patrol, let's go! ()

Khalia 

všechny recenze uživatele

Žádný jiný film s Tlapkovou jsem předtím neviděla, seriálem jsem v podstatě nepolíbená, ale člověk se u toho rychle chytne kdo je kdo a kupodivu jsem se několikrát zasmála a minimálně dvakrát bulela, takže na mě to má efekt jako spousta jiných, o řád lepších animáků. :D A s přehledem bych tomu dala přednost klidně znovu před klasickým Marvelem, protože mě jinak superhrdinové strašně nebaví, ale mezi Mocnými Tlapkami jsem si hned našla oblíbence. :D Jedna hvězda navíc za synka, který si to fakt užil. ()

Galerie (47)

Související novinky

Čína ovládla globální příjmy kin

Čína ovládla globální příjmy kin

02.10.2023

Už dávno nikoho nepřekvapí, že čínský filmový trh je obrovský. Stále se nicméně neděje často, aby filmy z druhé nejlidnatější země na světě, které zároveň takřka nikdo za jejími hranicemi neviděl,… (více)

Reklama

Reklama