Reklama

Reklama

Tlapková patrola ve velkofilmu

  • USA Paw Patrol: The Mighty Movie (více)
Trailer 11

Obsahy(1)

Když se přímo na Adventure City zřítí magický meteorit, získají pejsci z Tlapkové patroly superschopnosti, které je promění v mocné tlapky! Například nejmenší člence týmu, Skye, se díky novým schopnostem splní velký sen. Vše se ovšem zásadně zvrtne, když se zlému bývalému starostovi Humdingerovi podaří utéct z vězení. Společně s Victorií Vance, šílenou vědkyní, která je meteoritem přímo posedlá, se pokusí pejsky o jejich superschopnosti připravit ve snaze stát se superpadouchem. Tlapková patrola musí oba dva zastavit dřív, než bude pro Adventure City pozdě. A Skye se přesvědčí o tom, že i malinké štěně může znamenat veliký rozdíl. (Cinemart)

(více)

Videa (6)

Trailer 11

Recenze (43)

c.tucker 

všechny recenze uživatele

Takhle to recenzovala moje 3 letá dcera: “Ahoj, já jsem Ella a chtěla bych ti říct o filmu Tlapková patrola ve velkofilmu. Bylo to super! Pejsci získali superschopnosti od magického meteoritu, a to bylo úžasné. Skye byla taky super, protože se jí splnil velký sen. Ale pak přišel ten zlý starosta Humdinger a ta šílená vědkyně Victoria Vance. Chtěli pejskům vzít superschopnosti! To by bylo špatné pro Adventure City. Tlapková patrola je musela zastavit. A na konci byla taneční písnička, což bylo úplně nejlepší! Film trval 93 minut, což bylo akorát. Měla jsem se moc fajn a ráda bych šla na Tlapkovou patrolu znovu. Hezký den! 🐾” ()

Sany33 

všechny recenze uživatele

Príbeh: Najmenšie šteniatka z patroly sa môže naplno ukázať po tom, čo nadobudne silu zo záhadného meteoritu. V ceste naším hrdinom však stojí podlí Huntinger ,ktorý spojil sily so šialenou vedkyňou.  Herecké obsadenie: Sunrise studio opäť odviedlo vynikajúcu prácu a dabingu niet čo vytknúť. Prevedenie: Oproti krátkemu seriálu sa to opierame o skutočne premakanú animáciu a celkovo zrelší príbeh. Napriek tomu však tlapkáčom viac sedí kratšia stopáž, nakoľko 93 minútové bojovanie unudí aj najzarytejších fanúšikov tejto farebnej partičky. Pocity: Zamrzí vykrádanie superhdinských filmov, presunutie Adventure bay do Adventure city a v neposlednom rade depkujúce emancipované šteniatko, ktoré je divákovi kladené celý film pod nos. Pridaná hodnota: Super hrdinská tlaková patrola. 33% ()

Reklama

H4daon 

všechny recenze uživatele

Od začátku původního seriálu je to již deset let a za tu dobu se Tlapková patrola stala pro malé děti fenoménem asi jako pro mě Bořek stavitel nebo Lokomotiva Tomáš. Tím pádem není žádným překvapením, že si tento seriál vysloužil již druhý celovečerní film. První film zaměřený na tlapku Chase jsem si i přes to, že nejsem cílová skupina náramně užil. Druhý zaměřený na Skye, už tolik ne, ale stále je to velice dobrý film pro děti a kdyby mi bylo o 5 let míň, byl bych z něho celý paf.  Na můj vkus jsou všechna štěňata v originálním znění strašně ukňouraná, takže doporučuji shlédnout film v českém dabingu, kterému musím pochválit zachování dabérů ze seriálu, jejichž hlasy jsou alespoň pro mě příjemnější na poslech. Druhý film se pokouší přivést na filmové plátno část seriálu, ve kterém se z tlapek stanou mocní superhrdinové. Není se moc čemu divit vzhledem k tomu v jaké popularitě jsou v posledních letech filmy a seriály s tématikou superhrdinů. Osobně bych byl radši, kdybych dostal normální film, ve kterém tlapky budou zachraňovat město jako v prvním díle, ale co už. Film trvá pouze něco okolo 90 minut a velice rychle plyne, takže se děti rozhodně nebudou nudit a pro jejich rodiče to zase nebude tak těžké vydržet, kdyby je film moc nebavil. Pokud máte děti doporučuji vidět. ()

kluk z Na 

všechny recenze uživatele

Samozřejmě potomstvo bylo nadšeno a nejradši by šlo hned znovu. U rodičovstva tomu bylo úplně naopak. Strašně ufňukanej film. Byla to velká předpremiéra a pro mně i premiéra, poprvé jsem totiž v kině usnul. Všechno co se tam stalo jsem už někde viděl a nemělo to ducha. Doufal jsem, že to posunou na další level, ale to se nekoná. Liberty city nebylo úplně marné, ale super tlapky zklamaly. ()

BarkaS 

všechny recenze uživatele

Předchozí film jsem považovala za přijatelný i pro dospělého, který to musí vydržet. I jsem se parkrát zasmála. Tohle byl ale spíš očistec. Předchozí zpracování tématu “meteorit” bylo taky mnohem zábavnější a snesitelnější než tenhle blábol. Snaha vnuknout divákovi “hlubokou” myšlenku, že na velikosti nezáleží to (dámy prominou) dokonale dojebala. Jednou, dvakrát jsem se zasmála, ale v tomto případě se netěším na repete, jak mi to normálně nevadí.    Obsah: Šílená vědkyně, která o sobě tvrdí, že není šílená, přitáhne k zemi meteorit, on spadne do Adventure City a zničí centrálu. Tlapky ho vezmou na loď na prozkoumání, dostanou z něj superschopnosti. Sky pořád řeší, že je nejmenší štěně. ()

Galerie (47)

Související novinky

Čína ovládla globální příjmy kin

Čína ovládla globální příjmy kin

02.10.2023

Už dávno nikoho nepřekvapí, že čínský filmový trh je obrovský. Stále se nicméně neděje často, aby filmy z druhé nejlidnatější země na světě, které zároveň takřka nikdo za jejími hranicemi neviděl,… (více)

Reklama

Reklama