Tlapková patrola ve velkofilmu

• USA Paw Patrol: The Mighty Movie (více)
Trailer 11

Když se přímo na Adventure City zřítí magický meteorit, získají pejsci z Tlapkové patroly superschopnosti, které je promění v mocné tlapky! Například nejmenší člence týmu, Skye, se díky novým schopnostem splní velký sen. Vše se ovšem zásadně zvrtne, když se zlému bývalému starostovi Humdingerovi podaří utéct z vězení. Společně s Victorií Vance, šílenou vědkyní, která je meteoritem přímo posedlá, se pokusí pejsky o jejich superschopnosti připravit ve snaze stát se superpadouchem. Tlapková patrola musí oba dva zastavit dřív, než bude pro Adventure City pozdě. A Skye se přesvědčí o tom, že i malinké štěně může znamenat veliký rozdíl. (CinemArt)

Trailer 11

Mrkvič

Pěkná animace. A to je tak vše, co ocení divák starší pěti let. Dvouletý divák celý film v pozoru nevydržel, ale to nebude vada filmu. Pětiletý byl spokojený. Ale jinak běžné tuctové tlapky. Zábavnost jalová. Infantilní chování všech postav. Prostě pro dospěláka spíš utrpení. Ale jednou, budiž. Pokud uvidím vícekrát, bude to náročné. ()

Vojťas

Seriál, dnes už fenomén, je sice nápaditou epizodní podívanou, ale pro dospělého (možná kromě znělky :-D) celkem utrpení. První kino-film byl na tom podobně, nicméně alespoň vizuálně vychytanější, s hlavním příběhem o Chaseovi. Druhý kino-film, v hlavní roli se Skye, už se může pomalu srovnávat i s dalšími kino-animáky (Disney Pixar, DreamWorks, aj.), protože tady tvůrci "uhodili hřebík na hlavičku". V době přehršle superhrdinských blockbusterů tu máme další přírůstek, ale v tom nejlepším slova smyslu. Taková marvelovka pro předškolní děti, která může být vnímána jako origin i týmovka dohromady. Má přímočarý děj, hlavního záporáka, zrod hrdinky se zkoumáním pohnutek z minulosti, přehlednou akci a celkem srdceryvné finále. Nevím, jestli mi ubývá testosteronu, inteligence nebo prostě "fotrovatím" víc a víc, ale za mě (z pohledu dospěláka a trochu větším nadhledem) naprosto parádní film.. a že jich mám nakoukáno. ;-) Pětiletá dcerka rovněž nadšená, tak mazejte s dětmi do kina! :-) ()

Koda

Říkejte si tomu dětský film, ale já tohle považuji jako jednoduchý kreslený Marvel. Po šílených šichtách v kině jsem se konečně dostal k tomuto filmu, abych si mohl taky na chvíli odpočinout. A jak jinak než u filmu s původním zněním, kde nemusím trpět zvýšené dětské řvaní, že roční ratolest prosí o rodiče o mlíko, nebo do postýlky. A očekávání bylo splněno. Byl jsem na tom sám, yaaaay! Nelituji, říkejte si tomu dětský film, ale já j*bu na to kolik mi je. Tento film jsem si užil jako malý prcek a rozhodně daleko víc, než nějaký ten rodič (rozhodně ne všichni), který šel jen do kina s tím, že potřeboval zpříjemnit čas dětem. V zásadě ten film je natolik jednoduchý příběhově, že jsem tomu filmu rozuměl na 90%, za což jsem hrdý. A teď k věci, 4 hvězdy jsem se rozhodl dát z pohledu toho, že já oceňuji to že i když je v partě spíše nápor psů, tak i fenky dostaly, prakticky získaly prostor, kde vlastně jim patřil tak nějak celý film. Skye jde sama proti šílené vědkyni a Liberty učí čipmanky, nebo co to bylo, aby se z nich stali hrdinové. Možná bych ocenil i větší napětí, větší emoce, ale chápu, tento film se vztahuje spíše pro děti. Dále se mi líbilo to, že každá tlapka dostane nějaký random power, který použije takovým tím zajímavým stylem proti vědkyni, aby to hezky napasovalo a každá postava se mohla s powerem prosadit a vyhrát. Nápad byl skvělý, že update klasických záchranářů se stal mocnější a z tlapek se stali hrdinové, ehm pardon - Super hrdinové. Co přijde potom? Vždyť nemůže být nic víc, než superhrdinové. Toho se asi nejvíce bojím, protože jestli to bude takhle směřovat k tomu, že se tlapky rozejdou a Ryder půjde dělat jinam, myslím že to roztrhá srdce kdejakému dítěti. No uvidíme, každopádně to je ještě daleko a těším se na další pokračování, bez ohledu na věk :) ()

kluk z Na

Samozřejmě potomstvo bylo nadšeno a nejradši by šlo hned znovu. U rodičovstva tomu bylo úplně naopak. Strašně ufňukanej film. Byla to velká předpremiéra a pro mně i premiéra, poprvé jsem totiž v kině usnul. Všechno co se tam stalo jsem už někde viděl a nemělo to ducha. Doufal jsem, že to posunou na další level, ale to se nekoná. Liberty city nebylo úplně marné, ale super tlapky zklamaly. ()

Khalia

Žádný jiný film s Tlapkovou jsem předtím neviděla, seriálem jsem v podstatě nepolíbená, ale člověk se u toho rychle chytne kdo je kdo a kupodivu jsem se několikrát zasmála a minimálně dvakrát bulela, takže na mě to má efekt jako spousta jiných, o řád lepších animáků. :D A s přehledem bych tomu dala přednost klidně znovu před klasickým Marvelem, protože mě jinak superhrdinové strašně nebaví, ale mezi Mocnými Tlapkami jsem si hned našla oblíbence. :D Jedna hvězda navíc za synka, který si to fakt užil. ()

Související novinky

Čína ovládla globální příjmy kin

Čína ovládla globální příjmy kin

02.10.2023

Už dávno nikoho nepřekvapí, že čínský filmový trh je obrovský. Stále se nicméně neděje často, aby filmy z druhé nejlidnatější země na světě, které zároveň takřka nikdo za jejími hranicemi neviděl,… (více)