Reklama

Reklama

Tlapková patrola ve velkofilmu

  • USA Paw Patrol: The Mighty Movie (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Když se přímo na Adventure City zřítí magický meteorit, získají pejsci z Tlapkové patroly superschopnosti, které je promění v mocné tlapky! Například nejmenší člence týmu, Skye, se díky novým schopnostem splní velký sen. Vše se ovšem zásadně zvrtne, když se zlému bývalému starostovi Humdingerovi podaří utéct z vězení. Společně s Victorií Vance, šílenou vědkyní, která je meteoritem přímo posedlá, se pokusí pejsky o jejich superschopnosti připravit ve snaze stát se superpadouchem. Tlapková patrola musí oba dva zastavit dřív, než bude pro Adventure City pozdě. A Skye se přesvědčí o tom, že i malinké štěně může znamenat veliký rozdíl. (CinemArt)

(více)

Videa (6)

Trailer 1

Recenze (43)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Seriálové animácie upgradnuté na tie filmové a hneď je z toho úplne iný animák, na aký sme všetci zvyknutí. Nadupané efekty, svižný dej, overené postavičky, a to všetko obalené do príjemne infantilnej atmosféry. Vkusná vsuvka so Skye o tom, ako sa dostala do Tlapkovej patroly a to všetko baví deti neskutočne. Už len preto musím dať aj štvrtú hviezdu, jednoducho ako značka to funguje. 75 % ()

BarkaS 

všechny recenze uživatele

Předchozí film jsem považovala za přijatelný i pro dospělého, který to musí vydržet. I jsem se parkrát zasmála. Tohle byl ale spíš očistec. Předchozí zpracování tématu “meteorit” bylo taky mnohem zábavnější a snesitelnější než tenhle blábol. Snaha vnuknout divákovi “hlubokou” myšlenku, že na velikosti nezáleží to (dámy prominou) dokonale dojebala. Jednou, dvakrát jsem se zasmála, ale v tomto případě se netěším na repete, jak mi to normálně nevadí.    Obsah: Šílená vědkyně, která o sobě tvrdí, že není šílená, přitáhne k zemi meteorit, on spadne do Adventure City a zničí centrálu. Tlapky ho vezmou na loď na prozkoumání, dostanou z něj superschopnosti. Sky pořád řeší, že je nejmenší štěně. ()

Reklama

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Kdo viděl alespoň pár epizod seriálu ví, že film je opět, stejně jako první kinofilm, dělán čistě komerčním způsobem. Z přímořského Adventure Bay se stalo metropolitní Adventure City. Hlavní postavy ze seriálu úplně vymizely, mihla se jen Goodway, starosta Humdinger z Froggy Bottom sedí konečně ve vězení a je to jeden z padouchů pro toto filmové dobrodružství. Ovšem oproti seriálovým příběhům zmizela jednoduchost a roztomilost a nahradily je velkolepost a chladný rozum Ryderův. Filmaři se samozřejmě svezli na vlně Marvelovských superhrdinů a super schopnosti přisoudili i psím hrdinům. Předloženým vtipům se v kině smáli jen dospělí, děti je nepochopili. A když konečně přežili půl hodiny kino reklam a trailerů film s více než hodinou a půl, oproti dvacetiminutovým epizodám brzy přestane bavit. Tím spíš, když Skye začne řešit deprese z toho, že je malá. Evidentně je film koncipovaný tak, aby do kin přitáhl co nejvíc diváků, třeba i starších, a tím pádem i co nejvíc vydělal. ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Detská Justice League? Prečo nie. Bolo superhrdinské, bolo to technicky na vysokej úrovni, žiadny vizuál zo staršieho seriálu, dcérka sa bavila a ja pri náznakoch na Green Lanterna, či hlavne Supermana resp. SuperGirl som to zvládol bez problémov. Za mňa by to bolo tak na tri hviezdy, ako pri predchádzajúcom filme, ale hodnotím aj za dcérku a pre ňu to bolo super, takže ponechávam ako v predchádzajúcom snímku štyri hviezdy a opäť slušných 70-75%. Pre rodiny s deťmi dokonalá zábava. ()

Lina

všechny recenze uživatele

Sama bych dala tři hvězdy, jenže cílová skupina hodnotí na pět a to je ten rozdíl v názorech :-) Paramout velice dobře ví, co dělá, když pokračuje na stejné vlně. V kině byl problém sehnat slušný lístek a vydali se tam i plyšáci. Scénáristé dokonce nechali moderátora zpráv Adventure City, aby politoval rodiče, co teď budou muset shánět do sbírky další verzi štěňat ve výstroji superhrdinů. ()

Galerie (47)

Související novinky

Čína ovládla globální příjmy kin

Čína ovládla globální příjmy kin

02.10.2023

Už dávno nikoho nepřekvapí, že čínský filmový trh je obrovský. Stále se nicméně neděje často, aby filmy z druhé nejlidnatější země na světě, které zároveň takřka nikdo za jejími hranicemi neviděl,… (více)

Reklama

Reklama