Vládce temnot

• USA Prince of Darkness (více)

Kněz Loomis objeví ve sklepě opuštěného kostela v Los Angeles nádobu obsahující podivnou zelenou kapalinu. Profesor Birack, přizvaný k objasnění této záhady, zjistí, že tekutina je esencí samotného Satana, který se připravuje na ovládnutí celého světa. (oficiální text distributora)

Antimat

Myšlienka,pútavosť napínavosť dramatická hudba,gore scény (No tých tak veľa nieje čo je škoda) Ano efekty za veľa nestoja,ako väčšina z tej doby no hororový prvok to rozhodne má a aj za svoju dobu dokáže upútať dej fanúšika. Bezdomovec mi bol hned veľmi známy ale nevedel som si ho hned zaradiť ,no ako vidím meno "Alice Cooper" je mi to jasné :) Carpenter to rozhodne vie no jediné čo mi vadí je že dead list nebol veľký ()

Guinter

Začátek mě úplně nebavil a nějak mě nedokázal pořádně upoutat, ale asi tak od poloviny se to rozjede v dost slušnej psycho-gore-hnus s celkem děsivou atmosférou neznáma... A na konci jsem se několikrát přistihl, jak ziram s otevřenou pusou. Takže nakonec hodně dobrá 3* ()

TylerD.

Škoda těch osmdesátkových nechutností a blbých lekaček jak z blbýho hororu, to snad tanhle film neměl zapotřebí. Ten námět je je úplně snovej, z toho se dalo vytřískat ještě víc. Hudba osobitá až možná moc dominantní ale mě se líbila. Jenže ten casting. Tihle studentíci byli po studiích minimálně 10 let, někteří už měli stejnou dobu pleš. Ne že by mě to nějak rušilo ale proč proboha? Top scéna je konec se zrcadlem, hodně děsivá. 65% ()

Nag0

Horor bez hororu, generalizované vedecké informácie, poväčšine strojení herci či celkovo zvláštna dejová linka na jednej strane, a na strane druhej viac ako obstojné masky, triky či minimálne jeden dosť zábavný charakter. Ak by som chcel ale v konečnom dôsledku tento film niekomu odporučiť, bola by to veľmi špecifická skupina ľudí a teda ak mám pravdu povedať, ja by som sa do tejto skupiny sám neradil. ()

wopizura

Velmi slibný rozjezd filmu, bohužel, velmi záhy sklouzne do béčkového hororu, který nemá hlavu, ni patu. Nešlo to dokoukat a ani výtvarná stránka to nezachránila. Tři hvězdy s odřenýma ušima. ()