Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Liberec, 20:00. Na vrcholu radnice se zatřepotá plášť superhrdiny Libermana, který sleduje skupinu veksláků na noční procházce. Superhrdina seskočí a unese jejich šéfa, jistého Huberta Vratimova, jehož bezvládné tělo se o necelé dvě minuty později objeví na vrcholu Ještědu. Dokáže superhrdina létat rychlostí až 200 km/h? Nebo použil k přesunu těla nám neznámou technologii? A proč se to všechno stalo zrovna tehdy, když se v televizi vysílala chvilka poezie? (Česká televize)

(více)

Recenze (30)

pirduch 

všechny recenze uživatele

No já nevím, jestli od toho někdo čekal 1.oddělení nebo předDevadesátky,případně nějaké Vorlíčkoviny,tak asi ne...Já očekával parodii,která se nebere vážně,a jsem spokojen. Ano,něco by mohlo být krapet jinak, jako u všeho,co člověk, to názor, ale odpad to určitě není, a srovnávat s ordinací...Hejtři,kteří rozcupujou vše od ČT jen proto,že chudáci musej platit konces.poplatky, se mnou samozřejmě souhlasit nebudou,ale propadák bych viděl úplně jinak. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vlastně už mě na tom zajímají jen dvě věci - 1. Co z toho vypadne, 2. Jak se jednotlivé případy vyřeší. Bohužel už mě přestává zajímat i možnost č.2, protože co díl, to stále blbější vypointování a já nevím, jestli je to fór, nebo neschopnost být kreativnější. V obou případech to ale neznamená nic dobrého, tudíž žádné změny k lepšímu se (stále) nekonají. A mě je toho furt líto a furt bych tomu přál pozvednutí a úspěch a furt chci vidět další epizody... a to jen proto, že je to první český seriál za x let, co má šanci přinést sem něco nového. A ani to není kopírka příliš slavné předlohy jako Svět pod hlavou, ale jen kopírka nějaké předlohy. Btw, když už tak chce být tak dobové, bylo by fajn, kdyby tvůrci příště předem zjistili počet obyvatel v Liberci v osmdesátých letech. Nejen že by to působilo líp (když už se zmiňuje Chvilka poezie, která tu jinak nemá žádnou roli), ale líp by vynikly i ty (pro mě okoukané) fóry "vše mimo Prahu je vesnice". Nechci přehnaně rýt, ale na tohle su prostě háklivý. 2* ()

Reklama

MPzDC 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatím asi nejslabší díl, ale nebylo to zlé. Zápletka a záhada stále na dobré úrovni, ačkoli téma superhrdinů mi do celkového záběru seriálu moc dobře nezapadá. Díl se ale posouval dost skokově a zaregistroval jsem dost hluchých míst. Humor byl tentokrát až příliš okatý, možná s tím souvisí fakt, že je toto první díl, na němž se nepodílelo více scénáristů. Vedlejší linie a epilog byly super, ale hlavas mohl být lepší. ()

jungewolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Baví mě hlášky v každém dílu. V tomhle zabodoval hlavně Vojta (J.Cina) v samém závěru, když se kolegovi Davidovi (J.Macháček) přiznal, že se zamiloval do drsné estébačky Snížkové (A.Fialová) ... . Zdánlivě zavražděného šéfa veksláků si zahrál Ladislav Hampl, mihla se tam J.Plodková coby Davidova zmizelá manželka(čili máma mladé Evy-D.Pavlovičová). ***Natáčelo se v Liberci /poděkování : Filmová kancelář Liberec-Město Liberec/, hlavně na vysílači na Ještědu. Taky v kostele sv.Antonína Velikého (scény na věži kostela a před ním. VIZ - poděkování : Římskokatolická farnost-arciděkanství Liberec, arciděkan R.D. Mgr. Radek Jurnečka . ***3.díl je na webu Č.televize : ČT 1, neděle 17.3.2024, 20.10 . ()

Xspy 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jestěd měl potenciál , i když bych řekl že polovinu interiérů natočili opět v ústředí parapsychologické organizace .Veksláci jako protivníci také nebyl nápad od věci ,ale ta omáčka kolem co měla emulovat děj a jakýs příběh ? .....A neříkejte, že  Macháček přijde zase s jasným rozuzlením deset minut před koncem dílu ... Viditelně nejlépe jdou scénáristům scénky z rodinného života aby ne "Ulice" je prostě česká škola kterou nezapřete :/ ()

Galerie (32)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama