Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Trampská osada již dlouhou dobu trpí útoky záhadného monstra Kozlopíra. Trochu upír, trochu kozel ale až nyní za sebou zanechal svou první oběť. Přestala fungovat magická táboráková píseň, která dokázala Kozlopíra odstrašit od útoků? A proč vůbec Kozlopír útočí? Je i jemu trapné, že si dospělí chlapi hrají v lese na kovboje? (Česká televize)

(více)

Recenze (26)

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S tímhle seriálem je to fakt jak na horské dráze, chvilku nahoře, chvilku dole. Už jsem se chtěl radovat, že zde zase máme díl, který se povedl, protože zpívaný výslech je skvělá bžunda, ale pak přijde to session v trampské osadě, a je to jedna trapná scéna za druhou. Navíc také netuším, proč se seriál navezl zrovna do trampů a udělal z nich buď buzny, nebo mladíčky s pisklavým hláskem, případně zlatokopy. Když někdo natočí parodický film, že Samir a Šifra jsou buzny, bude to vtipné? Jo, a chápu dobře, že Cinova postava bude mít podíl na polidštění estébačky, aby už nehonila a nebila lidi z politických důvodů a nezpívala Kupředu levá? A jinak nechápu, proč tvůrci dělají z diváků blbce, když mu dají indicie typu "matka dělala v tajné továrně - zdrhla - levitovala - zmizela", a holka pak vymyslí, že ji maminka neměla ráda a chtěla se utopit kvůli ní? Že za celou dobu nikoho nenapadlo, že za zmizením matky stojí nějaká tajná organizace? ()

Chudobka odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neviděla jsem to celé, ale to, co jsem zvládla v  ivysílání,  mi stačilo. Nemůžu na tento seriál změnit názor. Nezasmála  (ani neusmála) jsem se ani jednou, pouze u mě převládal pocit trapnosti. Jednou z nejhorších postav je ta, kterou ztvárňuje Anna Fialová. Kladu si otázku, proč  Leoš Noha působí v jeho roli normálně lidsky a ona tak odpudivě. Že by se zrovna do takové ženy někdo mohl zamilovat? Nemožné. Koktání šerifa, Cinova vyrážka a další "vtipné" momenty byly nesnesitelné. Stejně jako vsuvky o manželce hlavního hrdiny. Co si myslím o Macháčkově herectví, jsem  už psala. ()

Reklama

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začne to solidně, ale pak to zase vrcholí tak nějak... nijak a je to zase na úrovni "jak co, jak kdy".  Třeba parodie na Sedm statečných se Snížkovou v pionýrském je něco úžasného, zatímco celý závěr s pátráním v lese je vyloženě slabý a někde to překračuje tu hranici geniality a trapnosti výrazně na tu druhou stranu. Ono to na té hranici stojí dost často a to je asi největší brzda v cestě ke zlepšením, ale zase na druhou stranu - nespadlo by to pak moc do té příliš trapné podoby? Slabé 3* ()

MPzDC 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle byla slabota. Kvůli scéně z téhle epizody jsem se o seriálu dozvěděl a naštěstí ho reprezentuje dost mylně. Trampské prostředí a mýtické zvíře tematicky do seriálu zapadá, ale záhada je zatím to nejnudnější, co jsme zatím viděli. Humor byl tentokrát pěkně trapný (ačkoli scéna s dýmkou míru mě dostala) a rozuzlení úplně kýčovité. Celou dobu jsem se obával, že motiv bude tak stupidní, jak ve skutečnosti byl. 1* za pro seriál typickou úžasnou kinematografii a světlé momenty v dějové linii Evy a Davida. ()

jungewolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zas dobré fóry : estébák Hora(L.Noha)hrající na ukulele, šerif zpívající výpověď, Ind Šušrut převlečený za indiána ... . A překvápko na konec : Kozlopír skutečně existuje ... . Šerifa hrál M.Pechlát, jeho zástupce S.Rašilov, rýžovníka zlata, vydávajícího se za trampa J.Gottwald. Natáčelo se taky v jeskyni Pusté kostely, v trampské osadě Měsíční údolí v Mrači a u rybníka Buková Lhota. Název dílu odkazuje na film Balada pro banditu(1978). ***6.díl je na webu Č.televize : ČT 1, neděle 7.4.2024, 20.10 . ()

Galerie (30)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama