Miluj mě, prosím

• USA Wicker Park (více)

markul

Ze začátku nic moc. Po slabším rozjezdu už jsem si už říkal, že moje očekávání bylo asi zbytečně vysoké. Ale po hodině se to skvěle rozjelo do výborné zápletky a sice klasického, ale pěkného zakončení. A jelikož poslední dobou ujíždím na romantických filmech, tak nemůžu hodnotit jinak. A to mi ještě na konec zahráli Coldplay. :) ()

Giggs

Ďalši z obrovskeho radu absolutne hlupych, zlych a uplne zbytočnych remakeov (tie dobre sa daju spočitať na prstoch jednej ruky), ktory absolutne ničim nepredčil original a nepriniesol iny, obohacujuci pohľad na rovnaku vec. Komplikovana a nudna zlatanina v ktorej som sa už po 20 minutach stratil. Vybodnite sa na tuto hluposť a radšej si pozrite užasny original. ()

Lewisek

Pátá hvězdička je za songy na začátku a na konci. Wicker Park je velice zajímavý film, trochu se mi zdálo, že to plave v žánrech, není to moc kam zařadit, v popise by ještě klidně mohlo být "krimi", (možná :) ) Každopádně se mi líbil scénář a herecké obsazení hlavní čtveřice také dost povedené.... Celkově Překvapující ... ()

Rssa

Zpočátku zmatené, později se zápletka začíná odkrývat (ale až do konce je to trochu nepřehledné - a to tím nezáměrným způsobem) a z podivného a chabého thrilleru se stane romantické drama, čímž se vyjasní spousta věcí. Obsazení rolí je čistě dle vzhledu, hlavně Diane (i když náznaky hraní jsou vidět). Celkově film na 3 hvězdy, ale ten závěr je vážně působivý, takže lehce 4 hvězdy. 75 % ()

janisska

Stalkerství konečně povýšilo na lásku, toporná gesta a držky na herectví. A ten narativ! Diváku, pohleď, kterak jsem komplikovaný! A ty jsi tak chytrý, když si dokážeš záběry chronologicky seřadit! ()

rapstorm

Francouzský originál tohoto filmu jsem neviděl, takže to nemohu nějak porovnat, ale co vím jistě, že se americká verze Wicker Parku zařadila k mým oblíbeným filmům. Přesvědčivý příběh, i přesvědčivě zahrané. Film byl hodně matoucí, ale po druhém shlédnutí věci byli jasnější. Takže doporučuji se na to podívat i víc krát. Zvukový doprovod od Cliffa Martineze byl úžasný. ()

Drc

Více než romantiky si užijete toho drama. Zapeklitý a vykonstruovaný příběh o lidských vztazích se točí kolem ústředního motivu, kterým je snaha získat lásku za každou cenu. Postupně do sebe jednotlivé nitky, ze začátku matoucí i díky různým časovým rovinám, začnou zapadat aby vše dospělo k šťastnému konci. I když jak pro koho :) Určitě zajímavé. ()

ThomasL

Jak já jsem mu přál, aby už ji konečně našel... Ale to ne. Musela tam být zamilovaná sobecká kamarádka, která se jim to za každou cenu snažila překazit a chtěla si ho nechat pro sebe. Svině jedna, takhle jim ničit život. Obzvlášť konec na letišti je nezapomenutený s doprovodem Coldplay. ()

ThomasCrown

Po prvotnom pocite, že režisér sa trochu zamotal všetko začalo v druhej polovici filmu do seba krásne zapadať. Treba si iba počkať, podobne ako hlavní hrdinovia filmu. Nemôžem sa zbaviť pocitu, že Diane Kruger, ale aj Rose Byrne tu obe jemne výzorovo pripomínajú Natalie Portman. Ale to je iba veľké plus. ()

Abiosis

*PATTINSON ST.* Jednoduchý príbeh, z ktorého je však z dôvodu väčšej "atraktivity" vytvorený jeden prekombinovaný, no v konečnom dôsledku odpudivý, trápny, logiku a reálnosť postrádajúci (vraj že) triler. Šialene zamilovaná žena, ktorá je pre lásku schopná robiť neuveriteľne komplikované veci, privlastňovať si identitu inej osoby a zavádzať všetkých navôkol a... ja nerozumiem prečo všetká tá zbytočná energia minutá na tak komplikovaný plán, keď by stačilo povedať jednoduché Milujem ťa či Chcem ťa či Páčiš sa mi a bodka. Josh Hartnett v tomto filme podáva podobný výkon ako Robert Pattinson vo všetkých a výsledkom roztržitosti a zamilovanosti, ktoré sa snaží predvádzať je, že divákovi spôsobuje jeho herecký prejav dvojhodinové utrpenie. Verdikt v 1 vete: Komplikovaný nezmysel bez iskry a napätia. 24.12.2010 ()

Hanes88

Hodně zajímavé romantické drama. Joshe Hartnetta moc nemusím, ale zde zahrál opravdu skvěle. Diane Kruger nádherná jako vždy. Však to hlavní, tedy děj, ten byl taky moc povedený - netradiční, pěkný. Závěr byl taky super. 80%. ()

Perverz

Zapletený, prostříhaný děj s flashbacky romantického kruhu, který je ale režijně zvládnutý a tak vás nenechá ztratit se v ději. Naopak. Pomalu a přehledně rozkrývá zápletku a nenechává moc prostoru pro předvídatelnost děje. Těch romantických chvil tady až tolik není, krom úvodu a konce, jinak je kostra příběhu spíše těžko definovatelným žánrem. Postavy hlavních představitelů zvládli herci bravurně, zejména Rose Byrne. Paul McGuigan si se snímkem pohrál. Minulost se prolíná s přítomností a kulisy se pomalu otvírají až k na jedničku zvládnutému konci za hudby Coldplay- zakončení filmu které je tou třešní na dortu. ()

.baris.

Originální téma, skvělé zpracování a atmosféra, výborně vybraní herci. Žádný podobný film jsem předtím ani potom už nikdy neviděla... Čas od času si Wicker Park s chutí zopakuji a vždycky jsem stejně nadšená :). A The Scientist na konci...ách.. (miluju tu písničku!) Dodatek: Doporučuju nečíst si před zhlédnutím filmu Kleopatřin komentář. Zkazí vám to zážitek z filmu - je to neoznačenej spoiler jak vyšitej a jak mám tuhle uživatelku jinak ráda, tak tady by mě fakt naštvala, kdybych si její komentář přečetla před tím, co jsem film poprvé viděla.. (ono vám to - dřív nebo později - všechno dojde, ale je fajn, když vám to dojde během filmu, ne před ním :) ) ()

M.I.K.E.

Mám rád filmy u kterých po většinu času filmu nevím, která bije a v posledních dvaceti-třiceti minutách se všechno vyjasní. Wicker Park je jeden z těch to filmů. ()

Blazin

Hodně zajímavé drama, ve kterém se postupně vše odhaluje a vy jenom koukáte na televizi co se bude dít dál, pak jsem si říkal jestli se tam ještě nebude zabíjet a nakonec je z toho romantický konec jako by zrovna končil nějaký trapný americký romantický film kterých je spousty, ale tohle je něco jiného a romantický tam je jen ten konec. Jediné co mi trochu vadilo byly ty náhody, bylo jich až příliš. ()

dehlie

romantika s pomerne komlikovane spracovanou zápletkou (hlavne ma občas miatli nijak oddelené časové posuny), ktorá bola v podstate jednoduchá. nespadá však celkom pod štandarne spracovaný žáner na americký spôsob. prvý krát ma vo filme vyslovene neiritoval josh hartnett, plusom bol aj výkon rose byrne, krásna diane kruger a záver s coldplay. 3 a 1/2*. ()

gocatgo

V hlavní roli Závist. Hodně zasloužené nadstandartní hodnocení. Naprosto skvělá zápletka, ve které není nic tak, jak si myslíte. Ano láska někdy dovádí lidi k zoufalým činům. Možná bych ale v případě tohoto snímku oželel happy end. ()

jasse

Hezké...ne příliš uvěřitelné...vzkazy pod dveřmi v době mobilů? Nejvíc se mi líbila ta zimní scenérie, Josh v parku v tom vířícím sněhu vypadal opravdu úchvatně. Závěr na letišti mi trochu připadal jak v Krokodýlu Dundee, ale ti Coldplay to trochu vylepšili. ()