Miluj mě, prosím

• USA Wicker Park (více)

evita_

Waaaaaaau, waaaaaaaaaaau. Film krásny, to ako sa ľúbili, to bolo strašne nádherné. Ja vlastne ani neviem nájsť slovo na to, aké to bolo nádherné. OKREM tej hnusnej zákernej hajzelskej kravy, ktorá to skoro všetko do*ebala a klamala a robila zle a neznášam ju. Strašne im to prajem a verím, že spolu ostali, mali kopec detí, prežili fantastický život, zostarli.... ()

Janette789

Mě tenhle remake přišel oproti původnímu L'Appartement dost slabý. Nejen že v původním filmu jsou herecké výkony víc uvěřitelné, ale také ten závěrečný konec tzv. “happy end” na mě neudělal vůbec žádný dojem. Prostě kombinace Belluci a Vincenta Casseli je fenomenální a bezkonkurenční. V původním filmu mi bylo líto že se Max(Vincent Cassela) nesetkal s Lisou (Belluci) a skončilo to tak jak skončilo. Když to tady, mě bylo líto zase Alex (Rose Byrne) která mě jako jediná na tomhle filmu zaujala. To je paradox. Co se týče Diane Kruger tak ta nesahá Belluci ani pokníky. 40% ()

Sejkorka

Takže tohle je remake Bytu s Monicou Belluci. Stejně jako originál mi to přijde hodně překombinované, tedy, těch náhod, kdy se Mathew s Lisou minou je až příliš. Pochopitelně tomu velmi napomáhá proradná Alex. Nicméně, Američani nezklamali a smutný konec změnili v happyend. Vůbec se za to nezlobím. Naopak, aspoň jedna kráska přežila. Byť člověk čeká do poslední chvíle, kdy ten byt vybouchne ..... ()

1308boddah

Naprostá spokojenost, supr film. Viděno už vícekrát, protože postavy jsou natolik propracované, že se vždycky klaníte na stranu jinou. Scénář úžasný, kamera taky. Na první vidění i překvapivá pointa. ()

Simule30

Za mě naprosta bomba,dej i atmosféra naprosto dokázal  vtáhnout do děje,misty trochu depresivní a oproti originálu potesil i pozitivní konec ()

Marcello

Som trošku prekvapený tak vysokým a kladným hodnotením tohto filmu, pretože až na zopár svetlých momentov mi to celé prišlo ako neskutočný guláš všetkého možného, v čom sa len veľmi ťažko dalo orientovať. Naviac, a to sa mi už dlho nestalo, som mal problém pociťovať sympatie nielen k hlavnému hrdinovi, ale ku ktorejkoľvek z postáv. Zaradenie filmu do kategórie Mysteriózny, mi takisto príde mimo, pretože celé je to de facto len na necelé dve hodiny natiahnutá klasická mexická telenovela a trošku neobratne zostavený milostný trojuholník. ()