Miluj mě, prosím

• USA Wicker Park (více)

PogoJoe

Celou první polovinu filmu jsem zvažoval, že od něho odejdu - tak moc mě nudil. Josh Hartnett je pro mě velice nesympatický a film šel tak nějak mimo mě. Nakonec jsem vydržel a dočkal se kvalitní poslední půlhodinky, díky které nelituji zahozeného času. No jo, zamilovaní ze zoufalství dělají často blbosti... ()

Remedy

Je fakt, že takovýchto romantických filmů je jako šafránu - takže za tu nevšednost a dost osobité (a mně osobně moc sympatické) pojetí určitě velké plus. U "vážnějších" romantických filmů mívám většinou problém s postavami - emoce, peripetie a "útrapy" na mě většinou působí nevěrohodně (třeba Avaryho Pravidla vášně). U Wicker Parku tomu je přesně naopak. Skvělé ústřední trio vtisklo svým postavám tolik citu a emocí, že mi tu a tam i ta slza ukápla.)) Zajímavá režie a citlivě zvolená hudba nakonec směřují mé výsledné hodnocení k nějakým 90-95% a uvidím, co přinese druhá projekce.)) ()

FilmFan24

...takové konce si dám líbit! Mix romance a thrilleru se povedl, Diane a Josh jsou normálně krásný pár a Rose Byrne v roli dívky, která tak strašně chce být milována, že...ale prozrazovat těm, co ještě neviděli nic nebudu! ()

runner85

jeden z najlepších romantických filmov ktoré som kedy videl, ... i keď je vo filme aj veľa sklamaní s neopätovanej lásky / ale tak to už chodí / + a koniec som si vychutnal do poslednej chvíle ... ()

Skip

Velmi zajímavě natočený film. Neustále mě to nutilo dávat pozor a stále jsem byl v napětí při rozplétání tohoto "zauzlovaného" příběhu. ()

kajas

Pomalejší rozjezd může jistě mnohé diváky odradit, ale druhá polovina filmu vás přiková do křesla a spolu s hlavním hrdinou rozplétáte jednotlivé nitky až k působivému závěru. Diane je vážně krásná, ale herecky mě mnohem více přesvědčila skvělá Rose Byrne. ♫ I had to find you, tell you I need you... ()

Lennnnna

I přesto, jak moc je nepravděpodobné, že se vám vaše láska (s kterou právě chodíte, takže víte, kde bydlí, jaké má číslo atd.) ztratí ze života, aniž by nebylo možné ji nalézt, tak i přes tento malý-velký zádrhel (který film k velké škodě stál jednu hvězdičku, kterou mohl získat navíc) jde o poměrně zdařilou romanci, která si hraje s poetickými obrázky a skládá do sebe jednotlivé scény jako puzzle, což je sice lehce ohrané, nicméně v tomhle případě velmi působivé. Ztvárnění i nápad by byli na jedničku, jen by to bývalo chtělo ještě do detailu promyslet. ()

kalap

No a čo .že tam bolo veľa náhod a thriller to bol,ale romanticky s nervy drásajúcim koncom so scenou na letisku,ked lisu takmer stráca a do toho sa ešte pripletie takmer manželka s ktorou sa musi rozísť hned teraz.Tak to už som vstal z kresla a mal sto chutí vpláliť na to letisko a urobiť tam poriadok.No našťastie si Josh Hartnett poradil aj bezomna a ja sa mohol nakoniec rozplakať a isť šťastný spať.Uf. ()

Dubro

Tomuto žánru veľmi nefandím, no režisér Paľko EmsíGuigan si zapožičal šikulu kameramana a jeho osobný krajčír filmík v strižni nakrájal naozaj oku lahodne. Takto podaný príbeh, ktorý sa dá vykecať počas krátkej pofajčpauzy, je potom možné sledovať po celých 115 minút bez zaváhania. Akurát prispatý Harnett mi moc nesadol, stále som mal pocit, že počas nakrúcania si mal vydriapať minimálne 10 RedBullov naviac. Fór en mór. ()

Gereth

Tento snímek je tak silný, jak moc jste schopní mu odpustit jeho absolutní nereálnost. Když se oprostíte od všeho toho "Jak je možné, že si za tu dobu prostě nezavolali", pominete všechny ty náhody, dostanete film, který vás absolutně pohltí. Toto se přesně stalo mně. Jedním dechem jsem hltal všechny ty emoce a zoufalé pokusy Rose Byrne. Byl jsem tím tak ohromený, že mi vůbec nedošlo, že ona ještě spolu Matthewem Lillardem jsou jediní kdo v tomtu filmu něco hrají. Nicméně předvádějí takový výkon, že vám bude příjemný vzhled a rozpačité pohledy Hartnetta s Kruger stačit. Zhruba posledních 20min filmu jsem byl tak emocionálně nadupaný, že jsem byl skálopevně přesvědčen, že toto je film na jasných 5 hvězd. Pak ale přišly titulky a já začal přemýšlet. 85% ()

maverick10

Opravdu chytre natocene. Slamacek dolu. Pokazde kdyz uz se zda ze to vyjde, postavi nam tvurci do cesty dalsi prekazku a tim nam onen prozitek z filmu prohloubi zase o neco vic. To nenecha jednoho divaka chladnym a jenom trpi spolecne s hrdiny a jen vsichni dychtive ocekavame, kdy ze se konecne oba shledaji. A ze to shledani je nezbytne nutne, k celkovemu prozitku filmu. Ovsem za prvni pulku filmu musim ubrat hodnoceni. Film musi byt dokonaly jako celek, nejenom perfektni v zaverecne pulhodince. ()

donvitoso

Bóže, to bylo krásný! Ačkoli český název trochu svádí k tomu, že to bude tuctová slaďárna, musím uznat, že jsem se šeredně mýlil. Je to inteligentní, výborně napsaná záežitost. Hartnett dokáže hrát jen posunky obličeje a Diane je opravdu nádherná. Druhá polovina byla doslova nadupaná pocity a emocemi. Nádhera. ()

HappySmile

Doteď sem si myslela, že si člověk vytvoří názor na film už na začátku a s ubíhajícím dějem toto hodnocení může zakolísat maximálně o jednu hvězdičku. No spletla jsem se. Kdybych tenhle film vypla tak v půlce, dala bych mu jednu hvězdičku, protože se mi to zdálo jako pěkná blbost, která nemá hlavu ani patu. Udělala bych však pěknou pitomost, protože postupem času se začnou do sebe skládat jednotlivé střípky, ukazovat, jak to vlastně doopravdy bylo. A to tak, že vlastně ještě teď po závěrečných titulcích si vlastně ještě nejsem úplně jistá, jak to chronogicky bylo. Budu si to muset ještě nechat projít hlavou a dost možná se na to podívám ještě jednou. :) A právě za to, jak skvěle se tenhle film postupně vyklubává ze skořápky (protože jinak by na tom příběhu, kdyby se na točil chronologicky, nebylo nic moc zajímavého), za povedené herecké výkony a závěrečnou písničku dávám čtyři hvězdičky. ()

Aljak

Jeden z najzaujímavejších filmov aké som kedy videl. Celé to bolo neuveriteľne zamotané - nielen súvislosti, ale aj samotný dej a časové roviny poriadne poprehadzované. Jednou dobou som ani netušil, čo bolo skôr a čo neskôr. Každopádne celkový dojem je neopísateľný - niektoré scény som len sledoval so zatajeným dychom a bol to jeden z tých filmov, kde bolo fakt ťažké predvídať - obzvlášť keď bol dej tak silno rozvetvený a siahal do viacerých časových rovín. Výber hercov taktiež vynikajúci, najviac ma zaujala Rose Byrne, hoci hrala asi tú najnegatívnejšiu postavu celého filmu (Alex) - aj tak jej patria moje sympatie, lebo presne viem, čo je človek schopný spraviť pre Lásku... Presne ako obhájila svoje činy aj samotná Alex: "Love makes you do crazy things, insane things. Things in a million years you'd never see yourself do. But there you are doing them... can't help it." ()

Martin741

Sympaticka romantarna, u ktorej treba vydrzat to, ze v prvej polke sa len rozbieha, ale potom uz nastupi slusne tempo, kvalitne herecke vykony Diane Kruger, Josh Hartnett a Rose Byrne. Zaver stoji za zapamatanie si. 77 % ()

honajz2

Já v tom teda nic zvláštního nevidím. Tím svým retrospektivním vyprávěním si to snaží hrát na bůhvíco, ale přitom z toho vypadne vcelku jednoduchý příběh a že by to pro mě mělo bůhvíjak silnou atmosféru říct taky nemůžu. Naopak, spíš jsem se u toho nudil a navíc mi i trvalo, než jsem se do toho příběhu vůbec dostal. A popravdě netuším, kde se vůbec stal problém, když herecky je to zvládnuté slušně a kamera je taky dost povedená a snaží se z toho dostat fakt hodně, takže je asi chyba na mé straně, netuším. Třeba to docením časem, ale teďka mě to docela minulo. A nebýt té dost povedené závěrečné scény, možná ani tu třetí hvězdu nedám... Pardon. Slabé 3* ()

kaposlav

Po nie moc pútavom úvode a nerozumeniu súvislosti som sa postupne dostal do deja a bol zvedavý ako to dopadne. Zaslúžené 3* ()