Miluj mě, prosím

• USA Wicker Park (více)

klikva

Tak u tohohle filmu se musím přiznat, že jsem na konci hodila slzu, což je u mě celkem ojedinělý jev, zvláště u romantického filmu. Ale je pravda, že se mi snímek hodil do mého momentálního vnitřního rozpoložení. A svou roli hráli i Coldplay. ()

Kjuk

Konec je fakt elektrizující a takhle propletený a poslepovaný filmy, to já přece můžu, ale přes to všechno jsem měl s filmem docela problém, asi kvůli tomu, že se mi Rose Byrne líbila víc než Diane Kruger, takže jsem asi fandil jí! Když to ale shrnu, tak můžu bejt rád, jelikož na konci zůstala sama, tudíž mám pořád šanci! ()

jasanka

Typický příklad nepochopitelného překladu… Čekala jsem klasické romantické drama, jde ale o složitou propletenost postav, mnoho úhlů pohledu a časových rovin. Doporučuji vidět minimálně dvakrát. ()

jorgus

hodne slabe ctyri, ale originalita (navzdory ze je to remake) se nezapre..a tu mam rad:)az spletita smesice scenek, ktere na konci do sebe vicemene zapadaji, tleskam reziserovi a scenarostovi, ze to dokazali schopne ukocirovat:) ()

R4d3oN

Ten film mi vzal dech. Kdybych mohl, asi bych dal 6*:) Přišlo mi, že se spíš jedná o kriminálku. Celou dobu Matthew šel po stopách, které nikam nevedly. Naopak občas vedly úplně jinam. Během celého filmu jsem si říkal, že už vím jak to všechno je, ale nakonec se všechny skutečnosti ještě několikrát změnily. Film zaujal nastříháním a poslepováním celého příběhu, které se opravdu povedlo. Souhlasím zde s jedním komentářem (POMO), že konec mohl všechno zkazit. Bál jsem se, že z toho bude tradičně oblíbený "american hepáč", ale není tomu tak. ()

ondrin

Romantika? Jenom tlupa sobců, co myslí pouze na sebe. Z téhle lásky se mi, s prominutím, dělá špatně! Příběh byl dost ubohý a zápletky či výraznější body filmu akorát nepovedeně kopírovaly něco, co už tu bylo. ()

vtelenie

68% - natočiť dobovy film v roku 2004 a zamerne ignorovať existenciu mobilov a emailov je neodpustitelne, cela zapletka a jej vystavba tak straca punc uveritelnosti. Inak to ale bolo rezisersky aj herecky zvladnute. - - po dvoch mesiacoch sa musim vratit k svojmu povodnemu kometaru s poznamkou, ze Wicker park je remake povodneho L'Appartement z roku 1996 http://www.csfd.cz/film/32305-byt/. V tomto svetle mam o Wicker park este nizsiu mienku, L'Appartement posobi ovela uveritelnesie a hlavne nepochopim preco McGuigan potreboval natocit takmer uplne totozny film...mozno sa mu povodny koniec zdal prilis malo romanticky. ()

Caaslav

takovýhle zamotaný film mi k americké výrobě vůbec nesedí...a pak zjistím, že jde o remake...každopádně 4*! ()

frolish

Postupne ma to velmi intenzivne vtiahlo a bavilo a zaverecna scena vyvolala silne emocie ale... aby som si spravil uplny obraz o tom, ci bol ten pribeh naozaj taky zaujimavy a zamotany, alebo len zamotane prezentovany (flashbacky) v snahe vyvolat ten dojem, chce to este jedno pozretie. Zatial silne 4. P.S. Neviem ci som sam, ale ten popis k filmu mi pride zavadzajuci a kvoli nemu som mal z toho na zaciatku zbytocny gulas. ()

Puol

Film, ktorý nenechá človeka chladným a asi budem opakovať po ostatných: je to fakt hrozne napínavé a pritom je to "len" romantika. Diane Kruger je ako osudová žena veľmi uveriteľná. Zaujímavá kamera a dobrá hudba navrch. ()

Axident

Poměrně neoriginální námět propletence chtěných a nechtěných lásek čtyř lidí, místy až kýčovitý a nepůvodní, ovšem zatraceně zajímavě obrazově zpracovaný, s tradičně podmanivým score Cliffa Martineze (koulí to všechno na jedno brdo, ale zabírá to) a skvěle uvěřitelně posedle zamilovaným Joshem Hartnettem, praštěným "Scooby-doo" M.Lillardem (ten chlap takový pošuk asi fakt je, nebo nevim... :o), opravdu k zamilování krásnou Diane Kruger a zoufalou Rose Byrne. Suma sumármu, vlastně nijak originální komerční doják, ale mě to sedlo a kdo byl někdy vášnivě, posedle zamilován, rád zavzpomíná. Takže u mě dobrý (v jiném rozpoložení bych asi byl schopen dát i dvě hvězdy, ale jak říkám, Martinez + Hartnett, mě to sedlo!). ()

FilmWave

Marný pokus jak vyrobit zamotané snové milostné drama (moc zamotané, málo drama, nuda). Herci jsou ale nečekaně dobří a úžasná je hudba Cliffa Martineze. ()

Vakomlok

Nevím, jestli byl problém ve mně, ale od začátku mi to přišlo tak strašně zmatené a nelogické, že tomu nemůžu dát víc jak dvě hvězdy. ()

gogoroxy

Je pravda, že události jsou nepravděpodobné, a první polovina filmu mi přišla jako špatný pokus o napodobení Vanilkového nebe. Nesmyslný sled událostí naštěstí po půli hodině vygraduje a promění se v napínavý romantický slaďáček . Milým překvapením pro mně byla Rose Byrne, coby šedá myška poblázněná svojí platonickou láskou. ()

Olík

On miluje ji, ona miluje jeho, tahle taky miluje jeho, a tahle taky, ten miluje tu co miluje jeho, ona není ona, on je on, ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc. Spousta náhod a nelogičnosti chování - Shakespeare hadr. Josh Hartnett hází ksifty jako by dělal konkurz do Stmívání, Matthew Lillard vážně hrát snad ani neumí a holky jsou si sympaťačky, ale jako herečky žádnej šlágr. Ještě teď se mi z toho motá hlava!!!! ()