Miluj mě, prosím

• USA Wicker Park (více)

dokec

Scenáristicky dokonalé, možná krapet natažené...na hodnocení to ale nic nezmění. Film, co ve mě vyvolá emoce a empatie, musí mít svou kvalitu. Poslední dvouminutovka v podání Coldplay je opravdu grandiózní a přesně tak akorát sladká. Hartnett je pan herec, přeju mu nějakou megaroli ušitou pro něj (jaká by to vlastně ale byla ? :) třeba po Craigovi bond :)) 90/100 ()

CorvusBlek

Další těžce klišovitý příběh, ani mysteriozní, ani thriller a jestli je romantika když jedna ženská manipuluje se všemi okolo aby dosáhla svého, tak pak už nevim! Jednu * za slušnou kameru ()

Hruskovice

Nikdy bych si nemyslel že se mi takový to film může až tolik líbit, pravdou je, že opravdu líbil, hlavně konečné vyvrcholení je parádní :) 5/5 ()

megajalec

Začiatok bol veľmi vlažný. Ale ako sa hovorí, keď sa chcete dostať k tomu najchutnejšiemu v koláči (ktorým je vnútro), musíte sa prehrýzť cez ten úvod. Takisto to bolo aj v tomto filme. Zápletka bola veľmi dobrá a podané to bolo takisto kvalitne. Len tých náhod tam bolo asi prílliš a preto to nebolo také uveriteľné. ()

ptajda

Jak jen může být ta láska komplikovaná. Tohle není obyčejný romantický film, tento snímek má vpravdě zajímavou zápletku. Konec je možná trošku čitelný, ale vede k němu komplikovaná cesta. Vynikající herecký výkon Rose Byrne. Přestože má ve filmu spíše zápornou a možná i odsouzeníhodnou roli, tak nějak chápu její pohnutky. Vždyť chtěla “jen” své štěstí. Sobecké? Možná. Ale ruku na srdce, co všechno je ochoten člověk pod silou lásky udělat? Všechno je krásně zamotané až do posledních chvil. Velmi krásný a hřejivý film, pro mě jeden z nejlepších romantických filmů vůbec. ()

Domas88

Takové až zbytečně moc zamotané, nevím tohle už mně nudí takové to nevidět se osobně a rešit věci po sms telefonech a pod :) Prostě je to jednoduché řešte věci o očí do očí a máte klid :) ()

80s Martin

Film je moje srdcovka. Bohužel, autor Obsahu k filmu vůbec nepochopil jeho děj, nebo ho možná vůbec neviděl. Pojďme se podívat na to, jak se věci skutečně mají. Příběh začíná ve chvíli, kdy se má Matthew vydat na obchodní cestu do Číny. Chystá se zasnoubit se sestrou svého spolupracovníka a vypadá to, že se jeho život ubírá správným směrem. Avšak ještě než Matt stihne do Číny odletět, do života mu vstoupí minulost. V restauraci se letmo mine s Lisou - dívkou, se kterou kdysi prožil román a která se jednoho dne z jeho života náhle vytratila. Toto opětovné setkání v Matthewovi vyvolává spoustu dávných vzpomínek a pocitů a ze všeho nejvíc potřebu dozvědět se po letech konečně pravdu o tom, proč jej Lisa tehdy opustila. Musí Lisu znovu najít. Svým počínáním však spouští řetězec událostí vedoucí k velmi nečekaným zjištěním. ()

Radyss

V podstatě hodně jednoduchý příběh, který je však natočen tak, aby diváka absolutně pohltil. Pěkně to do sebe zapadá a závěrečné odkládání šťastného konce mělo taky něco do sebe. ()

muti

Zaujímava romantická dráma o zámene identít a crazy eyes. Určite sa oplatí vidieť. Čo sa mi ale nepáčilo je ze postavy vyťahujú mobily keď sa im to hodí, inak majú všetci pevnú linku. Tento film sa mal akože odohrávať v ktorej dobe? Jedno zazvonenie a keď neberie tak nič? Kuk zo sprchy. Komu sa zdalo byť toto zamotane tak odporúčam film Mad Detective. ()

CocaCola

Podle názvu mě to teda vůbec nelákalo, ale Josh Hartnett, mě nakonec přesvědčil. A můžu říct, že tenhle film má určite něco do sebe. Je sice nejdřív takovej zmatenej ale celkově mi příjde bez pochyby originální a povedenej. Za mě zasloužených 5*. ()

BrckoGOS

Film má spád a pořád člověka nutí přemyslet, co dalsiho prijde. Vskutku velmi dobre i kvuli Diane, kterou opravdu muzu. A Rose je kouzelná :) ()

hrumsrt

Romantika pro náročnějšího diváka, který už má v podobném soudku už všechno nakoukáno, anebo nikdy třeba nepřišel podobně laděným kouskům na chuť.. Miluj mě prosím rozplétává a zamotává jeden vztahový čtyřúhelník, v němž je zcela jasná, která dvojice je ta osudová, jenž má spolu skončit.. Už asi byla nuda napsat další normální film, a tak se tvůrci rozhodli, že tradičně zamotané vztahy, kde jeden chce toho a druhý zase toho, když jsou všichni s tím a tím, osvěží netradičním způsobem vyprávění. Příběh tady totiž neplyne jen lineárně, ale jeho jednotlivé střípky slepuje více nahodileji. Ovšem pokud se v tom nezamotáte výsledný obraz se Vám stejně povede složit.. Působivý mix napětí s romantikou, kde se zamilovaní navzájem sledují, ale vy do toho nemáte šanci proniknout, protože netušíte, zda náhodou scéna nepředcházela jiné, kde se už znají, a tudíž by šlo jen o cizince.. Je snad špatně zahodit celý svůj život, aby dostala šanci ta kterou nosíte v srdci? Obecně ne, ale může to někomu vyznít sobecky, ovšem Miluj mě, prosím právě díky své kompozici divákovi časové prodlevy limituje, a proto to působí, že spolu postavy vlastně jsou od začátku do konce.. Herecky velmi solidní a duo "trójanek" moc bavilo, leč nebyly jejich úmysly pokaždé ctnostné.. Ach to finále ale nemělo chybu! P.S. Ano, i já se v tom zamotal, a mám pocit, že standardně plynoucí příběh by mu přidal na vypointovanosti. 70% ()

AVP

Jedno velké a komplikované puzzle, které když při závěrečné scéně na letišti složíte, vyjde vám něco opravdu nezapomenutelného... ()

Goodlooker

Perfektní, opravdu pefektní film, který konečně přináší do romantické tvorby něco nového a neokoukaného (nemyslím Diane:-)). Střih ve stylu 21 gramů, flashbacky a vzpomínky jednotlivých postav dodávají celkem jednoduchému příběhu pátý rozměr, že hrozí i občasné nepochopení děje, ale to se dá zažehnat reprrízou, že ano... Asi ještě lepší než Věčný Svit a proto - všechna čest! 90% ()

Ygor20

Síce chvílu trvalo kým sa film rozbehol ale potom to už stálo za to. Herecké spojenie hrdinu druhej svetovej vojny a Trójskej Heleny bolo šťastnou voľbou, normálne som im tú záverečnú scénu zožral aj s navijákom. ()

Belerofon

Ono se to tváří jako promakaný filmeček o záhadě jedné ženy...když je konec filmu dostanete naservírovaný tuctový romantický film s pěknými herci...Stačí skládačkové vyprávění a dobrá kamera a jeto.Ale že mě ten film naložil takovým způsobem..Polehounku odkrývaná sviňárna mě natolik chytila, že jsem tu romantickou vsuvku na konec celkem odskákal...zajímavý film.... ()

Amatér1921

film, který mě upřímně dostal do kolen. Není o nic naivnější než třeba Amélie z Montmartru. Nejdřív jsem se na něj díval s určitou skepsí a pochybami (Josh Hartnett), ale velice brzy si mě snímek pro svou velice hravou kameru získal. O možnosti či nemožnosti dějových zápletek se dá jistě pochybovat, ale uzavřel bych to názorem, kdo se chce nechat sladce vtáhnout do děje, udělá to... ()

FandaF

(Ne) příjemná - jak pro koho - motanice střípků děje. Chvíli jsem se v tom strácel. Nejradši bych za to dal jednu * dolu, ale holkám to ve filmu opravdu slušelo a všichni hráli dobře, tak pro jednou přimhouřím oko. ()