Miluj mě, prosím

• USA Wicker Park (více)

2sistem

Více než romantický film. Detektivní skládačka s nádechem thrilleru dodávala příběhu napětí a akci, ale i přesto zůstal křehkým slaďákem. ()

pirate

Svým způsobem má zajímavý nápad, který mě ale po celou stopáž děsně nudil a netuším, jak se mohlo stát, že jsem se dokoukal. Já pitomec čekal podle obsahu skvělý mysteriózní thriller se známými tvářemi. Toho prvního jsem se absolutně nedočkal, toho druhého už ano, ale k čemu to bylo. A dovolte mi položit otázku - thriller? Pro někoho, kdo miluje romantiku to bude určitě pastva. Pro mě smůla a spíše nešťastná náhoda. 10%. ()

skyfire odpad!

Totální blbost o ničem. Nebavilo to mě ani manželku a po hodině jsem to vypnul. To že nedokoukám film se stane tak 2x do roka. Tohle se prostě nedalo. Když se ožeru a nebudu vědět co se kolem děje, budu mít asi stejné pocity jako při sledování téhle slátaniny. A čekat 2 hodiny na konec, abych zjistil, že vše je možná jinak. Ně děkuji nechci. ()

Teen.AGE.r

Už dlouho se mi nestalo abych nějaký film takhle prožíval! Brandon Boyce napsal scénář, který chytne (zahryzne se) a nepustí. A já nemám slov! Co jiného napsat, když spojíte opravdu skvělé herecké výkony, krásnou muziku s něčím tak skvěle napsaným? ...90% ()

Ruslan

Jednoduchá zápletka zabalená do exkluzivního balení , ale já si prostě nemohu pomoci , mně se ten film děsně líbil. I když ta mlha tajemna zmizí v poslední čtvrtině filmu , já jsem se tentokrát nezlobil. 5 hvězd = 90% ()

TinaMar

Když na jednom programu běžel konec tohoto filmu s titulky a hudbou Coldplay tak to přitáhlo mojí zvědavost a druhý den jsem si ho pustila. Už jen podle názvu jsem tipovala nějakou slaďárnu, ale není to tak docela pravda. ()

kodwin

V kinech neúspěšný film mě zaujal. Zajímavé střihy, velkou část stopáže neprůhledná zápletka. Je vidět, že i prostý příběh lze odvyprávět zajímavě, vždy záleží na úhlu pohledu. Herecké obsazení i výkony byly fajn. Spokojenost. Akorát nevím, čím je Wicker Park mysteriózní ... ()

Mark1983

Ač nejsem na romantické žánry, tak musím konstatovat, tohle nemělo jen scény z červené knihovny, a bylo to docela i dějové. ()

draxxi

Mysteriozni thriller? To jsem asi spatne koukal. Je to romanticke drama, ktere me porad drzelo v napeti a ocekavani dalsich zvratu... Hezkej film... 13/8/2020 77% ()

Pythonator

Neromantická romance, která je zajímavá především tím, že jsou tu holky z Tróje. Když jeden ojede Briseovnu i Helenu, tak to je fakt nadsamec. To se nepodařilo ani Achilovi. Což o to, holky jsou to pěkné, ale raději bych je viděl v nějaké příjemné komedii, než v takovém rádoby mysteriózním dramatu s takměř Shakespearovskou zápletkou. ()

Dejna

Naprostý souhlas s recenzí uživatele nonick1. Chápu, že to asi bylo pro efekt, ale ty přeházené flashbacky kdy jsem ani na konci filmu pořádně nepochopila, co bylo kdy, pro mě tenhle film úplně zabily. A to jsem Wicker Park viděla po letech podruhé a nadšení se ani tentokrát nekonalo. Přiznám se, že jsem tomu chtěla dát druhou šanci kvůli Rose Byrne, která je úžasná v Damages, ale tady to ani ona, ani krásná Diane Kruger nezachránila (Hartnett pro mě naprosto nepřesvědčivý). Jediné velké plus je soundtrack (obzvláště songy od Stereophonics), díky čemuž přidávám hvězdičku, ale jenom muzika to holt neutáhne.. ()

vinducha

Přiznám bez mučení , že nejsem cílovka pro tyhle mysteriozní kousky , takže asi zbytečně podhodnocuju . Ústřední dvojka sympatická , víc jak 2 hoďky to taky nemělo . Ale z mého úhlu pohledu to prostě žádná extra pecka není. Navíc jsem nikdy nepochopil , proč když se na chlapa 1 paní vykašle , proč  prostě svojí pozornost nezaměří na jinou... ()

Eldur

Filmov ako tento je skutočne veľa! Ale herci vydolovali zo seba koľko len vládali a spolu s vynikajúcou skladačkou a odkrývačkou súvislostí ma tento film úplne pohltil...P.S. Možno to znie sentimentálne, ale na konci sa nedá neplakať! ()

Painer

Film o lásce s kapkou dramatu. Dokonalá kombinace ne? A pokud vás nezaujme styl filmu, tak věřte, že Diane se o to rozhodně postará, jak tělem, tak filmovým uměním!!! ()

Jasmín

Velice, velice, velice nadprůměrný romantický film s nevídanou a nijak bezduchou zápletkou, která je u stovek jiných filmů z této kategorie. Naprosto mě pohltil a ten závěr s "Vědcem" od Coldplay mi vehnal slzu na tvář (ale to jen proto, že přecházím rýmu, či co ... :-)). Postupné rozplétání příběhu mně velice sedělo a i když z toho ze začátku nebude nikdo asi moc moudrý vězte, že do konce se to celé rozplete a každý vše pochopí. Kruger je nádherná, Hartnett si své odvedl a Rose Byrne (ta mi od začátku připomínala Brendu z Beverly Hills 90210...) je naprosté zjevení - v tom příjemném slova smyslu. To, že je takovýto příběh v dnešní době mobilů vůbec možný, raději nikdo neřešte a nechte se také okouzlit. ()