Miluj mě, prosím

• USA Wicker Park (více)

Hell13

Film se mi líbil, ale jediný herec, který na mě udělal dojem byl Josh Hartnett, ten samozřejmě nezklamal. Ani jedna z hereček mě ale neokouzlila. Děj se na můj vkus až moc zkomplikoval, ale celkový dojem z filmu byl dobrý. ()

CarlaBrunn

Prvych, niekolko nudnych minut vystriedalo postupne zvysujuce sa zaujatie o dej s rodiacou sa zapletkou. Romantika vysoko nadpriemerna, ktora sa svojou zvlastnostou odlisuje od klasickej tuctovej "romantickej slaďárny". Skvelá hudba, ktorá si ziska divaka mozno viac ako samotny dej-v zavere legendarny Coldplay filmu dodava zlatu bodku. Priznavam a nepochybujem, ze nejedno (damske) ocko istotne neostalo suche. Ano, priznavam, nejaka ta slza sa nasla aj na mojej adrese. Vystizny nazov, sympaticke herecke obsadenie bez rusivych postav (co sa podari len malokedy), inteligentne dialogy a putavy priebeh uplne pohltil moje divacke ego. Dychtivo ocakavajuc zaver, ktory sa nedal tak jednoznacne predpokladat, sa vyvinul podla mojich zelani. Prava laska, ak je sudena, vzdy vyplava na povrch a neostane bez povsimnutia. 80% kvoli troska nudnemu uvodu. ()

Lodovico

Zaujímavé vzťahy v šesťuholníku. Originálny romantický film s prepracovanou dejovou/obrazovou skladbou a množstvom prekvapení. ()

lenobia

Na film je třeba vyhradit si čas, po který nebudete vyrušování abyste správně pochopili flashbacky a všechny detaily, které nakonec i dávají smysl. Asi tak do poloviny filmu jsem měla pocit že naprosto dokonale vím o co tam jde, ale role Rose Byrne mě dokonale překvapila, i když pravda jenom na chvíli, protože jakmile se objeví tak si divák dokáže domyslet, jak to dopadne, nebo co se vlastně stalo. Diane Kruger předvádí, že dokáže být i nádherná žena a Josh Hartnett je klasicky roztomilý. Celkově je to velmi příjemný film, který trošku odbočuje od klasických slaďáků, ale milovníci romantiky nakonec budou potěšeni ()

cristensen

První polovina filmu byla jen taková zahřívací, aby mě připravila na to co se bude dít v té druhé. Ta postupně odkrývala všechny souvislosti, aby pak v závěru mohlo vše dopadnout tak jak drtivá většina diváků očekává u romantického filmu. Za ten závěr 80%. ()

Rinoa18

Zajímalo by mě, v čem je háček. Je fakt, že v prvních dvaceti minutách jsem absolutně nevěděla, jak tento snímek vůbec chápat. A od té dvacáté minuty? Hrozně moc jsem si přála, aby už byl konec. Sled neskutečně pitomých náhod a útrpně pomalé odkrývání stále více propletenějších skutečností mě přiváděly k šílenství. Nemám nejmenší tušení, co je na filmu mysteriózního nebo dramatického... vlastně sama nevím, jaký přívlastek bych mu udělila. Ta druhá hvězdička jen za ten konec. Příště se opravdu nenechat zmást žánrem a hodnocením a sáhnout po nějaké ověřené klasice. ()

Dr.Kepler

tak tenhle film, je moje srdeční záležitost, výborná zápletka, člověka film úplně pohltí a říká si kdy už konečně s Lisou se potkají... a konec no to je podívaná pro každé romantické oko... obohacená konečná scéna o skladbu The scientist od Coldplay podle mě jedna z nejhezčích emotivních romantických scén vůbec... sám na tuhle píseň mám svoje vzpomínky a díky ní je ta tahle emotivní scéna jen dogradována a posunuta o level výše.. člověku ukápne slza ;) takových filmů by mělo být více (10/10) ()

Kosir

Když před léty dávali tenhle film v televizi, tak mě docela zaujal. Dnes jsem pochopil důvod. Prostě jsem to sledoval dost povrchně, a tak se mi zápletky a přeskoky v čase zdály zajímavé. Nově jsem se víc soustředil a došel k úplně jinému názoru. Vidím to jako zašmodrchaný, přitom dost naivní a nepřesvědčivý pokus o doják, který navíc drží špatně pohromadě. Josh Hartnett mě tady vůbec nebere a Kruger jak by smet. Taková klasická Amerika, která je efektní, ale jen na první pohled. ()

Va33ek

Bezpochyby jedinečný snímek, který ukazuje podobu lásky v pravém světle. Jaká vlastně láska je? Krásná? Okouzlující? Jedinečná? Krutá? Bezcitná? Zlá? No to musí posoudit každý sám, ale dle mého je všechno....... Konec přímo úžasný s doprovodem Coldplay neměl sebemenší chybičku. Zažil jsem jeden z nejsilnějších filmových zážitků co jsem kdy měl. Děkuji pane McGuigane! P.S. Tak docela náhodné setkání v obuvi mi připomínalo setkání u automatu na čokoládu, ale to je jiný příběh :-). ()

stret

Príbeh vás núti hrať s ním banálnu hru na "rozstriháme to, pomiešame a ty hádaj čo kam patrí". Ak už máte v ten deň už narozmýšľané dosť, a chcete sa len pozerať, film vás touto svojou už klišéovitou hrou bude dosť srať, a to celý čas. Toto klišé, ktorým sa tvoria rádoby umelecké a rádoby inteligentné filmy bolo navyše použité preto, aby sa zakryl fakt, že ide o banálny príbeh. Správanie postáv je tak trocha aj šialené, snáď preto to zaradenie "Mysteriózne". Zahrával som sa s označením "odpad" a stále mi to pripadá dosť adekvátne. ()

Dazzy

Rádoby romantický film, který mě vůbec nebavil... Takovýchto podobných slátanin bylo natočeno milion a jedna, takže se nejedná o nic světoborného, navíc už na začátku si každý průměrně inteligentní jedinec dobře spočítá, jak to celé dopadne... Zápletka je překombinovaná a místy až trapná! Silně nedoporučuji ke shlédnutí, je to totiž ztráta času... ()

NagatoPein

Bože, emočné precitnutie. Rok ma zožierala nenaplnená láska z pôvodného scénaru filmu L'Appartement, ktorý je pôvodnou verziou tohoto filmu. Celý film som trpel, pretože som vedel, že tento príbeh lásky skončí zúfalo. A hádajte čo? Ono to má iný scénar a poslednú minútu ma pre to film neskutočne dojal. Ono to pôvodná verzia je najzúfalejší a najmelancholickejší film, aký som kedy videl (L'Appartement, 1996) a zanechal vo mne silnú emočnú stopu. Po istom čase úplne náhodne natrafím na neznámy film s mojím obľúbeným Joshom Harnettom a hádajte čo, silný pocit zúfalstva sa mení na neskutočnú nádej lásky. Vďaka, tento film som osobne potreboval. 100% nedávam za kvalitu filmu ako takého ale za emočný uragán, ktorý mi spolu s pôvodným Apartmánom pripravili. Hell yeah!!! ()

gwtw-HD

Romantiku v tom nevidím - co je romantického na tom, že během dvou minut na letišti chlap odkopne svou snoubenku? Mysteriózní je snad jen ta pomatená manipulátorka. Thriller to nepřipomínalo vůbec ničím. Tak zbývá jen to drama... Nevěrohodné a od začátku lze tak nějak tušit, jak to dopadne. Jen ta cesta k tomu happyendu je zbytečně dlouhá a složitá. ()

kinoholik odpad!

nevím, co vytknout dřív, zda chatrnost děje, či topornost postav. za mě odpad a nejhorší film, co jsem letos viděl (a to jsem viděl i sezn@mku) ()

Oxytocin

První půlka filmu představuje hlavní postavy a děj, kde je ústřední láska dvojice, která se vlastním nedorozuměním rozejde, aby se dávaly s velkými útrapami zase dohromady. Do děje a hledání zasahuje žárlivost a touha v podání další ženy, která by si přála lásku Joshe Harnetta a zamiluje se stejně rychle na první pohled jako on sám. Tato láska však není z jeho strany opětována a ona dělá vše pro to, aby se nikdy hlavní dvojice nesetkaly. Film se vrací do minulosti z několika pohledů a vysvětluje již několikrát zobrazené události, které do sebe zapadají jako malé puzzle. Druhá půlka filmu s gradací je nadprůměrná a závěrečné vyvrcholení bylo přeci jen napínavé. ()

lineker

Oproti francouzské verzi o mnoho méně doslovné,elegantní. Technicky možná dobře zvládnutý film, ale především díky hereckému osazenstvu to celé působí velmi ploše, bez velkým emočních výbojů, které mne od evropské produkce vlnově zasahovaly. Hartnett prostě není Cassel. ()

BStone

Tradiční příběh netradičně a zajímavě natočený. O lásce, která vlastně nikdy neskončila, o naději, že ten, který odešel, pořád někde je. Moc povedené, emocionální. Skvělá závěrečná skladba a především DIANE!!! 85% ()