Team America: Světovej policajt

Bill Pope

Kostýmy:

Karen Patch
  • monolog

to je za ty pěkný loutky, co se však brzo okoukají. a taky za zpívajícího MaoTseTunga o tom, jak je osamělej. to bylo milý. jinak v tomhle paskvilu nevidím žádnej existenční smysl.(2.1.2006)

• Malarkey

Shrnul bych to všecko do jedné jediné věty vystihující vlastně celkovou pointu a vlastně fakt, který se dá čekat od samotného začátku. Pokud máte rádi South Park, tak si Team America zamilujete, protože je nechutnější, urážlivější a hlavně sebevědomější, oproti němu, a to je to nejdůležitější o co tvůrcům jde a s čím chtějí zaujmout. Možná je to pro někoho dost, ale pro mě je to dost málo. Ale jestli chcete vidět pravou nefalšovanou soulož loutek, tak směle do toho :) protože to jsem nedokázal zapomenout ani po tolika letech.(12.9.2008)

• Tosim

Líbilo se mi vedení loutek a pár triků ohledně režie, ale tím to taky končí. Sebekriticky přiznávám, že třeba já nejdu občas pro sprosté slovo daleko (když je to účinné), ale to, co se dělo zde, je samoúčelné. Samožerská a nepřesvědčivá satira, která jenom dokazuje, že pokud jsou pomatení lidé na východě, západu taky nechybí. Ovšem kdyby Parker & Stone netočili s loutkama, nemohli by udělat tu pornočást. Cocksuckers.(19.10.2005)

South Park jsem moc nesledoval, viděl jsem pár dílů, ale líbil se mi ... A pak přišlo tohle .. Viděl jsem na to ukázky a řekl jsem si, ten film prostě chci a musím vidět ... Viděl jsem, líbilo se. Žeru, klidně se podívám i 1045x za sebou a vždy mě bude bavit. Ale myslím, že je tam až přespřílíš sprostých slov.(21.5.2009)

Drsná doba si žádá drsnou satiru. 90% Zajímavé komentáře: Tetsuo, betelgeuse, DDT, Aiax, Berry, Rocket(9.3.2005)

• - Velká socha v paláci Kim Jong Ila je ve skutečnosti člověk. (HellFire)

• - 911 krát 2356 se rovná 2.146.316. (HellFire)

• - Během útoku na Panamský průplav opakují postavy větu „No me gusta“, což ve španělštině znamená „To se mi vůbec nelíbí“. (HellFire)