Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Joe Petrus žije svůj americký sen, je zasnouben s Jules, otcem Frankieho a Buda a právě rozjíždí svůj vlastní byznys v ospalém městečku. Avšak Joe má tajemství, o kterém nemá jeho rodina ponětí. Před třemi lety se nechal pod příslibem zbohatnutí a nového života naverbovat proslulou britskou kriminálnicí Dianne Harewoodovou do zločinecké sítě zaměřené na sázky. A nyní ho jeho nebezpečná minulost dostihla. Když se zabiják zaměří na partu, co za zločinem stojí, uvědomí si Joe, že jediný způsob, jak ochránit svou rodinu je vrátit se do Londýna, najít svůj starý gang a vystopovat Dianu. (Disney+)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

Mamlas 

všechny recenze uživatele

Parta šmejdů udělá čórku, původní vlastník věcí je chce zpět, tak nechá šmejdy hledat a likvidovat. Nic proti tomu, dobře jim tak, všichni jsou to šmejdi. Jenže na to stačilo 20 minut a ne 8 nekonečných dílů, během kterých nechybí ani vydatné gayí pocitovky a šmajchlování. I s ohledem na část castingu a nudu a protivný RAP a přepálenou stopáž nelze tento výtvor hodnotit pozitivně ba ani neutrálně. ↘️ 14% ()

cernakus 

všechny recenze uživatele

Nekvalitní scénář, nekvalitní herectví, podprůměrná hudba a nudná akce. Tohle fakt není dobrý seriál. A nechápu Gemmu, že má za potřebí v něčem takovém hrát. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

V první půlce celkem slušný mix heistu a poloakčňáku, kde se různě skáče v čase a to co se stalo je divákovi odhalováno postupně. Jenže když začne být jasné co, proč a kdo, stanou se pachatelé nejen průhlednými, ale v mnoha momentech i neuvěřitelne hloupými. Postavy které by měli být skoro profesionálové se začnou chovat jako banda debilů a korunu tomu nasadí vševědoucí záporák, který ví o všem a o všech, ale není schopný najít jedinou postavu o kterou mu jde i přesto že bydlí pomalu ve vedlejším měste. Jako film by tohle byl průměr na jedno podívaní, ale jako pomalu osmihodinová série je docela boj to dokoukat…40% ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama