Ultraviolet

Armádní laboratoře objevily dosud neznámý virus a snažily se ho upravit, aby pomohl stvořit rychlejší a silnější vojáky. Vznikl kmen HGV, experiment se však vymkl kontrole, když virus zmutoval a rozšířil se v extrémně nakažlivé formě. Svět zasáhla epidemie, která ho navždy změnila. Lidé se přestali bát terorismu a začali se bát choroby, která sice nakaženým dala nadlidskou rychlost a sílu, současně však byla stoprocentně smrtelná. Zdravotnický systém získával stále větší pravomoci, až se nakonec zmocnil vlády a proměnil ji v nelítostnou diktaturu. Nemocní byli shromažďováni v koncentračních táborech a později likvidováni na příkaz šéfa všemocného militantního lékařského systému, vicekardinála Ferdinanda Daxuse. Mladá Violet žila spokojeně s manželem a těšila se na narození prvního dítěte. O všechno však přišla, když se nakazila a stala se cílem experimentů, které měly najít lék. Podařilo se jí uniknout. Založila hnutí odporu a z Violet je nelítostný vražedný stroj, jehož jediným cílem je boj proti Daxusovi a jeho organizaci. Rozhodne se postavit všemocnému nepříteli i bývalým spojencům, překazit plán a zachránit celý svět. (TV Nova)

m3p

Po úvodných titulkách a 5 minút filmu som nedokázal pochopiť prečo má film také nízke hodnotenie, teraz už viem. Hlúposť scénaristu je jednoducho neodpustitelná. Každopádne to spracovanie je na 1-2 * určite ! ()

brasek odpad!

Scéna s krvilačnými Číňanmi na streche mrakodrapu ma utvrdila, že tento film nie je film, ale zbytočnosť. Trápne, o ničom, zúfalý čin zúfalcov. ()

DrawRubb

1* za ty perfektní souboje, kterých je zde opravdu úctyhodné množství :) a 1* za Millu Jovovich...zbytek raději nebudu rozebírat. ()

JP84 odpad!

Bože co to dělám ? řekne si během filmu hlavní hrdinka a já si přitom říkám:Bože na co se to dívám?Nové Equilibrium se nekoná.Namísto toho se koná naprostá triková katastrofa,která překonává již dnes legendární Lovce dinosaurů.Když už se tvůrci rozhodli točit vizuálně nadupané sci-fi,měli si alespoň zajistit na to peníze nebo schopné lidi.Nebo to raději netočit vůbec.Pokud jde o děj,tak tady je škoda slov mluvit,protože ten slouží pouze k propojení těch trikových hrůz dohromady.Už nikdy více. ()

pursuer

Možná budu znít opravdu trapně, ale tento film si aktuálních 36% nezaslouží. Nelze pochválit scénář, který je značně klišovitý a téměř bez nápadu. Co ale filmu nelze upřít, je maximální stylistika. Efekty mohou být levné, ale v rámci rozpočtu jsou neuvěřitelně precizní a nápadité. Podobně jako u Sin City je zde ždímána divákova fantazie a v jisté míře i jeho tolerance. Film je rychlý, přesto přehledný, napínavý a hlavně bohatý na rekvizity a vizionářství. Grafikův orgasmus, scifkařův ráj, choreografova smrt. ()

Eeve

Prvá polovica tohto filmu ma teda bavila oveľa viacej, ako tá druhá. Tam sa až príliš miesili rôzne miliónkrát omieľané hlášky (mimochodom scenár je najskôr tým najväčším dôvodom, prečo je tento film v hodnotení tam, kde je), a i keď mi štýl "one-woman army" zo začiatku neprekážal, pomaly ale iste to došlo do štádia, kedy som si po každej 5-sekundovej masakre celého bataliónu vojakov (takmer bez jedinej kvapky krvi) ťažko povzdychla a čím ďalej tým viac vyčkávala na koniec. Každopádne sa na to pozerať dá, Milla Jovovich sa mi nezdal až taký zlý výber, niektoré nápady a výstrelky sú celkom zaujímavé, no je to film typu raz vidieť a nechať tak. I keď sa hovorí, že neskrátená verzia je niečo diametrálne odlišné, nie som si istá, či mám vôbec chuť ju pozrieť... ()

blezg

I přes hrůzu a síru šířící komentáře jsem nečekal takovou prázdnou věc. Mohl bych tento zážitek přirovnat snad jen k tomu, kterak se koukám na kamaráda, jak paří TombRidera. Další naprosto marná snaha, jak pochopit něco, co ani není předurčeno být součástí mojeho vesmíru. Sledování téhle playstation-adventure vzdávám ve chvíli, kdy nicnechápající Míla začíná buzerovat nicnechápající děcko numero hexo a vytahuje šestilitrovou stříkačku pro odběr krve... grafika je dobrá a Míla má pěkný vočka. Krojc budiž za překvapivě padnoucí hudební doprovod... bohužel téhle hovězí verze béčkového filmu o jedné ambici... cokoliv. Jeb!(přebásněné Yeah!) Teď jsem si vzpomněl na akční honičku na motorce s vrtulníkem s kulometem po střeše a stěnách mrakodrapu. Už jenom za tuhle sisnadděáškozywoescénu si film zaslouží být hodnocen jako odpad. ()

Sentinel

Jediné, co je na tomhle filmu zajímavé, je Milla Jovovich. Mám ji rád, takže dávám 2* Jinak je to ovšem totální zoufalost. ()

mr.twizta

HDTGM. Udajne to studio po testovacich projekcich Wimmerovi uplne prestrihalo, vysledek je nicmene o tridu horsi prasarna nez kterykoli Resident Evil. Je tam vsechno - videoklipova silena akce, priserne herecke vykony a misty hodne komicke CGI, to vse ve sluzbach debilniho pribehu. Bozi party film. ()

LencaN

Jedinou hvězdu dávám za ploché břicho Milly Jovovich a její barevně se měnící oblečení a vlasy. To je totiž to jediné, co na tomto snímku shledávám pozitivním. Jinak se jedná o trikový průjem, kde Vás občas bolí až oči, jak špatně to vypadá. Dialogy snad ani neexistují a původně mistrovský scénář Kurtu Wimmerovi sežrala hladová kuna pod rukama a na poslední chvíli už ho pod časovým presem napadlo jen toto, jinak si to nedovedu vysvětlit. Totálně zbytečný film. O ničem. Opravdu o ničem. Slátanina první kategorie. A to mě na tento film nalákal sestřih z filmu doprovázený songem 24 od Jem, který jsem objevila na YT. Ta motorka mi tam přišla děsně sexy. Ale to mě velice rychle opustilo, když jsem vidělat, že ta super motorka Mily je zakomponovaná do takové ptákoviny. ()

Perunwit odpad!

Barvičky nedělní odpolední Rosamundy. Zastříkáno vejbuchama, homofágama, gejfágama a rouškamami. Chyběl už jenom plk. Prymula, aby jim promořil zadky nacpaný v hnusnejch lesklejch gatích. ()

Ocampa

Nezapusobi to na ty, kterym se nelibi filmy podle komixu a veci co neexistuji, kdyz se na to podivam z druhe stranky, komu se libi Milla Jovovich, budoucnost a upiri, bude nadsen. Na muj vkus az moc akcni zalezitost, ale ne tak jak uz tu zminil Hitman_47 Aoen Flux, ktera ale ma take neco do sebe ;o) Rekl bych, ze je to dosti individualni zalezitost - me tu konkretne nadchla ta technika a herecke vykony Milly. Muzu stejne tak rici, ze Kill Bill je sracka, protoze tu jsou obdobne nerealne bojove sceny, ktere moc nemusim... Kdyz si na ten film najdete spravny pohled, bude se vam libit ;o) ()

Luke55

Tak bylo to lepší než Aeon flux,ale ne zase o moc.Všechno se tady snažilo být moc futuristické a tak třeba obyčejný kufřík nevypadal jako kufřík,ale jako plovací deska(že se do ní vejde celé dítě o tom už mluvit nebudu).Některým věcem by tak prospělo kdyby vypadaly....no prostě normálně.Ale když už to teda normální nebylo tak to nemuselo vypadat jako právě nakreslené od nějákého amatérského grafika.Scéna kdy Milla ujíždí na motorce,skáče z baráku na barák a pronásledují ji vrtulníky je totiž tak okatě počítačová(a navíc hnusná),že už jsem si přál at je konec.Takové ty dojemné vsuvky typu oba jsou na kolotoči,smějí se a najednou děcko chcípne tak tohle tam taky nemuselo vůbec být,protože to určitě nikoho nezajímalo.A tak tu zbývý příběh a...moment,vždyt ten byl tak neskutečně dementní,že by i mrtný čolek vymyslel lepší.Ale budiž,ono to ani moc o příběhu asi nebylo a tak přichází na řadu akční scény,které pominu-li už zmíněnou ''akci'' na motorce celkem ujdou,ale bohužel ke konci už slábnou nebo jsou dlouhé asi 5 sekund.Výsledek je akční slátanina s celkovým hodnocením 45% ()

kajo48 odpad!

Strašné - to je jedin slovo ktore ma napada v suvislosti s UV. Na tom filme je strasne uplne vsetko: Scenar, rezia, efekty, Milla Jovovich, skratka uplne vsetko. Tomuto filmu som neuveril ani jednu sekundu. ()

Nobunaga odpad!

Neskutečně slabý a stupidní příběh, který slouží jen k poslepování (hloupých) akčních scén. Poměr akce / příběh je takový, že vždy když se zastaví akce, postavy prohodí pár frází jako z encyklopedie a akce pokračuje dál.... ()

Ondra111 odpad!

Promiňte mi ten výraz, ale tohle veledílo se prostě nedá nazvat jinak než SRAČKA!! Nebylo scény abych se necítil trapně, že se na to vůbec dívám. Fascinuje mě kdo takovéhle projekty financuje ()

Všichni chtějí Arnolda

Všichni chtějí Arnolda