S tebou nikdy

• USA Anyone but You (více)

V komedii S tebou nikdy vypadají Bea (Sydney Sweeney) a Ben (Glen Powell) na první pohled jako perfektní pár. Po úžasné první schůzce se však něco stane a to, co vypadalo jako žhavá přitažlivost, spadne na bod mrazu. Pak se ale nečekaně potkají cestou na svatbu do Austrálie. A tak udělají to, co by udělal každý dospělý: předstírají, že jsou pár. (Falcon)

Pollock

Jasně, že takových už bylo hodně a kdyby to dopadlo jinak, než člověk od začátku doufá dostavil by se šok. Takto se dostavila vtipná pohodová komedie, která tak nějak celkově fungovala. 4x tolikrát jsem se smál, že to slyšeli asi i sousedi. A po dlouhé době vidět Bryana Browna, který nepotřebuje smrtící triky, aby předvedl že má stále charisma, byla třešnička na dortu. ()

borec999

Ohlasy to klasicky prehypeovali, priemerná feel good romantická komédia. Hlavná dvojica dobre vyzerá (muži aj ženy budú mať na čo pozerať) a Sydney Sweeney + Glen Powell majú náznaky vzájomnej chémie. Dej a koniec je čitateľný od 1. minúty, ale to nejdem kritizovať, nikto asi podobný typ filmu nepozerá pre bohatý dej, či nečakané zvraty. Podľa viacerých recenzií mala byť však predvídateľná cesta do cieľa plná originálnych scénok, vyvarovať sa klišé a ešte k tomu byť aj vtipná a dojímavá. A tieto aspekty som ja vo filme nevidel. Dianie vo filme je klišé nad klišé, o originalite nemôže byť ani reči a vtipy na mňa príliš nefungovali (zasmial som sa tak 2-3 krát za celý film). Najpamätnejším momentom teda zostáva záverečná klipovo zostrihaná pasáž s Unwritten od Natashy Bedingfield. Avšak, jedna vhodne použitá pieseň z 90.rokov za mňa ešte nadpriemernú komédiu nerobí. Vo výsledku: oddychová komédia na 1 pozretie, v ktorej som veľa výnimočného okrem krásy Sydney Sweeney nenašiel. 55% ()

filipvrbik

Není to žádné zázrak, ale docela to pobaví.. Bea je celkem sympatická a hezká - Ben je 100minut filmu debil, aby se nakonec změnil, takže je to trošku klišoidní, není tu nic převratného, kromě pádu do vody.. Ale líbila se mi australská angličtina a taky koala. Celkově, komedie která nenadchne, ale neurazí, (jak otřepané) ...60% ()

MajkHany

Kdybych věřil v nadpřirozené postavičky ze scifi komiksů, tak řeknu "bůh to moje hodnocení vidí"... Ale ten film je plný strašně sympatických postav, romantická a přitom vtipná pohodovka... ()

krauset

Film je zajímavý strukturou příběhu. Klasický zvrat v podobě nedorozumění, kdy zamilovaná postava cosi vyslechne a interpretuje to zcela chybně, což vede k dočasnému rozchodu, který obvykle patří na konec druhého aktu, se zde odehraje na začátku. Ano, ovšemže si postavy měly o inkriminované noci promluvit dříve, ale jsou to hrdí single Američané v roce 2023. Nabízí se otázka o randění v moderní době: jestli je vůbec možné poslouchat sám sebe, jak radí všechny podcasty o sebezlepšování, a zároveň být dobrý v komunikaci, jak radí všechny podcasty o vztazích. S tebou nikdy se pohybuje na hraně mezi hrubozrnnou komedií a klasickou romantikou a obsahuje několik velmi povedených gagů (sušenka v letadle, Titanic na jachtě). Málokterý žánr stárne tak rychle jako romantická komedie, a i proto je dnes lehce riskantní je točit, ale S tebou nikdy představuje důstojný pokus o návrat tohoto žánru do kin. A byť mě tak docela nepřesvědčil, že podobný zážitek potřebuji absolvovat víckrát než jednou ročně. Více v recenzi na MZ. ()

TheSpearCZ

Povedená feel-good romantická komedie, kterých se dnes již točí pramálo a doufám, že se to s tímhle snímkem, který v kinech sklidil nečekaný úspěch, začne měnit k lepšímu. Will Gluck, který se proslavil hitem Kamarád taky rád, opět nezklamal a to především díky sympatickému hereckému obsazení (i když u Sydney Sweeney se teda pořád nemůžu rozhodnout, jestli hrát umí nebo ne), osobně bych ještě přidal na větší údernosti gagů, ale jinak se mi to hodně líbilo. Slabší 4* ()

Warhorr

Neskutečně pohodová letní romanťárna nabušená svěží energií. Namakanej Powell a brutálně sexy Sweeney, která mě totálně odzbrojila už v seriálu Euforie. Dva lidi co se nemůžou vystát letí na rodinnou svatbu do Austrálie. Negativní atmosféra kolem nich jen srší a očekává se průser za průserem. Navíc přicházejí komplikace v podobě jejich ex, kteří jsou také pozvání. Aby se to vše do svatby uklidnilo, oba se rozhodnou předstírat skutečný pár. Velmi jednoduchá zápletka, kde však není o vtipné scény a hlášky nouze a já se upřímně i od srdce zasmál. Sem tam klišé, včetně konce, ale když to na mě funguje, co mám holt dělat. Asi bych tu mohl do něčeho dloubat a najít negativa, ale po skončení jsem se cítil tak odreagovaně a pohodově, že už jsem začal vyhlížet samotné léto. ()

Flopik

Dôvod pozretie bol jasný, Sydney Sweeney. No a na moje prekvapenie som sa skvelo bavil. Presne takto má vyzerať romantická komédia. Všetko funguje ako má, chémia medzi hlavnou dvojkou je vynikajúca, Sydney je proste nádherná a ako celok to je veľmi v pohode oddychovka. Komediálna stránka je svieža, aj keď miestami sa z nej troška uberalo a pridávalo na romantike. Ja som sa bavil, finále super a 4* jasné. ()

BOURQUE

Ľahký a miestami nie príliš výrazný romkom, ktorý predovšetkým staví na hereckých a nehereckých (vizuálnych) vlastnostiach herečky Sydney Sweeney. Duo Sydney Sweeney / Powell majú medzi sebou aspoň takú chémiu a spoluprácu, aby dokázali podržať film nad vodou. Ako jednohubka to neurazí, ale z hľadiska kvalít v porovnaní staršieho snímku Willa Glucka s menom Friends with Benefits je to veľmi ďaleko. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

tavlas

Bože, přežil jsem. Nulová chemie mezi hlavními postavami,  vše mi přišlo hrozně nucené. Dvě hvězdy za Sydney, protože se na ní vážně pěkně dívá. ()

Torgal

S ohľadom na to, aký sa z tohto vykľul kinohit som sa tešil, že sa po rokoch konečne urodila romantická komédia, ktorú si s priateľkou užijeme obaja. Nuž, nestalo sa. Všetci a všetko je tu síce ako z katalógu, ale aj to len prispieva k nevierohodnosti toho čo sa odohráva na obrazovke. Humor je tlačený kŕčovito vykonštruovanými situáciami (kradnutie muffinu v lietadle, pavúk v gatiach, svetlica v kvetoch,...) a romantická línia tiež nemá s realitou nič spoločné. Keď si spomeniem na romantické klasiky minulých dekád je mi smutno, že takýto povrchný gýč má byť žánrovým svetlom na konci tunelu. Na dôvažok som si nenašiel cestu ani k ústrednej dvojici. Glen Powell je až príliš dokonalý panák a Sydney Sweeney, (navzdory iným neprehliadnuteľným prednostiam) má proste “bitch face”. 5-/10 ()

pepa3rd

Docela milá klasická romantická komedie, která se neuchyluje nastesti k fekalnimu humoru. Nepřekvapí, ale příjemné se na ni kouká. 6, % ()

Likan7

Proč je tu tak málo vtipu? Ten přitom v těch několika málo scénách funguje dobře (pěší výlet, úvod v kavárně), ale je tu fakt tak zoufale málo, že to je spíš takový divný romantický drama, než romantická komedie. Sydney Sweeney je samozřejmě top a tyhle postavy jí budou ještě dlouho sedět. Glen Powell taky není fajn a spolu jim to sluší, že jim ten happy end divák přeje. Jen škoda slabšího scénáře, který někdy v půli skončil snad úplně. ()

John80

Príjemna komédia spojená s romantikou, ktorá potvrdzuje pravidlo ,že protiklady sa priťahujú, dvaja neznámy ľudia sa zoznámia prežijú spolu večer a po rokoch sa stretnú na svadbe sestry jedného z nich , kde začnú kamuflovat ich vzťah , dobrá komédia , ktorá stojí určite za vzhliadnutie s pesničkou od Natashi Bedingfield 4* ()

faraoon odpad!

Ve vší pokoře kaju se všem odpadům, které jsem v životě udělil protože tento humus zasluhuje mohutnější potrubí a hlubší vrt. Hloupé, protivné a nudné dialogy bez jediného vtipu rámují křečovité výkony ochotníků ovlivněné patrně úžehem  australského slunce. Teatrální a neprofesionální výkony hereckých dvojic by vyvolaly úsměv tak leda tlupě neandrtálců při jeskynní projekci nehledě na pocit dávení v závěru, které spolehlivě vyvolá dementní song jakoby upatlaný vylitým pacientem od Apolináře. Stvořitel nové filmové kategorie Fuck-good Will Gluck by se měl při udělování Zlaté Maliny za tento zmetek se zápachem marnosti a s už novodobě otravnou povinností nacpat vlezlou anomálii úplně do všeho, veřejně omluvit, vrátit vstupné nebo čas divákům, ale nejlépe a hrdinně podstoupit "Očistu navždy". Zato skorohezká Sweeney, jako masturbační figurantka pro hormonálně kypící teeny, by za nehereckou šaškárnu nedostala Malinu žádnou ani od Pornhub přičemž vrcholem slizkého nevkusu (pravděpodobně erotického majstrštychu) je její anální rekognoskace Powellova rekta. Fuj. S jedinou váhal jsem hvězdou za výstižný, všeobjímající, závěrečný výraz ve filmu mimořádně herecky vytříbené osobnosti - Medvídka Koaly, jehož pohled opravdu hovoří za vše a ke všem. ()

fajnes

Tento film by som premenoval na Sydney's Boobs. 🙂 Našťastie však ponúka aj niečo viac, ako len nekonečný zástup hlbokých výstrihov. Anyone But You (odmietam používať priblblý slovenský názov) ponúka vcelku svižne natočenú romkom s otrepaným námetom, ale s modernejšími dialógmi. Sweeney herecky ani zďaleka nemá napríklad na Jennifer Lawrence v Terapii láskou alebo na Emmu Stone v Crazy Stupid Love, ale ani sa na to nehrá. Najviac by som vyzdvihol výkon Glena Powella, jeho kenovská postava je jak vystrihnutá z Barbie. Škoda toho zazobaného a nerealistického prostredia, kde je nebo modré, tráva ešte zelenšia a jediný problém je, kde sa budú míňať ďalšie peniaze. To už je ale typický problém presladených, uhladených romantík. Napriek tomu však chlapi vedľa frajeriek tentokrát nebudú trpieť. 7 z 10 ()

Třetí řada Euforie má problémy

Třetí řada Euforie má problémy