S tebou nikdy

• USA Anyone but You (více)

V komedii S tebou nikdy vypadají Bea (Sydney Sweeney) a Ben (Glen Powell) na první pohled jako perfektní pár. Po úžasné první schůzce se však něco stane a to, co vypadalo jako žhavá přitažlivost, spadne na bod mrazu. Pak se ale nečekaně potkají cestou na svatbu do Austrálie. A tak udělají to, co by udělal každý dospělý: předstírají, že jsou pár. (Falcon)

moriero

Tak jasně, že nejsem cílovka. Ale i jako chlap si někdy můžu pustit romantický výplach. Tady mě nalákaly některé odvážné recenze jako "romantická komedie roku.." No tak jsem samozřejmě skočil na špek. A dobře mi tak. Normálně bych dal průměrné hodnocení, ale jsem asi jediný, komu přijde Sweeney škaredá a její postava mě neuvěřitelně iritovala. Prostě se permanentně chovala jako kráva. Jediný, na koho se tam dalo trochu koukat, byla temná MILFka Michelle Hurd, pro kterou mám slabost. Jinak to byl prázdninový barák plný plytkých bárbín a vyrýsovaných kenů. Powell to trochu zachraňoval, ale na víc jak jednu hvězdu to prostě chlapec nevytáhl. ()

Heywood

10% za hudbu ve filmu, jinak bych dal odpad. Za 10 let jsem neviděl nic kýčovitějšího, hloupějšího, neupřímného, falešného a nabubřelého. A to jsou v hlavních rolích dva příjemní a docela dobří herci. Tak odporný scénář mohl napsat někdo skoro jako výsměch běžným lidem, protože romantika tam byla samoúčelná a šlo o doslova trapnou předváděčku "šťastného západního života" jakési multikulti smetánky. Lež a kýč. ()

meda2016

Od 120. sekundy víte, o co půjde (a to možná včetně titulků). Velkohubé a sexistické, chvílemi nechutné, podle ověřeneho schématu s jako většinou chytrými a skutečně pohlednými lidmi. Ty dva nejpohlednější zachraňují zájem - evidentně aspoň u mne kvůli Sydney. Ty ostatní páry doplňují povinné kvóty rasistů. .... Co víc prozradit... ()

taibrek

Podľa ukážky som čakal od tohto filmu viac. Načo sa trápiť s vymýšľaním novej zápletky? Stačí obsadiť do hlavných rolí prsatú herečku a herca s tehlickami na bruchu a na tomto buďeme stavať. Žiaľ Sydney Sweeney mi akosi herecky nesedí a tie nútene dialógy ostatných postáv všetko dobré zničia. Film si pozrieš, ale načo by som sa mal k nemu niekedy v budúcnosti vracať ()

Slepejsek

Romantika v exotických kulisách nejtvrdšího kalibru (slunce, moře, svatba). (Nebo je to jen reklamní klip na Austrálii jako zemi neomezených moderních trendů - návrat k přírodě a útěk od pohlaví?) Dějová linie již lety prověřená - od nesnáším k miluji tě. Navzdory všemu a všem (anebo silou a vůlí všech a všeho?). A kdybyste měli pocit, že je toho tak trochu moc/málo (dle osobního vkusu a naladění), pořád máte možnost uhnout na Tasmánii... ()

Polux

7/10 | To se tak vezme nedávná romcom pro starší a středně pokročilé Ticket to Paradise a přeleští se pro mladší publikum. Takže se použije stejná výchozí situace (problematická společná minulost, opětovné shledání, potřeba pod vlivem okolností spolupracovat, atd.), vyhaslé herecké hvězdy se vymění za nastupující novou generaci a svatba na exotickém ostrově na opačném konci světa za svatbu na exotickém kontinentě tamtéž. Pak už zbývá jen mírně poupravit detaily (kdo je s kým v jakém vztahu) a zaručený filmový recept na úspěch je hotový:-). | Film se důsledně drží osvědčené šablony všech podobných žánrovek. Předvídatelný děj, sympatický/sexy ústřední pár, hrstka humorných situací (některé z nich se ale vážně povedly), rychlé a sem tam správně jiskrné dialogové výměny, atraktivní lokace, pokud možno neotravné/snesitelné vedlejší postavy, příjemná feel-good atmosféra a samozřejmě šťastný konec. U všech bodů má film splněno, to by ovšem samo o sobě k nadprůměrnému výsledku nestačilo. | Rozdílový faktor zde představuje casting obou hlavních postav. Powell má přirozené charisma, Sweeney má přirozené, ehm, přednosti:-), oba převážnou většinu filmu chvályhodně stráví v polo/obnaženém režimu:-), ale především oba mají skvělý komediální talent (nicméně v některých scénách Powell dokazuje, že oproti Sweeney disponuje přece jen o něco širším hereckým rejstříkem) a výbornou společnou chemii. Tržební krasojízda filmu nečekaná, leč zcela zasloužená. | PeZet ()

RoyBatty444

Niekoľko krát som si hovoril načo to pozeráš. Sydney, koala, to tam bolo, ale aj divné dialógy, skoro žiaden humor, trochu fekálu, slabý herci až na pár výnimiek a pár so zlou chémiou. Všetko vyzeralo tak strašne umelé, plytké a zbytočne nafúknuté. Čo bolo ale najhoršie, že som o tých postavách nič nevedel, okrem tých pár vecí, z ktorých si potom robili srandu. A áno, záchranári ťa v Sydney dovezú kam chceš, keď nafinguješ topenie a pri divadle ťa čaká tvoja milovaná. Hneď pridajte k žánrom aj Rozprávka. ()

Tweetak

Říkejte si co chcete, tohle je hodně dobrá romantická komedie. Vtip, mírná akce, zajímavé a vtipné zápletky. ()

Destoroyah

Za mňa dosť podarená romantická komédia ktorá funguje vo väčšine smeroch. Celý film drží na nohách hlavne šikovný scenár, obyčajný ale stále záživný príbeh a hlavne chémia medzi hercami. Nohy tomu podkopáva jedine nudná réžia ktorá nefunguje skoro vôbec. Príbeh je urobený do moderného podtónu a tvorcovia urobili dobre no celé je to určite predvídateľné a už od začiatku viete ako to asi môže dopadnúť. Na romantiku dostanem chuť len málo-krát a keď už nejakú tú chuť mám tak mi to vydrží maximálne mesiac a keďže som o filme vôbec nič nevedel tak ma milo prekvapil a určite aj pobavil aj keď humor bol trocha podkopávaný nešikovnou réžiou. Hrozne sympatická dvojica Sydney Sweeny a Glen Powell si to niekedy musí zopakovať. Plus výber hudby bol tiež well done. HODNOTENIE: 6/10 ()

Kikyo

Vcelku příjemná romantická komedie, místy to na mě bylo až přeslazené, ale jinak mě to bavilo. Navíc Sydney Sweeney jsem si docela oblíbila, jsem zvědavá na další její kariéru. ()

Metuje

Ačkoliv podobné snímky běžně nevyhledávám a trochu jsem se v tomto případě obával úspěchu filmu na TikToku, musím říct, že jsem byl příjemně potěšen. Malinko jsem očekával příšernou nudu a stupidní romantiku, ale ani jednoho jsem se nedočkal. Ani jeden z hlavních hrdinů mi nebyl na první pohled sympatický, ale během filmu jsem si k charakterům cestu našel. Unwritten bylo fajn, párkrát jsem se fakt upřímně zasmál a celkově se dobře bavil. Bylo tam ale pár hodně cringe momentů, takže 3 hvězdy jsou tak akorát. Zcela s klidem bych film doporučil fanouškům romcoms. ()

jara12

Film se snaží zaujmout moderním přístupem k romantickým vztahům, ačkoli postavy často působí spíše iritovaně než zamilovaně. Výraznější romanci předchází komedie, což může být příjemné pro ty, kteří preferují humor před sentimentálností. Snímek se snaží přinést něco nového do žánru romantické komedie a i přes některé nedostatky je považován za důstojný pokus o oživení tohoto žánru na velkém plátně. Má spoustu povedených momentů, ale může vyvolat otázky ohledně moderního zpracování romantických vztahů a citovosti v současném filmovém prostředí. ()

Metastazina

Kýčovitý a mega předvídatelný. Nicméně se na to hezky kouká. Je to přesně takový ten film, u kterého se přiblble usmíváte a představujete si sebe na jejich místě. A to hlavně kvůli tomu, že Glen Powell a Darren Barnet mají tak roztomilé obličeje, že byste si na ně nejraději sedli. Humorných scén je tam taky dostatek, ale fakt je ten, že občas je to malinko na křeč. Jako odpočinkový film, u kterého nemusíte přemýšlet, pokocháte se úchvatnou lokací a poslechnete si peckový soundtrack, je to fajn. Čtvrtá hvězda je prostě za tu mou slabost pro hezký chlapy bez triček. ()

janececek

Musím uznat, že z dnešního výčtu romantických komedií je tato jedna z těch zdařilejších. Film nepřináší vůbec ale vůbec nic nového, splňuje všechna žánrová klišé, ale nese se v duchu takové pohody, že se budete přiblble usmívat prakticky celou stopáž. Takhle nějak si představuju nenáročnou zábavu (která je taky někdy zapotřebí). 70% ()

jirikzaboj

Ačkoliv se u tohoto revivalu rom-comu utkal renomovaný režisér a skvělá herecká dvojice v ústřední roli, tak mi to nějak nesedlo. Nemohu se zbavit pocitu absolutní absence chemie a nějak jsem si nedokázal za 100 minut k nikomu najít byť trochu vztah. Potenciál pro feel good dobrodružství tam je, bohužel bez využití. Někdo by mi mohl vytknout, že od takové žánrovky čekám příliš. Ale pokud si vzpomenu na Friends with Benefits, tak tam to mělo úplně vše. Od přirozenějšího budování, hláškování až po zasloužený romantický Ending. Tady zklamal především scénář a prázdná režie. ()

Tusak

Príjemná romantická komédia ktorá nenadchne, ale ani neurazí. Sexy herci hrajú pekne a hodinka a pol celkom svižne ubehne. Stále to ale nieje nič špeciálne alebo nejak extra nápadité. 5,5/10 ()

Třetí řada Euforie má problémy

Třetí řada Euforie má problémy