V rámci experimentu je psovi, který byl brutálně týrán, provedena operace, při níž mu jsou jeho kosti nahrazeny kovovými. Nenávist v jeho hlavě ale zůstává. Začíná krvavá štvanice kde vyhraje jen ten, kdo přežije! Otázka je, kdo to bude... (oficiální text distributora)

Deyw odpad!

doprdele ta slepice.. :D:D zaber na vratka pak jak kvakne strih a pak zaber na mrtvou slepici :D:d kurva to natacel borec jako svine.. :D ()

Fox Mulder

Na tento film jsem byl dost osobně zjedaví. Jelikož moc psích horrorů není a ještě k tomu když se ujme režie kultovní béčkař Brian Yuzna. Je pravda, že jsem slyšel nějaké negativni ohlasy, ale stejně jsem se na Rottweilera těšil. No musím uznat po schlédnutí Rottweilera, jsem prostě nevěděl co si mám myslet o mém oblíbenci Yuznovi. Takovýhle režijní počin bych spíše čekal od takovýho Uwe Bolla a ne od Briana. Tohle se fakt nedalo. Snad ani jeho hroznej Faust nebyl tak špatný. Doufám, že už konečně se Brian schopí a natočí nějakou krvavou řež typu re-animator či dentista. Tento film bych doporučil pouze fanouškům Yuzny a ostatní ať se ho vyhnou velkým obloukem. PS: Yuznův Rottweiler vychází ze španělského thrilleru El Perro ze 70. let. ()

demented

Vzhľadom na kvalitu posledných Yuznových filmov som veľa nečekal. Tušil som, že to bude hovadina a bohužial som sa nemýlil. Yuzna je skrátka babrák. Trapný a dementný, miestami smiešny príbeh (taká drsnejšia verzia filmu Lassie sa vracia :) ), ktorý nemohol vyzerať dobre ani na papieri, mu síce moc šancí na ukázanie remesla nedáva, no na druhej strane existuje mnoho lepších filmov s ešte blbšími scenármi. Jedna hviezda len z nostaligie a za tých pár trikov, ktoré zmierňujú divákovo utrpenie a robia tento škvár trochu znesiteľnejším. Ale fakt len trochu. ()

Stodvacet odpad!

Moc jsem se na ten film těšil, asi po deseti minutách je vidět rottweiler a je po filmu nic horšího jsem neviděl místo očí modrý diody atd... Španělé neumí dělat horory. ()

jefff

Po Faustovy jsem šáhl po dalším díle Filipínského hororového mistra Briana Yuzny. Oproti Faustovi je Rottweiler daleko méně nápaditý a drží se více při zemi. Příběh je těžce stupidní, ale to už od názvu musí každý očekávat, takže mě to nijak nezaskočilo. Herci hrozní a hlavní hrdina Rottweiler poměrně nezajímavý (i když v realu bych z něj měl asi težký respekt). Co bych chtěl ještě vypíchnout je čtvrthodinové běhaní nahého hrdiny, které mě fakt iritovalo a neustále jsem přetáčel - nehodlal jsem se dívat na pobíhajícího španělskýho naháče, kterej se ke všemu choval jako naprostej idiot. Hlavní pointu filmu jsem nejspíš nezachytil a nebo byla tak dementní, že jsem to pochopit ani nechtěl. ()

jenik71

Největším hororem na tomto hororu je, že byl vůbec natočen. Něco tak debilního se fakt často nevidí. Nebo snad někoho zajímá pejsek terminátor s modře svítícíma očima ? Tady asi nejde najít vůbec nic pozitivního. Jestli existují snad nějaké třetiřadé filmy, pak právě sem Rottweiler rozhodně patří. Tomuhle hafanovi se vyhněte obloukem. ()

Anticque

Ačkoli většina lidí je proti tomuto filmu a píší o tom, že Yuzna zklamal, já si to zase tak nemyslím. Oblíbil jsem si tohoto režiséra a jeho práci a prostě chápu, že asi docházejí nápady nebo nevím. Nápad natočit film o tzv. psím terminátorovi, který ničí všechno co mu přijde do cesty je vcelku zajímavým nápadem, ale již podle názvu Rottweiler je jasné, že nepůjde o bůh ví jaký horor. Ale já osobně musím říct, že jsem se dokázal po celý čas příjemně bavit, nenudil jsem se, efekty filmu byli vcelku slušivé a celkový děj nebyl zas tak špatný. Já hodnotím Rottweilera jako průměrný horor a dávám proto za 3 hvězdy, které mu právem patří. A pevně doufám, že se Yuzna trochu zvedne, pač kde sjou ty časy, kdy točil jednu pecku za druhou:-( ()

Hapretor

Jednu hvězdu posílám Brianu Buznovi za tento dementní snímek, který je celkově tak hovadský až mi místy příde dobrý. Začátek a dál je film v pohodě, stupidita se dá vydejchat, vynucená soulož překvapí, mord matky před očima dítěte je fakt brutal, slepice je správně "ulítlá", hlavní postava je nesympatická až hrůza, ale dejme tomu, pejsek je opravdu pohlazeníhodný, sice tu nestoudně vykrádáme jeden z nej sci-fi filmů, ale s odvoláním na rádoby originalitu, a pak konec! Ten konec je to nejhorší. Konec celý film posílá ke dnu, a jako kdyby tam už nebyl?! Navíc, mnohem lepší by bylo ukázat např. stvoření toho milého pejska. Jako divák jsem neměl šanci vidět, kde se tam sakra vzal a proč, atd. To by možná už tak nevýrazný děj okořenilo. Neříkejte mi, že "Terminátor" si to rozdal s fenkou rottweilera a ten hajzl - ředitel věznice, či co - si to koupil jako štěně!!! ()

Deratizer

Kritické komentáře jsou přehnané stejně, jako kriticky nízké hodnocení. Film by si zasloužil hodnocení alespoň k 50ti procentům. Je fakt, že děj byl chaotickej a divákovi nebylo vysvětleno spoustu věcí, kupříkladu žádná sebemenší pasáž ve filmu, která by vysvětlila vznik psa kyborga, poukázala na minulost a souvislosti týraného psa apod. Divák si to musí přečíst v popisu filmu, aby věděl o co jde. Samotný důvod, proč pes byl vyslán na svou oběť, je taky dost primitivní a ubohý, takže film se očividně nemá potenciál věnovat logice a příběhu, ale hlavní prioritou filmu je jednoznačný účel od samého začátku diváka zaujmout a pobavit především vizuální dynamickou podívanou, která je založena na honičce člověka psím terminátorem, který vraždí vše, co mu přijde do cesty. A podívaná je to slušná, docela kvalitně natočená a rozhodně ne nudná. Jednoduše se jedná o psího terminátora, který má za úkol zneškodnit určenou oběť a se vším všudy paroduje slavný film s Arnoldem Schawrzeneggerem. Inspirace slavným Terminátorem je neodiskutovatelná hlavně na konci filmu. Samozřejmě se jedná o silně béčkovou produkci, která má opravdu za úkol jen pobavit samotnou akcí, kde příběh jde stranou a v tomhletom ohledu film výborně plní svůj účel. ()

MickeyStuma

Ilegální imigrant uprchne z vězení, hledá svou přítelkyni a celou cestu ho pronásleduje krvežíznivý rotvajler, který, jak se ke konci po vzoru terminátora ze snímku ´Terminátor´ (1984) ukáže, je plně kybernetický. Hororový snímek plný podivností, kýče a častých zbytečností. Španělská kinematografie se nikdy nebála v hororovém žánru experimentovat s nejrůznějšími motivy, ale bohužel to většinou klesalo na úroveň amerického studia Asylum. Výjimky se samozřejmě našli. Takové dosáhly věhlasu, že vznikly americké předělávky. Tohoto snímku se to bohužel týkat nebude. Nápad to není špatný, ale po filmové stránce ledabyle zpracovaný. Vystřihnout toho rotvajlera, zbyl by  z toho další snímek o vězeňském útěku. Až takhle vyznívají občasné a kratičké záběry na psa zbytečným dojmem. Své slovo dostane až ke konci, ale zase svým chováním vypadá jak rozdvojená osobnost. Chvíli si se vším poradí a to i v překonávání překážek, jindy se chová jako amatérský jouda bez patřičných krvelačných konvencí čehokoliv dosáhnout. K tomu naprosto hloupý příběh nemající v ničem logiku. Ani retrospektivy nijak zvlášť nepřidají na zajímavosti, i když mají informační hodnotu o charakteru hlavní postavy, aby jsme věděli, s kým máme tu čest a proč to všechno dělá. Na konci zřejmě měly být emoce. No, nezafungovaly. Pro video připomínající filmové horory let osmdesátých dobrý, jinak žádná sláva. Vizuální efekty záběrů se psem staré filmové školy jsou ale jinak dobré. . ()

helraiser

Brian Yuzna tentokrá naprosto zklamal. Rottweiler je naprosto o ničem, jediný co za něco stojí tak je skutečně jen ten pes a to je zatraceně málo. Vše ostatní je naprosto o ničem, jedna velká křeč. ()

Ondr@932

Krásná španělská příroda + kovový rottvailer = skvělý boj o přežití. Jen škoda toho konce ten už tam být nemusel.Dávám 4/10 ()

Likan7 odpad!

Nechápu, kde se vzal text distributora, který tu je, ale rozhodně to filmu moc neodpovídá. Nevíme nic o experimentu, operaci, týraném psu. Nic takového jsme neviděli a hned na začátek jsme vrženi někam do kopců. Prakticky si z celého filmu dokážu vybavit jen časem legendární scénu, na kterou Viktooorka odkazovala a běhání po kopcích, kde nahýho chlápka honí t-800 feat. pes. Tohle jsem fakt ještě nežral. Já ten film fakt nepochopil. Celou dobu jsem se snažil to vnímat abych věděl o čem to je, ale při vší mé snaze to prostě nešlo. Jeden z nejhorších filmů. I kousky jako Žralokonádo je Oscarů hodné proti tomuhle. ()

Pitryx

Ty retrospektivy mi lezly na nervy, a že jich zpočátku nebylo málo. A kdyby z toho ke konci nedělal jakýsi rádoby pokus a psychostudii, možná bych přidal. Takto jde o dosti stupid film s pár „efekty“, které by udělal zkušený člověk i ve free softu. Přesto cením snahu. ()

Dr.Loomis odpad!

No to snad ne. Kovová loutka nás chce pokousat :-)))). Na to že to natočil Brian Yuzna,ten snad musel být sjetej nebo to fakt nechápu. To mi hlava nepobrala... RUCE PRYČ ()