Nikdo tě nezachrání

• USA No One Will Save You (více)

Nikdo tě nezachrání je film o talentované mladé ženě Brynn, jež se vzdálila své komunitě. Osamělá žena plná naděje nachází útěchu v domě, kde vyrůstala, avšak vyruší ji podivné zvuky pocházející od vetřelců z jiné planety. Následuje akční utkání Brynn s mimozemskými bytostmi, které ohrožují její budoucnost a zároveň ji nutí čelit vlastní minulosti. (Disney+)

Kushina

Takový trošku psycho horor s hodně podivným koncem. Mluveního ve filmu bylo asi jako akce v Esmeralndě, takže jsme se vlastně vůbec nic o ničem nedozvěděli. Ale jinak film pro negramotný, nebo němý, tak rozhodně doporučuji. 50% ()

babuška

docela to ušlo, mimoni by zkrátka ženskou která má svůj měsíční, pravidelný cyklus návalů všeho druhu, měli nechat na pokoji, trochu to mrví ten konec,3/60% ()

FISHa

Mimozemská invaze, trošku jinak než jsme zvyklý 🤪 fajn atmosféra, pár napínavých creepy momentů a podivný konec...balancuju mezi 3 a 4 hvězdami...ale jooo, dám 4 za to, že to bylo příjemně jiné 👽 ()

Idenatoys

Místy až značně nepříjemné při dané představě možnosti zažít situaci na vlastní kůži... dobře natočeno, skvělá práce kamery a zvuku. ()

vojacekr

Že by záblesk, kdy Hollywood ještě uměl dělat filmy? Tady jsem neviděl nic špatně, ale na plný počet to není. Svižně časovaná multižánrová jízda, která vás nenechá ohlédnout se ani po hodinkách. Ten patetický konec mohl být víc epic, ale rozumím tvůrcům. Takže horror žánr ještě nezemřel, tleskám. ()

mottleone

Konečně zase nějaká přízemní ufouňárna o klasických únosech! V první řadě se snímek s ničím nepáře a je výjimečný tím, že se zde nemluví; ihned během úvodních 15minut jste pocitově vrženi zpátky do snímku "Znamení" a z té vás už nepustí. Izolace hlavní postavy, minimalistické zvuky i míň střihu výrazně prospívá atmosféře, jenže pak pro mě přišel stejný úhlavní problém jako u nedávného "Demetera" - full desing ufouna vidíme příliš brzo a z filmu tím značně opadne napětí i strach z neznámého; zbytek už je jen opakované nahánění hlavní hrdinky, s alespoň ocenitelným širším spektrem humanoidů (tradiční ufon, malá opice, královna) s finálním infiltrováním planety a snahou o něco uvědomělejšího.. Ikdyž si najdu jisté výtky, nemůžu popřít že se jedná o fajn žánrovku s výjimečnými prvky, která fanoušky potěší; a kdyby sekvence úvodní noci fungovala samostatně jako krátkometrážní film, napálím tomu klidně full score! Jako celek je to pro mě akorát další "Oheň v oblacích", kde vás taky odpálí především jedna 20ti minutová sekvence, jenže ta byla až na konci.. Závěrem - fajnovejch 65-70% ale lehce zklamané 3* ()

tuctovychlap

"Nikdo tě nezachráni je film o" psychoterapii skrzevá emzeťákov a následnom zakuklení sa v ružovom svete "matrixu"..až po tento koniec to vyzeralo na príjemných 70 %, kde to záver mohol vytiahnuť na štvrtý lietajúci tanier..ale ono nyjeeee, ono sa tam drbne kosoštvorec značne ochlpený..zmiznú ufóni (samaľoty na oblohe nerátam), zmizne vysvetlenie zámeru, ktorý ich k nám doviedol (psychoanalýza ľudských bytostí to iste byť nemohla), zmizlo všetko pozitívno, čo mi film 80 minút ponúkal..job svaju emzetmať.. ()

CarryMahonny

Lehce nadprůměrný počin od průměrného režiséra Briana Duffielda. Začnu asi tím že v celém filmu se mluví asi tak jako ve filmech s Charliem Chaplinem. To však vůbec neubírá na kvalitách a zábavnosti snímku. V celku intenzivní strašení začíná už zhruba po desíti minutách snímku a až na pár výjimek vás nenechá vydechnout až do konce. Je tu i pár povedených lekaček a atmosféra funguje skvěle. S příběhem tu problém není. Film pojednává o samotářské slečně bydlící ,,na samotě u lesa,, které  jednoho dne do domu přijde nezvaný host. Co musím vytknout a dost mě to na snímku mrzí je vzhled toho onoho hosta. Dle mě mohl být mnohem děsivější a originálnější. Podržel to až "spiderUFObitch" na střeše. Další výtku mám ke konci který jsem prostě čekal jiný, lepší, originálnější... Jako večerní jednohubka pobaví. ()

AmunRa

Začátek jako každý druhý horor - osamělá dívka se vzbudí v temném domě s vypnutou elektřinou a dole v přízemí někdo chodí, ale není to chlapík s hokejovou maskou a velkou kudlou, ale klasický šedivák - a není sám. Invaze emzáků pojatá jako home invasion horor je neobvyklá kombinace a obsahuje všemožné klišé známé spíš z Akt X v kombinaci s další haldou klišé z vyvražďovacího hororu. K tomu ještě je nutné podotknout, že jde o film bez dialogů, který sází na vizuální stránku a akci. Hlavní a v podstatě jediná hrdinka v podání dobře obsazené Kaitlyn Dever není žádná křehotinka, ale má v minulosti temné tajemství a nehodlá prodat svůj život emzákům lacino. Žádné veledílo, ale kvalitně a s invencí natočený neobvyklý mix žánrů. ()

Skyw4lker7

Skvelá jednohubka ,ktorá neobsahuje prakticky žiadne dialógy ma hneď chytila hlavne vizuálom a hlavne hereckým výkonom Kaitlyn Dever ,ktorá aj bez slov zahrala na jednotku. Bola to moja favoritka na hranu verziu Ellie v The Last of Us (o to väčšia škoda že sa rolu snažila získať no nakoniec ako vieme ju získala Bella Ramsey). Musím pochváliť aj celkovo zvuk, kameru a hlavne design emzákov a všetko okolo nich. Možno to trochu kazí rozpačitý-zvláštny koniec ,ale zas nie je na škodu a neberiem to ako veľké mínus práve naopak vyvoláva u mňa veľa otázok :) 👽🛸. ()

lusst

Malo to skončiť cca po hodine. Ale i tak za 3*.A to hlavne kôli hlavnej predstaviteľke, ktorá miestami vyzerala na 12 a inokedy zas na 30... 🤔 ()

Hexx

No dopr! Tady se šlo přímo na věc a nebáli se toho! A to je správné, taková emzácká jízda dlouho chyběla, a když už se něco objeví, tak nám tají vzhled až do úplného konce. A tady hnedle de fuckto v začátku to rozpepří na plné obrátky, které se pak ještě zdvojnásobí. Hodně mi to bavilo. ()

DDCC

NO TY VOLE! Hned teď se běžte podívat a řekněte mi, co si myslíte, že se stalo. Furt to rozdýchávám.  Tohle mělo mít kino release! ()

Zagger

picovina na hranici odpadu, ale prekvapujici docela slusna atmosfera v ramci moznosti, hlavne ze startu. Kdyby misto tech loutek byly nejake super zdechliny jako v Silent place nebo War of tomorrow apod nejaci tripodi plus poradny survival, asi by to bylo mnohem koukatelnejsi a mensi komedie nez loutkovi emzaci. Pocet situaci kdy si hrdinka v ohrozeni vylozene pocka, na to co se bude dit je otravny. Zkazeny film, misty az do komedie, debilni konec. ()