Alexander Hesse je zapálený vědec, který v univerzitním centru pro porodnost pracuje na vývoji preparátu příznivě ovlivňujícího těhotenství. Úřad ale testování léku nepovolí a výzkum ukončí. Místo toho se bude financovat projekt dr. Diany Reddinové se zmrazenými vajíčky, která dostane i jejich laboratoř. Přesto se Alex rozhodne, že s kolegou gynekologem Arbogastem budou pokračovat na vlastní pěst, a začne testovat lék sám na sobě. Larry ukradne z Dianina projektu zmrazené vajíčko s označením Junior a oplodní ho Alexovým spermatem. Situace se jim však brzy vymkne z rukou a po čase se u Alexe začnou objevovat příznaky těhotenství. To všechno ještě zkomplikuje všetečná šéfka univerzitního výzkumného programu, Arbogastova těhotná ex-manželka Angela... (TV Nova)

Skank

Arnošt v plnohodnotné roli, kdy pláče, stává se pomalu ženou, graduje to travesti show, a končí to zrozením Juniora. Arnie snad ve své nejhorší roli. ()

Pete1790

Tohle je totální pohřeb pro akčního ničitele Arnolda Schwarzeneggera. Snížit se k tomuhle je skoro až nepochopitelné! Stupidita tohohle snímku by se dala krájet. Je tam pár povedených hlášek, které ale nemají dost sil na to, aby sami vykopaly pohřbené dílo z hlubokého filmového hrobu. Jedna hvězdička za odvahu tohle publikovat! ()

ElisD

30 % z nostalgie, jak mě tento film bavil jako předpubertální děcko... jinak klobouk dolů za těhotného Arnolda, to je vizuálně jedna z nejbizardnějších věcí ve filmu :o) ()

Benjo

nevim co proti tomudle a Dvojčatum všichni maj... příjemná odpočinková rodinná komedie.....všichni očekávaj Arnolda jen jako vraždící stroj ale on se snaží ukazat, že umí hrát (což teda uznavam že moc neumí..:-D) i něco jinýho.... je to zábava....i když Dvojčata mám radši a když chci švarcíka tak si pustim Terminatora 2, Predatora a Komando ()

nolme

Do odpadu bych to nehodila, viděla jsem horší, ale ptákovina to teda je, to se musí nechat. Nemyslím, že by se Schwarzwnwgger nehodil do komedie, ale tohle... ()

Etherium

Arnieho najslabšia komédia, ale zas keď to išlo v telke, tak som si to pozrel a nie je to vôbec až také zlé, a nie je to vôbec odpad, dá sa na tom aj zasmiať. ()

tyzmrde odpad!

Možná nějakou 1* bych asi vymáčk protože párkrát jsem se pousmál ale tohle byl asi opravdu jeden z nejblbějšíc filmů co jsem viděl a jak si může tímto Arnie ničit kariéru !!! ()

PeteBuck

Ja dávam dve hviezdičky. Je to naozaj dosť priemerná komédia s netradičným námetom. Film, ktorý si pozriete a už viac nemusíte, ale nie je to najhoršie. Ono už len vidieť Dannyho a Arnodla vedľa seba je neskutočne smiešne, tiež keď Arnold letí na hajzel, lebo trpí rannými nevoľnosťami, ale tých vtipov je tu na tú minutáž zúfalo málo. Všetci sa snažia, čo to dá, Emma Thompson je extrémne nešikovná vedkyňa, Danny neurvalý cvok, Arnold ťažko strnulý vedec, čo sa mení v starostlivú matku (dosť haluz), Pamela Reed sa tam sem-tam objaví, aby rozvírila vody a vyplnila prázdne miesta, ale ťažko, keď nemá ako. Tá komédia mohla byť naozaj lepšia, asi to najhoršie, čo Arnold natočil. Dvojičky aj Policajt zo škôlky boli lepšie. Rozhodne. ()

Jayk19 odpad!

Predátor,terminátor,likvidátor a teď vidím Arnieho v Juniorátorovi?No celý film mi přišel trapný už jako děcku,Arnie moc neumí hrát zšenštilé role a je to jedním slovem o hovně,bylo tehdy a je dnes.hlášky,happyend a vůbec celý námět je totálně ODPAD ()

KICC odpad!

Tento film je neuvěřitelná hrouda smyšlených věcí. Celý film je pouze o tom, jak dospělý muž může otěhotnět. Nejen, že je to nemožné, ale ještě z toho udělají tu nejnormálnější věc. Je to jednoduše americký styl, od kterého to lze čekat. Myslela jsem, že to bude mnohem lepší, když v tomto snímku hrají takoví filmoví machři jako Arnold Schwarzenegger a Danny DeVito, ale přesto mě nenadchl. Proto nemohu dát nic jiného než hodnocení - odpad! ()

KukulienkaHO

Má to bezpochyby množstvo problémov, či už malých alebo veľkých (čo inak očakávať od tak absurdnej, avšak vtipnej zápletky). Ale "Junior" je milá rodinná komédia, ktorej chýba síce úplný dostatok humoru, ale rozhodne som sa nenudil. Pôrod a zároveň celé vyvrcholenie boli zato veľmi podarené. Arnie a Danny DeVito si to užili, to bolo jednoducho cítiť. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman