poster

Třída číslo 402 (TV seriál)

 • Česko

  Děti ze třídy číslo 402

 • Kanada

  The Kids From Room 402

 • Slovensko

  Trieda číslo 402

Animovaný / Rodinný

Kanada / Francie, 1999–2000, 17 h 20 min (Minutáž: 20 min)

 • Marek1991
  ****

  Nancy, Jessie, Freddie, Arthur, Polly, Winnie, Melanie, či pekná Penny s morálnymi duchom, to bola radosť sledovať. Napriek tomu, že to bolo o niečo lepšie ako Traja kamaráti a Jerry, malo to svoje chyby a aj nedobré diely, ale celkovo som túto kanadskú srandu miloval a aj milujem. Toto je pre deti dobré a uberie im to strach zo školy, napriek tomu, že u nás také skvelé školstvo nie je. Polly z Litvy a jej boršč, to bola jedna veľká sranda alebo Jessieho strach z injekčných striekačiek a jeho mama, čo ho rozmaznávala a starala sa o neho ako o miminko. A tá zvučka, tak to nemalo chybu.(20.2.2012)

 • MarekT
  ***

  Když jsem ještě chodíval na základní školu, tak se mi tento seriál hodně zamlouval. Pochválím též zajímavé vyprofilované charaktery, navíc se vyváženým způsobem dal prostor všem postavám jako hlavním v dané epizodě. Druhá série (s Melanií, dcerou učitelky Belinkof) byla ovšem slabší a navíc mě zastihla ve starším věku, kdy mě Jetix začal připadat spíše otravný.(16.3.2009)

 • Tinaa
  *****

  Můj absolutně nejobliběnější dřívější jetixový seriál, ráda jsem vždy sledovala ty charaktery osobností. Nechápala Polly se svou vtíravostí a neženskostí, Jessieho děckost nebo Artur jako sígr či kontrovezní paní učitelka. Vždy sem se doma mohla přetrhnout a nábytek rozházet jakmile jsem slyšela znělku 402.(12.2.2009)

 • boshke
  *****

  Moje dětství a Fox Kids a co si pamatuji, Třída číslo 402 patřila k mým nejoblíbenějším. Snad nikdy jsem nepochopil, proč se všechny holky chtěly kamarádit s tou blonďatou pindou, podobně jako proč nikdo nechtěl být kejma s Polly. Ta je prostě se svou Litvou a lžícemi nejlepší. Perfektní byl samozřejmě i Jessie se svou maminkou a pani Gravesová, která jakoukoli situaci mezi dětmi vždy elegantně vyřešila... 100%(4.11.2014)

 • Martan1994
  *****

  Můj nejoblíbenější seriál na Fox Kids, který je velice vtipný. Sice už nejsem malá, ale ráda se podívám jednou za čas i teď, akorát už na to nemám moc času. Lituju děti, že na tom kanálu zrušili takovéto pohádky jako je tato, nebo třeba Život s Louiem a musí se dívat na Hannu Montanu a samé takové kraviny, které jsou úplně bez děje.(25.9.2011)

 • - Seriál byl natočen na motivy knížky "Gracie Gravesová a děti ze třídy 402." (CrypzzXD)