Třída číslo 402 (TV seriál)

• Česko

Děti ze třídy číslo 402

• Kanada

The Kids From Room 402

Trieda číslo 402

Animovaný / Rodinný

Kanada / Francie, 1999–2000, 17 h 20 min (Minutáž: 20 min)

Předloha:

Betty Paraskevas (kniha)

Cindy Begel

Nancy, Jessie, Freddie, Arthur, Polly, Winnie, Melanie, či pekná Penny s morálnymi duchom, to bola radosť sledovať. Napriek tomu, že to bolo o niečo lepšie ako Traja kamaráti a Jerry, malo to svoje chyby a aj nedobré diely, ale celkovo som túto kanadskú srandu miloval a aj milujem. Toto je pre deti dobré a uberie im to strach zo školy, napriek tomu, že u nás také skvelé školstvo nie je. Polly z Litvy a jej boršč, to bola jedna veľká sranda alebo Jessieho strach z injekčných striekačiek a jeho mama, čo ho rozmaznávala a starala sa o neho ako o miminko. A tá zvučka, tak to nemalo chybu.(20.2.2012)

Můj nejoblíbenější seriál na Fox Kids, který je velice vtipný. Sice už nejsem malá, ale ráda se podívám jednou za čas i teď, akorát už na to nemám moc času. Lituju děti, že na tom kanálu zrušili takovéto pohádky jako je tato, nebo třeba Život s Louiem a musí se dívat na Hannu Montanu a samé takové kraviny, které jsou úplně bez děje.(25.9.2011)

Veľmi dobre vyprofilované charaktery postav ktoré majú stále čím pobaviť a ktoré môžeme brať kľudne všetky ako tie hlavné, pretože tu dostávajú maximálne množstvo priestoru. Trefná a jednoduchá animácia a množstvo vtipných situácií . Jeden z tých lepších a originálnejších animákov ktoré som ako decko obľuboval. Obľúbené postavy : Arthur, Freddie, Jesse, Polly, Vinny a riaditeľ Besser(27.5.2015)

Můj absolutně nejobliběnější dřívější jetixový seriál, ráda jsem vždy sledovala ty charaktery osobností. Nechápala Polly se svou vtíravostí a neženskostí, Jessieho děckost nebo Artur jako sígr či kontrovezní paní učitelka. Vždy sem se doma mohla přetrhnout a nábytek rozházet jakmile jsem slyšela znělku 402.(12.2.2009)

Hodnotím pouze první řadu, jelikož druhou jsem tak nějak nezaregistroval a není ani nikde ke stažení. Veřejně přiznávám, že si občas pustím tenhle seriál, který patří k tomu nejlepšímu, co nám Jetix nabízel. Každý si tam najde svého oblíbence nebo někoho, v kom se tak nějak vidí( v mém případě jednoznačně Vinnie:D). Velmi pohodový seroš, který splňuje to, co splnit má. Zabaví a pobaví.(26.12.2017)

• - Seriál byl natočen na motivy knížky "Gracie Gravesová a děti ze třídy 402." (CrypzzXD)