Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(52)

Obsahy(1)

Animovaný seriál "Třída číslo 402" byl natočen na motivy knížky "Gracie Gravesová a děti ze třídy 402". Přirozeným vůdcem třídy je zrzavá dívka Nancy. Ona a její spolužáci (Jessie, Arthur, Freddie, Polly aj.) vyvádějí samé nezvednosti, kterými zlobí nejen svou třídní učitelku Gravesovou, ale také rodiče a ostatní žáky školy. (kamisu)

(více)

Recenze (56)

HOCKEYKA 

všechny recenze uživatele

Skvelý nadčasový seriál,ktorý aj napriek jednoduchej animácii zabodoval nielen u detí.Prednosťou je bezpochyby dômyselná charakterizácia jednotlivých postavičiek a opatrne dávkovaná satira.Poriadne vychcané decká združené okolo ambicióznej,no trošku podrazáckej Nancy,priblblý riaditeľ Besser,zavraždeniahodná bifľoška a donášačka Polly,lenivý Jesse,postrach triedy Vinnie,no a nad tým všetkým svojrázna a neúplatná slečna Gravesová-to je partička,okolo ktorej sa stále niečo deje.Každý diel je plný humorných dialógov a situácií z úplne bežného života novodobých školáčikov,ich rodičov a učiteľov a vždy sa snaží niečim poukázať na ich negatívne vlastnosti.Pochváliť treba aj vynikajúci český dabing. ()

boshke 

všechny recenze uživatele

Moje dětství a Fox Kids a co si pamatuji, Třída číslo 402 patřila k mým nejoblíbenějším. Snad nikdy jsem nepochopil, proč se všechny holky chtěly kamarádit s tou blonďatou pindou, podobně jako proč nikdo nechtěl být kejma s Polly. Ta je prostě se svou Litvou a lžícemi nejlepší. Perfektní byl samozřejmě i Jessie se svou maminkou a pani Gravesová, která jakoukoli situaci mezi dětmi vždy elegantně vyřešila... 100% ()

Reklama

Martan1994 

všechny recenze uživatele

Můj nejoblíbenější seriál na Fox Kids, který je velice vtipný. Sice už nejsem malá, ale ráda se podívám jednou za čas i teď, akorát už na to nemám moc času. Lituju děti, že na tom kanálu zrušili takovéto pohádky jako je tato, nebo třeba Život s Louiem a musí se dívat na Hannu Montanu a samé takové kraviny, které jsou úplně bez děje. ()

Motinski 

všechny recenze uživatele

Na kreslený seriál pre deti veľmi dobre vyprofilované charaktery postav. Každá má čím zaujať a všetky ich môžme brať ako hlavné. Humorná stránka je super aj keď ste dospelí, čo tiež nie je pravidlom, a enormné množstvo vtipných situácii je nám naservírovaných fakt v každej epizóde. Trieda č. 402 nie je to najlepšie z Fox Kids doby, ale určite patrí na vrchné priečky. ()

Tinaa 

všechny recenze uživatele

Můj absolutně nejobliběnější dřívější jetixový seriál, ráda jsem vždy sledovala ty charaktery osobností. Nechápala Polly se svou vtíravostí a neženskostí, Jessieho děckost nebo Artur jako sígr či kontrovezní paní učitelka. Vždy sem se doma mohla přetrhnout a nábytek rozházet jakmile jsem slyšela znělku 402. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

  • Seriál byl natočen na motivy knížky "Gracie Gravesová a děti ze třídy 402." (CrypzzXD)

Reklama

Reklama