Léto 1972: úřaduje Nixon a ve Vietnamu zuří válka. Horká léta 60. let pomalu chladnou. Úsměvná komedie vás zavede na bulvár SUNSET STRIP za šesticí mladých perspektivních umělců, kteří jsou odhodláni jít za svým snem a stát se slavnými. (oficiální text distributora)

JannieMc

Hola Guys! =´) Dejme tomu, že život je skládačka...a já si tuhle Californskou skládanku - kdy ulice byly 24 hodin narvané lidmi, co si žili po svém - bary zahlcené kouřem z cigaret, trávy a strun od kytary - a kdy každá barva dávala smysl i barvoslepému fotografovi - kdy sis mohl ve čtyři ráno dát v restauraci zelené želé se šlehačkou gratis a o hodinu později si zahrát na společné kombo s číšníkem - milovat kohokoli, ale hlavně teď a vášnivě, protože zítra může být všechno jinak - já si tu skládanku zamilovala... Taková báječná pohodička s cool muzikou a stylově přítulnou atmosférou. A za to dík! =´) ()

jessic

Velmi sympatická mozaika jednoho dne o lidech okolo rocku v 70.letech, sice nikterak převratná, ale s příjemnou atmosférou a muzikou, 70.léta asi taková pohoda nebyla, tak by to bylo tak za tři, ale za kytarové duety v údolí jednú hvězdu přidám. ()

Koffe

L.A ve čtyři hodiny ráno, ulice za restaurací, dva cizí lidé, muzikanti, kteří si jen tak beze slov, s kytarou v ruce, řeknou naprosto vše. Dobrý film. ()

Stereoid

Kruciš, musim si někde sehnat Stratocaster:) Několik osudů lidí, který si jen tak žijou ty svý podělaný životy, dělaj si co chtěj, bavěj se jak chtěj, jednou si zasouložej, jindy se zfetujou a někdy prostě jenom seděj na terase s kytarou v ruce. Taky se mi hrozně líbí, že se Sunset strip odehrává v tom nejlepším desetiletí (70. léta), s tou nejlepší hudbou (starej dobrej rock), která je tak nádherně celým filmem prolezlá. Bohužel, těch postav je tu na mě až moc a většina z nich by si určitě zasloužila větší prostor. ()

Yaan2

°° Nejlepší postavy byli Felix Tarsington a Zack, no a jinak jsem se i občas zasmál. Takže hvězdičku navíc. ()

white

Tak tohle můžu..má krevní skupina...jsem zasažen.... závěrečná scéna, to setkání dvou kytaristů....jako ze života.....5 hvězd za emoce hudba k filmu : Stewart Copeland ...bubeník skupiny POLICE....jeden z nejvlivnějších bubeníků vůbec a skladatel hudby ke spoustě filmů...... ()