Hudba:
Andreas GrimmÚčinkují:
Anke Engelke, Kai Lentrodt, Friederike Kempter, Matthias Matschke, Charly Hübner, Daniel Wiemer, Bettina Lamprecht, Judith Richter, Daniela Preuß (více)Účinkují
Anke Engelke
Kanada
Nejlepší filmy:
Das schönste Mädchen der Welt (2018)
Manituova bota (2001)
Dva idioti ze Scotland Yardu (2004)
Kai Lentrodt
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Továrna na sny (2019)
Zajíček bez oušek (2007)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Friederike Kempter
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Sakra, kluku! (2012)
Das Wilde Leben (2007)
Symptom Pandorum (2009)
Matthias Matschke
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Grandhotel Budapešť (2014)
Eastie Boys (1999)
Wolfsburg (2003)
Charly Hübner
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Životy těch druhých (2006)
3 dny v Quiberonu (2018)
Černý svědek (2006) (TV film)
Daniel Wiemer
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Hotel Lux (2011)
Buddy (2013)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Bettina Lamprecht
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Je to jen úlet, miláčku (2021)
Die Känguru-Chroniken (2020)
29 a ještě panna (2007) (TV film)
Judith Richter
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Die Architekten (1990)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Daniela Preuß
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Jeden pes, dva kufry a velká láska (2005) (TV film)
Pomoc, zmenšil jsem učitelku (2015)
Christoph Maria Herbst
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Rivalové navždy - bitva o tenisky (2015) (TV film)
A co třeba Adolf? (2018)
Wickie und die starken Männer (2009)
Dana Golombek
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Katja Liebing
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Sedmý bratříček (1991)
Ein Tick anders (2011)
Místo činu (1970) (seriál)
Peter Nottmeier
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Zaječí škola - strážci zlatého vejce (2017)
Hotel Evropa (2022) (seriál)
Julia Stinshoff
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Láska musí počkat (2004) (TV film)
Hodná, drsná holka (2006) (TV film)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Holger Stockhaus
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tajemství Noemovy archy (2011) (TV film)
Lena Dörrie
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)
Ztracený čas (2011)
Místo činu (1970) (seriál)
Lena Meyer-Landrut
Německo
Thomas Gimbel
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Princezna a bojovník (2000)
Turbo a Tacho (2013) (TV film)
Jak napálit banku (2016)
Carolin Kebekus
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Instruktor Schmidt (2008)
Malý dráček (2014)
Lovci duchů na ledové stopě (2015)
Haydar Zorlu
Turecko
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Šest týdnů strachu (2006) (TV film)