Největší hudební událost roku je zpět! Nenechte si ujít další ročník nejpopulárnější hudební ankety v zemi - Český slavík! Společně zjistíme, kteří interpreti si získali přízeň fanoušků v letošním roce! Na jevišti se vystřídají ty největší hvězdy české populární scény, které si pro vás připravily velkolepá vystoupení! A do Síně slávy po Jiřím Suchém vstoupí další hudební legenda! Slavnostním večerem provedou Ondřej Sokol a Aleš Háma! (TV Nova)

oskiii

O2 aréna, jakožto měřítko českého úspěchu, opět několikrát zmíněna. Baví mě reakce publika na různé styly. Chvíli hlavami házející rockeři, do rytmu kývající rapeři a v závěru dojetí romantici. Takže vlastně ukázkoví pozéři. ()

hafak

Jednu hvězdu jen za dokoukání do konce. Tyto dva moderátory nemám rád, tak že bylo jasné jak to dopadne, trapně a nevtipně. Nej hudební vystoupení měl paradoxně asi Marpo, ač tento "hudební" žánr ignoruji. Co se týká ostatních, nejhorší byla jednoznačně "kulturní památka" a Václava Neckáře mi bylo líto. Výherce nekomentuji, co si lidi zvolí to mají, sice to nechápu, ale každého věc. Hlasování je třeba stejně brát s rezervou, víme jak se dá zatočit s někým nevhodným do této naleštěné bídy! A vidět zase tu "zásadovou" Kubišovou jsem taky nedával! Navíc proč ji vzali jako členku GK, když tam Vondráčková byla, ale vědělo se, že tam nepřijde doplnit trojici. Bylo to trapné, bohužel Vašek už je dost mimo a tak si toho ani nevšiml. Pozitivní bylo, že ušišlaný Pokáč se pomalu propadá. ()