V roce 1999 je město Los Angels plné násilí, drog a gangů. Je rozděleno na zóny volné střelby, kde nehlídá policie a neplatí žádné zákony. A přesně uprostřed této zony se rozhodne pan Miles otevřít střední školu pro mladistvé členy gangů. Za pomoci špičkových vědců sestrojí robotické učitele-cyborky, kteří se mají postarat o výuku dětí a o kázeň. A do této školy přichází Cody Calp, vězeň a člen gangu Černých srdcí, který má na výběr - bud bude studovat, nebo půjde zpět do vězení. Cody jako jediný si začíná pomalu všímat, že s učitelema není něco v pořádku... postupně se vymikají kontrole vědců a rozhodnou se rozpoutat svou vlastní válku se studenty. (matestlust)

Homerking

Asi nejlepší akční béčko na které si z dětství vzpomínám, tenhle kousek prostě zbožňuju, pouliční gangy, zbraně, vraždící roboti-učitelé a ty drogy tam špička a kůže super. ()

haffen

Keď po revolúcií prišiel boom videopožičovní, tak tento film bol jeden medzi mojimi obľúbenými a musím povedať, že aj kopírovanými. Logiku v tom netreba hľadať, je to čisté B-čko a tak sa to aj chová. Vypnúť mozog a ono je to stráviteľné. 50% ()

tavvva

Tenhle film je prostě šílenost :) Jako dítě jsem na tom ujížděl a dodnes mi některé scény přijdou super, přestože mi dnes už rozum říká, že je to všechno do sebe nezapadající blbina. Tak například ... když je dospívající mládež tak cool, že má samopaly, raketomety, granáty, ... a smaží policejní auta uvnitř zón volné palby, kde neplatí zákony, tak jaká autorita ji vlastně může donutit, aby chodila do školy? A nechal by ředitel školy svoji slušně vychovanou dcerku nejen sedět ve třídě se známými a nebezpečnými gangstery, ale vůbec chodit do školy uvnitř zóny, kde se smí volně střílet a tudíž ji kdokoliv může ublížit? ()

horor2

Doufám, že si všichni vezmou ponaučení z tohoto filmu a začnou se konečně ve škole chovat slušně!!! Pokud ne, dostanete na prdel od třech bojových robotů, kteří by Vás správně měli učit fyziku, dějepis a tělesnou výchovu :-) ()

Olafsson

Parádní béčko, posledních 20 minut je kulervoucích a triky na tu dobu a druh filmu skvělý. Nemůžu se zbavit pocitu, že takoví učitelé by bli potřeba v dnešních školách taky.. ()

Blazkowicz

Podle hodnocení jsem byl natěšený, ale chyba lávky. Od začátku do konce jsem to moc nepobíral a i když jsem teda pochopil, že roboti jsou učitelé, tak to prostě nedávalo smysl. Navíc ten název - kdo nebo co jako je Exterminátor. Tam ani nikdo takový není. Původně jsem tady měl napsané, že je to kravina, ale film jsem si nechal na opakované shlédnutí, protože jsem ho moc nesledoval. No a po druhém shlédnutí to nebylo tak špatné. Závěrečný souboj ušel a masky překvapili. Asi jsem to i pochopil, ale pořád to není tak dobré béčko, jak se tady všude píše. 3-* ()

Domas88

Ještě na videokazetě jsem jej viděl.. Nelíbil jsem se..a odstupem času, když jsem se na něj podíval znova...hm.. nechápu jak se vůbec může líbit.......... ()

Valenta28

Něco parádního. Viděl jsem, slyšel jsem, cítil jsem. Film, který má naprosto originální děj a nápad. Efekty na tehdejší béčko naprosto šokující, no není co dodat.. Jo a paní Connersová - to byla teprve kočička! ()

MiniRecenze

Špatná parodie na Terminátora. Otřesné kostýmy. Přemýšlel jsem, proč tomu nevypálit odpad. Ale za scénu "naplácání na zadek" , která mě rozesmála tomu * dám.3/10 ()

Mark1983

Věřím, že z důvodu, že jsem jako školák viděl film mnohokrát - tak bych na to koukal trochu jinak, než dříve,ale jelikož si film pamatuju jak si ho pamatuju tak dávám čtyři hvězdy. Je to nářez. ()