V roce 1999 je město Los Angels plné násilí, drog a gangů. Je rozděleno na zóny volné střelby, kde nehlídá policie a neplatí žádné zákony. A přesně uprostřed této zony se rozhodne pan Miles otevřít střední školu pro mladistvé členy gangů. Za pomoci špičkových vědců sestrojí robotické učitele-cyborky, kteří se mají postarat o výuku dětí a o kázeň. A do této školy přichází Cody Calp, vězeň a člen gangu Černých srdcí, který má na výběr - bud bude studovat, nebo půjde zpět do vězení. Cody jako jediný si začíná pomalu všímat, že s učitelema není něco v pořádku... postupně se vymikají kontrole vědců a rozhodnou se rozpoutat svou vlastní válku se studenty. (matestlust)

I.ball

Klasika "B" filmů devadesátých let ve stylu steam punk se skvělým soundtrackem, výborně obsazená a s úžasně vydařeným dystopickým Seattlem roku 1999. A samozřejmě pro mě plné nostalgie. 85%. ()

wrzec

Kultovní film v časech mého dospívání a pirátských videokazet z Polska. Původně jsem hodnotil třemi hvězdami, ale s odstupem času musím jednu ubrat (a není to dementním dabingem) nebavilo mě to snad ani minutu, totální slátanina, která mě vyloženě iritovala, bohužel i přesto, že ten nápad je víc než zajímavý. ()

2060

Sci-fi kategorie B. No tak na konec proč ne. Po asi osmi letech sem ho měl možnost vidět nedávno z novu. A můžu jen říct že je pro mě pořád dobrý jako byl před tím. Mnohem lepší akce než nějaké Van Dammovi poslední filmy takže proto tohle hodnocení. A albín Stacy Keach....? BOMBA :) ()

Pollini

Zajímavé, na tu dobu slušný film. Je to ale všechno dost předpokládatelné, vzhledem k tomu, že je to americký film. Průběh byl docela dobrý, i když na klasickém zobrazení americké střední školy - nuly a jedničky. K tomu trochu sci-fi a je to tady. Rozuzlení a konec jsou typické - nula všechno vyřeší a vyřídí a je tu šťastný konec. Ovšem myšlenka robota, který je schopen spacifikovat takové ďáblovy spratky je velice přitažlivá. Neváhala jsem se dívat. ()

J.Trinity

Naposledy jsem viděl před více než 10ti lety ještě na VHS. Tenhle film je sice béčkový, ale je to jeden z těch lepších béčkových filmů, které mají slušnou akci, a na které se dobře kouká. ()

jericho001

U me srdeční záležitost.i když je film vykrádáckou Terminatora zejmena na konci tak šlape jak má. Hudba výborna masky slusny na rozpočet hlášky perfektní ja si nemůžu stěžovat ()

Reyer

Tohle byl pro mě tak děsivý zážitek, ale zároveň jsem to prostě musel vidět. To jsou filmy kde se ještě nepoužívají efekty, ale hlavně maskerna... ()

Gmisiycs

Vážně je to pitomé jak blondýna - ředitelka Německa. To se prostě musí vidět. My jsme se dlouho tak nenasmáli, jako když jsme se na tuto komedii (bývalý horror) letos, v roce 2019, koukali. Vřele doporučuji. Teď jdu skouknout dvojku. ()

Maslo133

Opravdový klenot béčkové scény. Jsou tam fakt legendární hlášky a ujetý kostýmy. Rozhodně doporučuji fanouškům žánru, kteří ještě tak neučinili, shlédnout s původním českým dabingem. Takže na závěr: "Uřízni jí ty umělý kozy!!!" ()