Tony Aaron odešel z ne úplně vyjasněných důvodů od policie a živí se jako soukromý detektiv, který s pomocí své ženy odhaluje manželskou nevěru. Jeden případ se však zvrtne a skončí tragicky zabitím Aaronovy ženy i "jejího" milence. Objevují se nevyřízené účty z dob policejní kariéry, v Aaronově výpovědi některé detaily nesedí a stává se hlavním podezřelým. Britský kriminální thriller V podezření je vystavěn jako komplikovaný příběh, ve kterém leccos není, jak se to na první pohled jeví... Aarona si zahrál charizmatický Liam Neeson (Schindlerův seznam, 96 hodin), který během své bohaté kariéry dokázal, že dokáže být výborný v jakékoli roli. (oficiální text distributora)

shinys

Hodně dobrý thriller. Děj průměrná detektivka, čtvrtou hvězdičku dávám za konec filmu. Perfektní gradace a rozuzlení. ()

andy60

Čekal jsem trochu něco jiného, ale nebylo to špatné. Budu si to muset zopakovat, jelikož je to taková hra na kočku a myš a je třeba vnímat každý detail, každé vyřčené slovo. Konečné rozuzlení mě dostalo, přiznávám, že toto jsem nečekal. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Na moři se potopí loď a nezachrání se ženy a děti, ale lidi, co dokážou šlapat po druhých." Liam Neeson se svou ženou, připravuje fiktivní nevěry pro své klienty, aby jim usnadnil rozovod. U jednoho případu je zavražděna právě jeho žena. Z vraždy je obviněn právě Neeson, který se ocitá za mřížemi a čeká na smrt. Jednoduše výborný thriller v chladném britském prostředí. "Přestaň se vydávat za policistu! A vůbec. Přestaň slídit! Vypadám jak idiot. Vždycky přijdu pět minut po tobě!" - 70%. ()

JohnDark

Under Suspicion, Thriller, VB 1991, R: Simon Moore, H: Liam Neeson, Laura San Giacomo, Kenneth Cranham, Alphonsia Emmanuel, Stephen Moore, Maggie O´Neill, Malcolm Storry, 60% ()