Ženy v nesnázích

• USA Women in Trouble (více)

Každá žena na světě je jedinečná a každá má také své trápení, tajemství a sny. Osudy několika takových žen se v jednom dni protnou při souhře velmi podivných náhod. Pornohvězda Elektra Luxx zjistí, že čeká dítě s rockerem Nickem. Když opouští lékařskou ordinaci, uvízne ve výtahu s Doris, která se svou sestrou Addy tají malé Charlotte, kdo je její skutečná matka. Addy nedávno začala brát Charlotte k terapeutce Maxine. Maxine ale zjistí, že ji Addy využívá jen jako chůvu na hlídání, zatímco ve vedlejší místnosti tajně dovádí s jejím manželem. Po zjištění pravdy se vyřítí ven z domu a narazí na další dvě dámy oblečené jako prostitutky, které utíkají před vrahouny. Propletenec vyvrcholí ve chvíli, kdy se při hrátkách rockové hvězdy Nicka a letušky Cory na záchodku v letadle stane malér…. (oficiální text distributora)

glamgirl

O ženách - z pohľadu muža, ktorý sa nezdrží toho, aby ich neustále nevyzliekal a netlačil do filmu typicky mužské fantázie o tom, ako neustále priťahujeme jedna druhú a všetky do jednej sme vlastne lesby. Ale musím uznať, že príbeh v lietadle bol vtipný a scénka s Josephom Gordonom-Levittom ešte viac (hoci dať ho až po záverečných titulkoch je neskutočný podraz!). No ako žena vyhlasujem - toto naozaj nie je film o ženách a ich prežívaní. ()

(Z)denny

Pohodová komedie o ženách (a asi spíše pro ženy, protože málokterý muž by pochopil ty drobné nuance ženského života). Mě osobně tam nejvíce zaujala Adrianne Palicki v roli krásně "blboučké" blondýnky.. ()

M1k9 odpad!

Pardon (61%), ale tohle je zcela jistě filmový odpad! Nenechte se zmást načančaným plakátem jako já. (Respektuji diváky telenovel atp.) 0/10 ()

ddf76

Nejlepsi byly sceny s Holly a zaverecnej test nemel chybu :)). To jsej nevedela, ze si mam PhD testy delat 2x rocne :))). Nenecham si ujit dalsi filmecek od tohodle rezisera s nazvem Electra Luxx. ()

warrenur

Hm...komedia nie je zrovna moj zaner a ked uz nejaku zacnem pozerat, mam dost prisny meter. Je tu par velmi vtipnych scen (lietadlo - WC "....but I can tell you, where the blood went" Down, boy! :), psychiatricka s par exotmi vo svojom kresle, zaverecny dotaznik, rozhovor maserky a Holly pornoherecky). Hodnotenie vsak jednoznacne zachranila filmova Holly (Adrianne Palicki) a tiez sa mi pacil vykon letusky Cory (Marley Shelton). Ostatne, az na par vynimiek tiez "serialove" krasavice sa okrem ukazky svojho sexi tela v spodnom pradle moc nepredviedli. Joseph je tu len par minutiek po zaverecnych titulkoch, v role o ktorej do ktorej by som ho v zivote netipoval, ale zvladne to vyborne. Ta zaverecna scena je za celu hviezdu, skutocne. Pre mna slabsie tri. Kedze vacsina z nas, chlapov, ma tendenciu nadhodnocovat, ked vidime par sympatickych, striedmo oblecenych sexi zien, zaujimal by ma nazor zenskeho a dievcenskeho divackeho publika. :) ()

barteca

Velké překvapení, čekala jsem něco bláznivě třeskutého a dočkala se filmové lahůdky - výborný scénář i herecké výkony. ()

Rockerman

Výborná hořká komedie!!! Příběhy několika žen vyprávěné s humorem, ale i smutkem. Navíc je to natočeno mým velmi oblíbeným způsobem, kdy se rozvíjí několik motivů, zdánlivě spolu nesouvisejících. Postupem času se nám to začíná skládat dohromady a nakonec se to krásně propojuje v jeden celek. Samozřejmě mistr Iňarritu to zvládá dokonaleji a složitěji. Zde je to jednodušší a proto lehce pochopitelné a hlavně přece jen optimističtější, než u slavného Mexičana. Závěr je sice trochu jako z telenovely nebo romantického dojáku, ale odpouštím jim to, protože jinak jsem měl z tohoto filmu velmi dobrý pocit. ()

MickeyStuma

Je život o sexu a nebo není? Tak by se dala zhodnotit neustálá konverzace hrdinek tohoto příběhu, který takřka nemá žádný smysluplný děj. Myšlenky žen prezentované v tomto filmu jsou sice zajímavé, ale také velice nudnou záležitostí. Pro mužského diváka se tak jedná o nesmírné utrpení, neboť tu absolutně není žádná dějová akce, žádná živost, prostě nic. Jen neskutečné krafání žen o sexu. Na vyplnění televizního nočního vysílacího času by to sice mohlo stačit, ale jinak skutečně není o co stát. Nebyla to takhle náhodou původně divadelní hra? ()

ljukyljuk

Obvykle som k filmom zhovievavý, ale tentokrát... tentokrát nie. Na komédiu, až na zopár scén, málo vtipné a na drámu príliš slabé. A to rozkúskovanie na niekoľko dejových línií asi tiež nebol práve najlepší nápad. No a keď to ani Jospeh Gordon-Levitt nezachránil, aspoň že tie herečky sú tu pekné ()

Deftie

Nebyť začínajúcej pornoherečky Holly (ktorá je ale v biznise totálne trdlo a všetko sa jej musí na tisíckrát vysvetľovať) a celej poslednej potitulkovej scény (JGL si natočenie danej scény očividne užíval), tak by hodnotenie bolo oveľa, oveľa nižšie. Osobne som mala ozaj v paži nejakú dramatickú časť okolo Doris a Elektra ma tiež nejako extra nezaujímala. Z námetu sa dalo vyťažiť omnoho viac, ale vďaka výťahovým kecom väčšina filmu vyznela ,,iba" ako film o ženách pre ženy. ()

maruli

2 hvězdičky, pro nesourodost a místy tak hrozně slabá místa balancující na hraně odpadu a naopak silné momenty, blížící se čtyřce. Přemýšlím, čím to a myslím, že se přikloním k názoru o neženskosti téhle slátaniny 'o ženách'. Bambi přehnaný a těžko uvěřitelný charakter, při čoklí storce mi padala brada v bezhlesném wtf /vy jste jí to snad věřili???/, neustálé rozebírání análního, orálního, grupáčového, lesbického a vůbec úplně všelikého sexu bylo až rušivým elementem - tenhle film vážně nenapsala ženská. Nějak si to nemůžu sesumírovat, po dokoukání vlastně nevím, co tenhle film měl být. Komedie to není /těch pár trapných vtipů komedii neudělá - vyjma Ph.D. samozřejmě :)/, na drama je to příliš plytké, pokus o zápletku taky zklamal.. Každý příběh by vydal na jedno solidní srdcervoucí drama, a ono je z toho stokrát nic, co umořilo osla. Budu-li to tedy brát jako slátaninu, vyhlašuju nejlepší scénou naštvanou manželku, která přeci jen miluje svého manžela, a Elektřino vyznání ve špitálu, víc ani ťuk. ()

Sundance.cz

Tak tady se vážně až moc mluvilo. Film o ženách a asi hlavně pro ženy. Jako bych koukal na Sex ve městě, který jsem nikdy neviděl :). Hádám, že to bude podobné :). Je to sice komedie, ale moc jsem se teda nesmál :(. 35 % ()

Stanix odpad!

Stupidní, patetický, nevtipný, iracionální a nereálný paskvil. Ukázkový příklad žumpy impotentního filmového tvůrce. Film je až urážkou ženské i mužské sexuality. Třikrát Tfuj ....! ()

jafuska

tak tady jsem se dostala jen do půlky filmu a dál se už bohuželo nedostanu, přeci jen tento žánr neni moje parketa, a ani herečky nebyli sympatické, děj se točil kolem sexu a jeho provedení, ne že by mě to nějak extrémě vadilo, ale přeci jen jsem oečkávala nějaký ten děj, a ne jak to kdo komu udělá a jakým způsobem, asi je to film jen pro okrajové zájmové díváky, pro mě tedy určitě ne, ()

DJ Kritik

Odľahčenou formou podané neskutočné problémy žien z rôznych spoločenských pozícii. Jeden z tých lepších filmou. Podobne ako český film Ženy v pokušení, kde je táto rovina posunutá oveľa viac "do vážnej roviny". Myšlienka z filmu: "Asi jej nesadlo jedlo" Vtiahnutie do deja: ***** Akcia: *** Humor: **** Myšlienky: *** Dramatičnosť: **** ()

Davemix

Velmi přijemný film, u kterého jsem si náramně odpočinul. Kvantum krásnejch ženskejch, který jsou i hodně vtipný...75% ()