Na plechárně

Cannery Row

Drama / Komedie

USA, 1982, 120 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $5,301,539Tržby Celosvetovo $-(26.12.2008)

Moc pěkná, i když hodně volná adaptace Steinbeckových knih "Na plechárně" a "Sladký čtvrtek" s Debrou Wingerovou v podvazcích. =^_^=(2.10.2005)

Věřím, že tuhle šílenost si pustí pouze fanoušci Steinbecka, blázni, kteří nevědí do čeho jdou nebo náhodní kolemjdoucí. Já přečetl knihu a ještě v den, kdy jsem ji dočetl jsem si pustil, tuhle bláznivinu. Příjemně mě překvapilo kolik citací a přesností z knihy zde lze najít, dávaly hlavu a patu a byly vtipné či moudré tak, jak byly původně myšleny. Zamrzela mě absence některých postav a událostí, ale v podstatě se jedná o namíchaný guláš dvou knih (dvou večírků, dvou bordelmam, atd.), které sice spojuje příběh, ale je mezi nimi nějaké časové období a žánrově jsou taky někde jinde. Pokud nebudete puntičkáři a omluvíte tvůrcům pár přešlapů či snad částečnou snahu o originalitu, čeká Vás dílko plné humoru, krásných hlášek, amerického chudého špinavého zapadákova a příjemných postav. Dejte tomu šanci ;-)(22.9.2016)

Adaptace knihy Na plechárně.(16.12.2014)

Úžasný postavičky, strašně lidský. Mám rád ty knížky a řekl bych, že je film výborně vystihuje.(13.7.2012)