Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zchudlá část kalifornského Monterey, známá jako Cannery Row podle řady dnes již prázdných konzerváren, je kulisou netradiční romantické komedie o dvojici nesourodých milenců. Doc (Nick Nolte) je osamělý mořský biolog (a bývalá baseballová hvězda), který dodává vzorky do vědeckých laboratoří a učeben. Suzy (Debra Winger) je neotesaná tulačka, která kvůli svému neomalenému chování nemůže uspět ani jako prostitutka. Když se ti dva dají dohromady, je z toho ohňostroj, i když ne zrovna ten romantický. Ale nebojte se, vše je v rukou místních andělů strážných, Macka (M. Emmet Walsh) a jeho chlapců, bandy opilých povalečů, kteří mají srdce na správném místě, i když mozek už bohužel nikoliv. (PítrsM)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

koza3 

všechny recenze uživatele

Věřím, že tuhle šílenost si pustí pouze fanoušci Steinbecka, blázni, kteří nevědí do čeho jdou nebo náhodní kolemjdoucí. Já přečetl knihu a ještě v den, kdy jsem ji dočetl jsem si pustil, tuhle bláznivinu. Příjemně mě překvapilo kolik citací a přesností z knihy zde lze najít, dávaly hlavu a patu a byly vtipné či moudré tak, jak byly původně myšleny. Zamrzela mě absence některých postav a událostí, ale v podstatě se jedná o namíchaný guláš dvou knih (dvou večírků, dvou bordelmam, atd.), které sice spojuje příběh, ale je mezi nimi nějaké časové období a žánrově jsou taky někde jinde. Pokud nebudete puntičkáři a omluvíte tvůrcům pár přešlapů či snad částečnou snahu o originalitu, čeká Vás dílko plné humoru, krásných hlášek, amerického chudého špinavého zapadákova a příjemných postav. Dejte tomu šanci ;-) ()

Narciska 

všechny recenze uživatele

Je to přesně ten druh filmu na nedělní odpoledne, ideálně i s dabingem, poklidný a pozvolně plynoucí, o životě, s povznášející hudbou. Taky je tak trochu zaplněný bláznivými lidmi, jež jsou velmi milí a přátelští i přes své výstřednosti, a my se díky tomu můžeme cítit normální i navzdory naší odlišnosti. ()

Reklama

gibbon 

všechny recenze uživatele

Moc pěkná, i když hodně volná adaptace Steinbeckových knih "Na plechárně" a "Sladký čtvrtek" s Debrou Wingerovou v podvazcích. =^_^= ()

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Na plechárně jsem četl před mnoha lety. Vzpomínám si ale, že pocit, který jsem z knihy měl, je stejný jako z filmu. Malý velký film. Lidé z jedné ulice, žijí spolu, mají se rádi. Co víc si v životě přát. Zapomenutý skvělý film. 85% ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama