Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po Praze se množí vloupání do bytů. Způsob je vždy stejný. Opuštěný byt je vždy o víkendu otypován bytařem. Řady poškozených se množí. Až teprve v samotném závěru se podaří kriminalistům dopadnout viníka. Je jím první z řady poškozených, který sám sebe okradl v domnění, že se tím stane neviditelným pro zákon… (Česká televize)

Recenze (8)

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Moc mě nebaví když znám pachatele od první minuty... Bytař Krásný (Alois Švehlík) používá ke vloupání stále stejnou techniku, tedy rozlomení cylindrické vložky, což je velmi primitivní metoda kterou ze správným nástrojem zvládne každý. Dnes už by se ale nechytal, protože vložky jsou z odolnějších materiálů a z lepším zabezpečením proto rozlomení. ()

dyfur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

.......asi ako prvý diel:T.Brodská pokračuje v trápnych výstupoch,J.Schmitzer tiež neohúri....chudák J.Somr to má ťažké s jalovým scenárom robí čo sa dá,ale - z hovna bič neupletieš.....tento diel...tak nejako náhodou sa to podarilo vyriešiť-ani sami nevedeli ako....bieda. ()

Reklama

Winster 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bytař jede kdyz jsou vsichni na chalupe nebo na čundru! Hezky pribeh! Asi bych chtel bejt za komanču bytař. nekde drept cumet na TV a lejt balantajku. Hrozne pekny (trosku jako vcelar pitavalu). Musim rici ze je skoda ze Brodska je trosku mimo a šmicr tam moc nemluvi. Ale jinak se na to da rozhodne pekne koukat! ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kriminalisté tři roky v podstatě nekonali, poté se zakousli do případu a během krátké doby měli naivního pachatele. Kromě epizody se starým melouchařícím bytařem nepříliš zajímavý díl. ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

  • Bytař Krásný (Alois Švehlík) používá ke vloupání stále stejnou techniku, tedy rozlomení cylindrické vložky, což je velmi primitivní metoda, kterou se správným nástrojem zvládne každý. Dnes už by se ale nechytal, protože vložky jsou z odolnějších materiálů a z lepším zabezpečením proti rozlomení. (sator)

Reklama

Reklama