Sedemnásť ročný mladík si nájde svoju prvú lásku. Bezhlavo sa do nej zamiluje. Neznesie jej odmietnutie a v návale zlosti spácha brutálnu vraždu. Tento čin silne zasiahne jeho rodičov i jeho tehotnú staršiu sestru. Ich jednoduchý a šťastný život sa behom okamihu zmení. Tvrdo na nich dopadnú následky strašného činnu ich syna, z ktorého sa stal opvrhnutiahodný vrah. A pritom to býval taký slušný, nekonfliktný, inteligentný "Hodný chlapec". ****(8.8.2016)

Může se to stát komukoliv z nás. Celý život dřete, aby Vaše rodina měla co do pusy, vychováváte děti jak nejlíp to jde. Když vidíte na ulici partu zhulených náctiletých, jak dělají bugr, jste rádi, že něco takového nemáte doma, protože nad nimi držíte pevnou ruku.A najednou, ze dne na den, jste otec vraha.Média Vás otravují až doma, problémy v práci, manželka v blázinci, prostě život na palici. Dá se to všechno ustát? Dobré psychologické drama s výborným Igorem Barešem v hlavní roli.(26.6.2012)

Takovej film na téma, jak během jednoho okamžiku se všechno v životě změní. I když je to pouhej televizní film a herecký obsazení taky neni z kategorie "top", tak se rozhodně nejedná o nějaký špatný dílo. Akorát v tomhle filmu jezdí 213ka v místech, kudy nikdy nejezdila, a ještě navíc dost podivně, že jede z Hájů směrem do centra a najednou Bareš vystupuje na konečný na Hájích. Asi se ve střižně k tomu dostal nějakej vidlák.(11.7.2014)

• hero_bk

Scénárista si šlehl něco z té injekční stříkačky, co se našla na konečné autobusu a hodně ho to utlumilo v tom co napsal. Je to prázdný, nudný a přitom iritující a strašně předvídatelný. A právní chyby: Noviny nesmí zveřejnit fotografii ani jméno nezletilého pachatele. A hlavně: jeho maximální trest by byl 2,5 roku, protože tu vraždu spáchal za těžké opilosti, takže je to trestný čin Opilství, s maximální sazbou 5 let, a on jako nezletilý má maximálně polovinu. Scénárista nemá žádné právní povědomí, stejně jako režisér neví, jak se točí filmy.(3.6.2012)

• Pepinec

Ani při té nejlepší vůli se k vám nemůžu přidat. Cožpak zpracování, to se u televizních filmů přeci jen krapet pouští, ale co ten scénář, prosím vás?! V něm se skákalo jako ve Velké pardubické, a když už se děj na chvilku uklidnil, přišlo z ničeho nic oraniště. Rozumím tomu, že pan Sovjak (autor onoho scénáře) nám chtěl dát nahlédnout do běžné rodiny a vykreslit situace, které se mohou stát každému. To nebylo zas tak těžké pochopit. Jenže to na mně působilo až moc prvoplánově, povrchně a hlavu s patou aby také jeden pohledal. Nehledě na to, že pan Bareš nezahrál nic, co by nesvedl ochotník z Horní Dolní. Na závěr zdravím autora oficiálního textu distributora a doporučuji mu přiložení studené hadry k čelu, pokud si vážně takhle představuje dobře fungující harmonickou rodinu.(3.6.2012)