Takže když to shrnu tak náctiletý arogantní floutek zabije přítelkyni zato aby se s ním nerozešla. Otce a matku zato všichni nenávidí, snaží se je odstranit z práce. Sestru opustí manžel a chce se rozvést. A syn si po pár dnech najde novou holku s tím, že si ji vezme..No to je fest zvláštní příběh .. Nejvíce mě zaujalo jak reagovaly postavy na některé akce - to bylo reálné, přesné..Konečně alespon v nějakém filmu..To zakončení tomu naprosto ubralo, katastrofa..Češi prostě vždy něco začnou a nedokončí..(6.1.2014)

Nestačím zírat nad zdejšími komentáři. Doufám, že všichni opisují z textu distributora, protože jestli jsou to jejich vlastní názory, tak je to s českou společností horší, než jsem myslel (čestné výjimky: _Berunka, Leila75, Pepinec). Jaká spořádáná, fungující, harmonická rodina?! SPOILER: Otec nezná jediného synova kamaráda, rodina je plná skryté nenávisti a křivd, spousta věcí je tabu (drogy, sex), se sousedy se skoro neznají, nemají žádné přátele. To není divu, že se to pak zbortí jako domeček z karet. Jak si ke konci filmu uvědomila sama vrahova matka: "Nic není najednou."(8.6.2012)

Evicka tricko - Veronika Janikova tak jak jsem ji doposud jeste neznal, timto dekuji tvurcum za toto jeji odhaleni - poznani.Igor Bares nepopsatelny, jednickovy vykon.Hudba skvelesehodici. Pribeh fajn.Nekdy mi vsak prislo , ze syn je sice ve vezeni ,ale ze rodina to moc neproziva a vlastne hned prvni vecer pri veceri opet zazni "Dobrou chut". Prislo mi , ze na to ,ze se neco zasadniho zmenilo, se vlastne nic nezmenilo a rodina reagovala dle meho nerealne. Avsak tak to bylo napsano a nezbyva mi nez to respektovat.(30.11.2008)

Ruku na srdce.Ono to s tim Hodným chlapečkem neni zase tak ohromující. Dějová linie je přímočaře předvídající. V.Jeníková zoufale nevěrohodná a uhrančivá B.Seidlová nezdravě krátce ve své roli hrající. Za lehký nadprůměr tak může nakonec opradu jen ten chlapák B.Holíček,který exceluje na jedničku, a je tak přirozeně sviňsky, jako jeho fotříkově nepříjemný I.Bareš(3.6.2012)

Předem musím říci, že nepatřím k divákům, kteří každý nedělní večer zapínají ČT1 a čekají, jaký televizní film jim ČT naservíruje. A nemám ani příliš nové české filmy rád. Ale u tohoto snímku mě zaujal popis děje, a tak jsem to zkusil. A nebyl jsem zklamán. Film je sice na můj vkus až příliš psychologický, ale zároveň je i docela reálný. A byl jsem překvapen, jak zajímavé snímky také mohou vzniknout v české televizní produkci. Zatímco leckteré české blbosti jdou do kin, takovéhle nadprůměrné záležitosti jsou pouze jednou za čas vysílány v televizi. To mě mrzí. A já byl s tímto snímkem spokojen a dávám 4 hvězdičky...(21.4.2008)