Totálně pesimistické rodinné drama o tom, jak se všecko dokáže posrat. Na českou produkci vynikající. 80%(27.4.2015)

Už dlouho jsem neviděl lepší film ze současnosti.(1.3.2004)

Sedemnásť ročný mladík si nájde svoju prvú lásku. Bezhlavo sa do nej zamiluje. Neznesie jej odmietnutie a v návale zlosti spácha brutálnu vraždu. Tento čin silne zasiahne jeho rodičov i jeho tehotnú staršiu sestru. Ich jednoduchý a šťastný život sa behom okamihu zmení. Tvrdo na nich dopadnú následky strašného činnu ich syna, z ktorého sa stal opvrhnutiahodný vrah. A pritom to býval taký slušný, nekonfliktný, inteligentný "Hodný chlapec". ****(8.8.2016)

Velice dobře zahraný i natočený psychologický snímek o dopadu těžkého trestného činu syna na život jeho rodiče.(19.4.2014)

Docela dobrý televizní film. Dost mi ale vadily řeči napravujícího se syna. To byla dost špatně zahraná role. Veronika Jeníková byla chvílemi také dost mimo mísu. Ale Igor Bareš hrál naprosto přesně a přesvědčivě.(24.6.2008)