Jennifer (Madeleine Stowe) je okouzlující dcera gangsterského bosse Angela (Anthony Quinn). Bodyguard Frankie (Sylvester Stallone) je sympatický profesionál, kterého si oblíbí každý, koho chrání. Mafiánskou idylku ale naruší nájemní vrazi, kteří nejdříve odstraní bosse Angela a poté si brousí zuby i na jeho dceru. Z Frankieho a Jennifer se stávají parťáci, kteří se rozhodnout pomstít smrt otce a milovaného bosse za každou cenu. (Intersonic)

Shakers

Taká menej typická Stallonovka, ktorá ma ale bavila. Príbeh o mafiánoch, drsný Sly (aj keď bohužiaľ bez Rímskeho), pekná Madeline Stowe a k tomu fajn humor na odľahčenie a príbeh, ktorý je stále zaujímavý až do konca. Nič prevratné, ale je to jeden s tých filmov, kde si vás Stallone získa zo svojou charizmou. 65% - 3* ()

Hopper

Romantická komédia s mafiánskym podtextom, kde sa to s humorom príliš nepreháňa, akcie je tu skromne a vôbec sa to všetko tak trochu vleče. Stallone hrá to na čo má, Quinn si príliš nezahrá a Stowe je skôr otravná. Ideálny film na situáciu, ako je nočná služba alebo absolútny nedostatok inej možnosti ako stráviť čas. ()

Chrustyn

Stallone jako bodyguard, který po smrti svého mafiánské zaměstnavatele musí chránit jeho dceru. Na akční jízdu docela slušný námět ale když teď napíšu, že se jedná o romantickou komedii, bude i nejeden fanoušek legendárního Slye ťukat nechápavě na čelo. Ale bohužel je to opravdu tak a o filmu se nehodlám rozepisovat. Romantická komedie se Stallonem mluví za vše. ()

ScarPoul

Hlúposť či už v mene Angelovom alebo nie. Burke skrátka natočil film, sktorého chcel spraviť akčnú, mafianskú komédiu a nakoniec mu vyšla iba fraška. Herecké obsadenie a celkovo postavy nie sú zrovna TO čo by robilo tento film zaujímavým. Samotný Quinn je tu už tak starý že už jednoducho vidíte že je na konci so silami. Stoweová ako uškriekaná bezradná dcéra a vzápätí sebavedomý seximbol je neuveriteľne príšerná a otravná a film nerobí len to keď nejaká Stoweová uteká v spodnom prádle a kozy jej skáču sem a tam. Vtipy sú zle načasované a režisér je neskúsený a podkopáva celý film. Scénar je taký slušný priemer ale to je asi všetko pretože zostáva nevyužitý. Jediné čo drží tento film nad vodou je Stallone ktorého mám rád a opäť dal svojej postave dušu. Ale stačilo to len na slabé 2*. Neskutočne sklamanie. Dúfam že Burke už nič nenatočí lebo je hanba že zrovna tento film je venovaný pamiatke Antonyho Quinna. Quinn si ako herec zaslúžil viac ()

Roman.Ticka

Typická červená knihovna s klasickou jednoduchou zápletkou, ale?!.... Madlen Stowe je tak éterická úžasná bytost, že jí prostě nelze odolat. Lepší partnerku k Slyovi si neumím představit a Sly tradičně chlap každým coulem, prostě a musím se opakovat, každá, nejen Roman.Ticka, by ho chtěla mít doma, nemám pravdu? Celkový dojem snad kazil namaštěný Raoul Bova, ale v únosné míře. Scéna, jak se pravá dáma má správně pohybovat, je pro mě vrcholem smyslnosti a zastřené erotiky. ()