Jennifer (Madeleine Stowe) je okouzlující dcera gangsterského bosse Angela (Anthony Quinn). Bodyguard Frankie (Sylvester Stallone) je sympatický profesionál, kterého si oblíbí každý, koho chrání. Mafiánskou idylku ale naruší nájemní vrazi, kteří nejdříve odstraní bosse Angela a poté si brousí zuby i na jeho dceru. Z Frankieho a Jennifer se stávají parťáci, kteří se rozhodnout pomstít smrt otce a milovaného bosse za každou cenu. (Intersonic)

iXtr3m3

Obdobie, kedy Sly klesal do nízkych vôd bolo síce krátke, ale na tých pár filmoch z tohoto obdobia je to poznať. Pri Angelovi zamrzí okrem slabého scenára aj spracovania všeobecne najviac to, že soundtrack robil kedysi fantastický Bill Conti, ale tu mu to tiež nevyšlo. Nevadí, beriem to ako jeden z medzníkov v Slyovej kariére. Raz si hore, raz si dolu, potom zasa hore atď. ()

Hopper

Romantická komédia s mafiánskym podtextom, kde sa to s humorom príliš nepreháňa, akcie je tu skromne a vôbec sa to všetko tak trochu vleče. Stallone hrá to na čo má, Quinn si príliš nezahrá a Stowe je skôr otravná. Ideálny film na situáciu, ako je nočná služba alebo absolútny nedostatok inej možnosti ako stráviť čas. ()

wosho

Vcelku obyčejná krimi komedie, jenž fušuje ještě do romatiky. Film je takovým tím pohodovým snímkem na ubrečené odpoledne. Jen opravdu nechápu to obsazení, protože producenti neměli skoro nic, čím by je přitáhli. ()

AdamesWWE

[6.5/10] Prekvapivo veľmi dobrý film, s veľmi príjemnou atmosférou a zaujímavou zápletkou, kde Sly pre zmenu nestrieľa ale varí a do toho všetkého sa pridáva krásna hudba od Billa Contiho. ()

kolemjdouc

Stallone v dost nezvyklé roli,.Setsakra dobrá Stowe.Pokud nebudete u toho filmu něco mermomocí hledat a necháte se unášet dějem tak je to docelá dobrá oddechovka.Poslední film Anthony Quina. Škoda - byl to velký herec. ()

peetriss

První čtvrtina filmu začíná slibně, avšak v dalším průběhu film upadá pouze do průměru. Celkově se dá říci, že film je průměrný, ale koukatelný, Sylvester Stallone podává svůj klasický (ne)herecký výkon, Madeleine Stowe to stále hodně sluší. Film mě dokázal několikrát pobavit, avšak na druhou stranu poněkud doplácí na žánrovou nevyrovnanost, tvůrci jakoby nevěděli zda točit spíše komedií, thriller či gangsterku. ()

Hanes88

Mi se tahle krimi komedie líbila. Stallone ukázal, že i komedie umí a Madeleine Stowe je stejně krásná jako byla v Posledním mohykánovi :-). Pointa byla taky supr, takže dávám 60%. ()

Paldiny

V mene Angela je príjemná (takmer rodinná) komédia z prostredia mafie, kde sa Sylvester má postarať (myslené v dobrom) o dcéru umierajúceho bossa. Počas primeranej minutáže čerpá snímka z početných vtipných momentov a pozitívnej energie všetkých zúčastnených. Však ani odľahčený humor s fungujúcou love story nedokáže film pre jeho obyčajnosť a slabučký záver vymaniť z priemernosti. Ešte že za štyri roky malo prísť k vzkrieseniu Talianskeho žrebca. ()

cityman

Slušně natočená romantická komedie, které nedělá hanbu ani Sly Stallone. Zato jeho český dabing je z nepochopitelných důvodů na české VHS kazetě jiný než v ostatních Stallonových filmech. ()

Yardie

Čekal jsem více akce nebo více vtipu. Ani jedno se nekonalo, ale nakonec se mi to docela líbilo. Byla to taková pohodová podívaná, uteklo to rychle a asi jsem byl zrovna v takovém rozpoložení, že se mi takový romanticko pohodový film docela líbil. NUže tak... :-) ()

Charon11

Stallone "hraje" tím svým způsobem, na který jsme zvyklí. Už tu někdo psal o to jeho způsobu vaření (to bylo slušné). Jinak slabé bez extra děje a napětí. ()

Angie91

Ničím nepřekvapil a ničím neurazil... všeobecně nuda převlečená do vznešeného kabátu SYlvestra Stallona. ()