Jennifer (Madeleine Stowe) je okouzlující dcera gangsterského bosse Angela (Anthony Quinn). Bodyguard Frankie (Sylvester Stallone) je sympatický profesionál, kterého si oblíbí každý, koho chrání. Mafiánskou idylku ale naruší nájemní vrazi, kteří nejdříve odstraní bosse Angela a poté si brousí zuby i na jeho dceru. Z Frankieho a Jennifer se stávají parťáci, kteří se rozhodnout pomstít smrt otce a milovaného bosse za každou cenu. (Intersonic)

Alojs

Prazvláštní žánrový mix. Trocha té akce-neakce, trocha té romantiky-neromantiky a navrch: hardcore český dabing a televizní kamera. Přesto jsem se bavil. Ačkoliv se Stallone prakticky nezapotí a celé to vypadá tak nějak nedopečeně. ()

Rodin

Bavil jsem se mnohem méně, než jsem čekal. A ani ta Madlenka už není tím, čím bývala, navíc v tomto filmu je její herecký výkon dosti tristní. Velmi tuctová záležitost s několika dobrými fórky a pár akcemi, které si člověk zapamatuje aspoň na čas, ovšem celkově docela podprůměrné. Takových 45%. ()

DadysGirl

No co si budem povídat, je to blbost, ale pobavilo mě to... A nemůžu si pomoc, ale většinu filmu mi Stallone připomíná Joeyho z přátel... :) ()

Jamajdzan

Můj drahý Sly. Vysvětli mi prosím co vidíš na ženě, která je sice "oběť" podvedená svým manželem, ale sama by mu evidentně neváhala provést ještě dřív to samé. Potom i když tě má po svém boku dá přednost sladkým řečem a přízvuku, i když je na první pohled jasné že vycházejí z úst úplného blbečka. A ano když už jsou všichni ostatní muži, co jsou po ruce mrtví nebo zasypaní tunou kamení, tak se do tebe "zamiluje". No pro tvé vlastní dobro vám přeju ať tato láska nevydrží dlouho. A Sly, ale to jen tak mezi námi, nikdy si už více nezačínej s herečkou, které to naprosto natřeš i po té herecké stránce. Jo a hodnocení filmu? Nic extra, ale dívat se na to dalo. Sly si zahrál to svoje, zatímco Madeleine Stoweová hrála ještě mnohem víc než to co by měla a to její někdy až nevkusně trapné přehrávání bylo jednoznačně na škodu celému filmu, ale za to už kritizujme jen a pouze režísera, protože jak všichni dobře víme ona, pokud dostané správné instrukce tak hrát umí! ()

Godhaj

,,Oh, Jesus! I feel like a whore in catholic church!“ ,,We all do.“ Spojení romantiky, komedie a gangsterky se v tomto případě vůbec nepovedlo. Ačkoliv se ve filmu najdou velmi dobré pasáže ze všech těchto žánrů, dohromady to tvoří nesourodou směs. Hodně protivné mi bylo, když např. do dramatické scény hrála veselá hudba, čímž ji celou doslova zabila. Nejvíce mě deprimovala postava Jennifer, která je bohužel v každé druhé scéně a doslova nezavře hubu. Vsadit na to, že se divákům zalíbí střet hysterické slepice s pohodářem Stallonem, je poměrně odvážné. Stejně jako jemu, i já jsem z ní měl za chvíli pobolívání hlavy. ()

topi80

Správná romantická blbůstka se Stallonem, který občas opustí tvrďácký kamenný ksicht a sype ze sebe hlášky. I když si jeho hrdina drží všechny typické vlastnosti, které byste od Stalloneho rolí očekávali, je to vlastně sympatický týpek, se kterým byste zašli na pivo. Film je poměrně ujetá, ale docela zábavná oddechovka, rád se kouknu někdy znovu. ()

mikhail

Madeleine Stowe podáva dobrý výkon a prekvapivo dobre jej sekunduje aj Stallone. Vcelku zabavná akčná komédia, ktorá trpí slabým záverom. ()

LuNaj

Velmi pěkný film, kde mě až překvapilo velké množství vtipných momentů. Viz. Jennifer a její studium na střední (resp. vztah s chlapcem). Příjemná jednohubka. ()

MikeMyers

čekal jsem vážný film, ale přišla odlehčená podívaná ve které je snad více vtipu než akce :) Madeleine je super, hraje to dobře a je vtipna a hezka :) ()

64B

Anthony Quinn jako pravej, v obličeji mafia-boss. Příjemná oddychovka s příjemným příběhem. 4*. ()

Pitryx

Mne to až zas tak nebavilo, ale musím uznat, že jde o dobře udělanou komedii s několika skvělými okamžiky. 201402028922/0000 ()

KillHurt

Autoři si měli předně ujasnit, co chtějí natočit. Gangsterka se přelévá z komedie přes romantiku až po drama a bohužel nefunguje ani jedno. Jako milá oddychovka to ale stačí. Stallonemu role nesmělého Siciliána sedí. Místo Medelein Stowe byla v plánu pravděpodobněji mladší herečka s milým kukučem a zasněnýma očima, ale i tak roli zvládla a působí v ní uvěřitelně. Zajímavý výběr hudebních skladeb. ()

TonyStark

Do čeho se to Stallone zase uvrtal. Začátek s Anthony Quinnem vypadal docela slibně, ale potom ho sejmuli a na place zůstal už jen jeden herec, na kterého by se dalo dívat - a to byl kupodivu Sly. Všichni ostatní,včetně bůhvíproč přeceňované Madeleine Stowe,by měli vrátit honoráře. Málo akce, dialogy tragické, scénář opsaný z nějakého laciného časáku pro ženský,kamera nezajímavá a ani moc vtipné mi to nepřišlo.Dávám dvě hvězdy, protože Sly je sympaťák a doufám, že to s tímhle filmem nemyslel vážně... ()

knihovna

Docela příjemná komedie a hlavně hraje tam Madlenka a to je pro mě vždycky pastva pro oči. Vlastně když je na plátně, ani nevím co se tam mimo ní děje. Takže jak vlastně můžu vědět, že to byla příjemná komedie? ()