Policista Joe Bornowski (Sylvester Stallone) si užíval spokojeného staromládeneckého života, dokud se jednoho dne neobjevila mezi dveřmi jeho maminka! Rázná žena překypující mateřskou láskou a péčí obrátí Joeovu domácnost naruby a způsobí mu řadu trapasů. Aby toho nebylo málo, stane se svědkyní vraždy, takže se musí ve městě zdržet déle. Joea tedy čeká další kolo poučování a zásahů do soukromého života a vás úžasně zábavná jízda plná vtipu! (Magic Box)

rytir1

Film tu hodnotí lidé, kteří píší jméno herce s měkkým i. Co víc k tomu říct. Přitom koukat se pro oddych na něj dá. ()

Marauder

Trocha nedocenená komédia ktorá sa kvalitou dokáže vyrovnať mnohým dnešným akčným komédiám. Stallone v tomto filme ako hlavná postava bol fakt dobrý. Vtipy neboli až tak otrepané a dobre pobavili a efekty boli tiež dobré. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 7/10. ()

PTuranyi

Prekvapivo vydarená komédia. Možno už dementniem, ale aj keď humor nie je boh vie ako vysoký ale funguje. Stretnutie s prehnane starostlivou mamičkou roztrubujúcou intímne detaily zo synovho detstva každému na počkanie je síce dobrý základ ale rýchlo sa zunuje. Našťastie sa okolo generuje dostatok vedľajších gagov takže scenár poskladal celkom slušnú zbierku komických situácií a poprepájal ich celkom uveriteľnou reťazou súvislostí. Produkcia v tomto žánri nemá veľa práce a tú čo má robiť, robí dobre. Dokonca aj Stallone sa snaží a môže ukázať viac emócií ako nahnevaného a drsného policajta. Dokonca mu v začiatočnej scéne dôjdu náboje. 70% ()

Grimaldi odpad!

Sylvester Stallone natočil spoustu dobrých i špatných filmů. A pak natočil taky Stůj, nebo maminka vystřelí! Toto filmové lejno do kterého ho dostala snaha porazit Arnieho si snad ale ani on, i přes své velice arogantní chování v druhé půli osmdesátek, jako trest nezasloužil. ()

Henk

Tenhle film jsem viděl asi před osmi lety ve slovenském znění a celou dobu jsem se chechtal jako blbec, když skoro celej film dostává drsňák Stallone děsnou čočku od svý mamči. Nemyslím si, že by to byl špatnej nápad obsadit akčního hrdinu do odlehčené komedie (Oskar,Policajt ze školky ad.). Ačkoli panuje všeobecný názor, že Sly je herecké dřevo, po shlédnutí patnácti jeho filmů stále hledám ten, kde by podal vysloveně mizerný výkon. O výkonu Estelle Getty v této komedii si myslím nemá cenu diskutovat (super!). ()

Agent008 odpad!

Hrůzný film o kterém ani nejde nic napsat - Sylvester Stallone si zřejmě chtěl střihnou komedialně laděný ale i akční film ale to z toho vyšlo je hrůza sama! ()

Lucka07

Příjemná oddechová komedie pro nenáročné. Už jenom díky Estelle Getty, v roli maminky policisty, se stojí na to podívat. ()

montel

Seržant Joe Bomowski (Sylvester Stallone) musí snést, že k němu na návštěvu přiletěla jeho maminka Tutti (Estelle Getty). Ta mu začne mluvit jak do stereotypního života tak i do milostného vztahu s jeho nadřízenou Gwen (JoBeth Williams). Proto se ji chce Joe zbavit a odvést ji co nejdřív na letiště. Mezitím co je Joe v práci, je však Tutti svědkyní vraždy překupníka zbraní a tudíš musí zůstat ve městě. Joe se tak pouští do nebezpečného vyšetřování...Nevím proč se dršnáci typu Stallona nebo Schwarzeneggera pouštějí do takovýchto filmů. Už předem je totiž jasné, že se úspěch konat nebude. Připouštím, že mě sem tam některé kousky pobavili, ale jinak je to bída. 45% ()

Hadush

Sice ptákovina ale přiznávám...několikrát sem se zasmála...takže účel to zjevně splnilo...nemyslim, že šlo o něco víc... ()

iveta234

Nesdílím názor s ostatníma! Mě se to líbilo, taková nezávazná blbost přesně oddechu Člověk nemusí moc přemýšlet o ději a celkem se dobře baví:-) celkem dobré:-) ()