Otec Jan Novák už nevydržel napětí a prozradil Jiřině pravdu o Tomáškovi i plán s adopcí. Jiřině se ulevilo, že za Pepovými zájezdy do Kostelce nebylo nic vážnějšího, a zajela se tam s tchánem na Tomáška podívat. Oblíbila si ho na první pohled. Zato babička Kohoutková posmutněla vidinou odloučení od vnuka. Nejmladší syn Martin byl přijat za bubeníka do kapely, s níž zpívá Jana. Sblížení s Janou ovšem skončilo zničením zahrádky otce Jana… (Česká televize)

milos.bradik

Tak tento díl mne dorazil. Medvecká jako zpěvačka, která se při pomalé písničce svíjí jako při rokenrolu a Kenk v podání Ringo Čecha k tomu ta rvačka, která je kamuflovaná až to fakt bolí. ()

selfesteem

Dvě hvězdy, jedna za "jé vé cé" a druhá za "kurvoasier". Jinak tohle k popukání nebylo vůbec. Asi na stará kolena přestávám být chápavá, ale kdyby mi dítě udělalo z chatičky a malebné zahrádky takovou spoušť, tak se vážně neznám. Ten jejich přístup. Jako, že se to snad spraví a uklidí samo nebo co, a co jako. Asi proto mají mít lidé děti v mladém věku, protože ty starší rodiče by z něčeho takového málem klepla pepka (jako mě). ()

Ironfood

Návštěva tátovy chaty se Kaiserovi poněkud vymkne z rukou. Do vyšetřování tohoto incidentu se zapojí i dědeček Kemr, který si sice příliš nerozumí s moderní japonskou technikou, zato práci s rukavicemi zvládá bravurně. ()