Bořek je šikovný, chytrý, obětavý a hlavně má dobré srdce. Jeho stavební stroje i dispečerka Týna to dobře vědí, a proto mu vždy při práci pomáhají za všech sil. Ať už Bořek staví silnici, buduje tunel pro ježky, nebo zachraňuje kočku Mícu, může se na své stroje a Týnu vždycky spolehnout. (oficiální text distributora)

woo-hoo-hoo

Tak a takto to v skutočnosti funguje na každej stavbe! Dodávatelia sú ako najlepší priatelia, ktorí vždy majú to čo potrebuješ, koncoví zákazníci sú všetko kamarádi z ulice čo sa neboja naliať osviežujúcu limonádu a stroje pracujú namiesto robotníkov. Len im semtam ujde nejaké to vulgárne slovíčko ako *** alebo *****. ()

Lord.Speedr

Náhodou je to roztomilé a když jsem byl ještě malý klouček, byla to zábava. Pěkné postavičky, super barvičky, práce se tam vyskytla, takže jemně ponaučné. Myslím, že 3 *** si to zaslouží. ()

Stejšn

Ze začátku zajímavé, ale nesmí se to sledovat dlouho, poáč je to furt dokola. Pěkná animace. "Bob the builder, can we fix it? Bob the builder, yes we can!" ()

yaqwsx

Znáte Bořka, všechno spraví, znáte Bořka, ši-ku-lu! Seriál určený šestiletým, které však podceňuje svým stylem a vyprávěním. Malé děti však zase neocení zápletky a celkem dobré charaktery - Bořkovi prostě chybí cílová skupina. ()

PajinkaKox

Bořka jsem zastihla jen náhodou a už jako starší. Je to seriál pro malé děti a podle toho to taky vypadá a podle mě se Bořek povedl. Sice jsem viděla asi jenom 3 díly, ale dostaly mě. ()

knihovna

Nedávno jsme si na Bořka Stavitele vzpomněli se synem, který ho v době mládí miloval. Dneska už nejspíš kouká na jiné filmy, kde jsou také postavy, co lecos rychle postaví, ale přesto konstatoval - "Jo Bořek, ten byl hustej". Nezbývá mi, než souhlasit. ()

(fjw)

Bořek rozdá práci Všem a jim začíná nádherný den! Znáte Bořka - všechno spraví! Znáte Bořka - šikulu!. Za tu znělku:) ()

Spectacular Music of Hollywood

Spectacular Music of Hollywood

07.12.2023

Zahajovací koncert třetího ročníku Composers Summit Prague představí světové skladatele filmové hudby na jednom pódiu, kde osobně oddirigují svá nejznámější díla. Mezi významné osobnosti patří… (více)