Americká oddechová komedie nás zavede mezi mladé lidi okolo dvaceti, kteří žijí zatím zdánlivě bez starostí. Přesto však prožívají mnohá milostná zklamání, omyly a bolestné rozchody. I Brad se trápí, protože se mu nepodařilo získat dívku svých snů, místní krásku jménem Brooke. Když už se na jednom večírku zdá, že dojde ke sblížení, Brad má problém. Podstoupí noční "odysseu" při shánění tak obyčejné věci, jako je kondom. Jeho nejlepší kamarádka Leah sleduje mladíkovo třeštění a zároveň si uvědomuje, že jí Brad není vůbec lhostejný. Má ovšem jen dvacet čtyři hodiny na to, aby získala jeho srdce. (oficiální text distributora)

danco123

Prečo nie? Aj takéto príbehy prináša život. Podľa mňa, podarená komédia s trochou žargónu a vtipným príbehom. Mňa osobne, tieto teen-komédie z predošlých desiatok rokov bavia. Dávam 50%. ()

Mihail123

Škoda že je takmer celý film trápny a nie moc (takmer vôbec) vtipný. Jennifer Love Hewitt dokáže svojim vzhľadom zachrániť takmer každý film. ()

Autogram

Zvláštny názov, ktorý poslúži ako chyták na diváka, pričom je to tínedžerský film o trampotách s prvým sexom. Nezvyklé je aj to, že Jennifer Love Hewitt je za tú menej peknú až nenápadnú. Všetko ale dobre dopadne, len neviem, či je to ten pravý detský film na sobotné dopoludnie. Je mi ľúto dať len dve hviezdy, lebo chvíľami som sa aj bavil. ()

peetriss

Zpočátku mi Trojská válka tak trochu připomíná bláznivé komedie pro teenagery z druhé poloviny 80. let, což ve mně budí sympatický dojem. I samotný Will Friedle svým lookem připomíná hvězdu zmíněných osmdesátek Coreyho Feldmana. Pod vlivem onoho zmíněného jsem byl ochoten vézt se na "guilty pleasure" notě. Bohužel však tento osmdesátkový závan byl brzy přebit obrovskou dávkou křečovitosti, s jakou se tvůrci při vzniku filmu potýkali. Při chuti mě dokázala držet Jennifer Love Hewitt, která je zde opravdu k nakousnutí. ()

aLPaC

Scénář jak od desetiletého dítěte. Tradiční schéma: on šílí z školní krásky a dávačky, svojí BFF bere jen jako BFF. Jeho BFF ho děsně miluje, ale nedokáže nic říct. On však nakonec procitne, dobro zvítězí a se svou BFF skončí jako největší láska všech dob. Vím, že spoileruju, ale nemyslím, že by to mohlo někomu vadit, protože konec prokoukne každý už po dvou třech minutách. Tu jednu hvězdu však nedávám za výše zmíněné, jelikož kdyby to bylo svižně, vtipně a možná trochu sebeparodicky natočené, dám daleko víc. Ale to, že zdejší vtipy nejsou vtipné, že školní kráska je daleko ošklivější než hochova BFF (kde asi soudruzi z castingu udělali chybu?), a že hlavní hrdina mě neskutečně prudil, to už je hodně velký důvod k nízkému hodnocení. To je dle mého ještě moc přívětivé a vyjadřuje maximálně tak iq toho Brada. Jednu hvězdu dávám za neskutečně rajcovní JLH. ()

Jaroslaf

šílenství od začátku do konce. Město plný autobusákovejch psychopatů, gengů, šílenejch policajtů, vyjebanejch mexikánů, maniodepresivních školníků a do toho všeho kluk co si chce jen poprvý v životě zašukat .) já se bavil. a když sem viděl Jennifer, řikal sem si "tyjo tý tu je tak sedmnáct ne???" A taky žejo taky žejo taky žejo....a už tehdy byla kus ;) ()

JohnnyB.

Hodnotím zpětně asi tak po 8 letech od shlédnutí, jelikož jsem právě zapnul TV, kde film běží a zjistil, že na CSFD jsem ho ještě nehodnotil. Tenkrát bych dal 4 hvězdy (2 z toho kvůli J.L.H.) dnes by to bylo určitě méně... ()

croxika

Som sama na seba hrdá, že som už získala dostatočný filmový nadhľad, aby mi filmy takéhoto charakteru nedokázali svojim prvoplánovým, typicky americky primitívnym humorom čo i len vystrúhať úškrn na tvári svojou "akože" humornou zápletkou. ()

MickeyStuma

Co všechno se může stát při shánění kondomu ukazuje tato komedie. Příběh o mladých určený pro mladé. Sex je zkrátka sex a když je příležitost, proč pro to neudělat všechno. Snímek se kupodivu obešel bez tzv. fekálního humoru, což ukazuje jediné: bez toho to jde také. Děj oplývá značnou jednoduchostí. Prostě se shání kondom. A tak se pořád někde padá, do něčeho naráží, neustále se běhá, atd, atd. Zpočátku je toho ale tolik, že to v druhé polovině stopáže vypadá, že tvůrcům došel dech. Humor je náhle bez nápadů a tím pádem se tak následující dění stává naprosto nezajímavé. Puberťáky snímek pobaví určitě a snad i poučí. On ten kondom je v oné situaci zkutečně potřeba. ()

Olík

Vzhledem k tématu mohlo jít o celkem ucházející „one night crazy studentskou komedii“ (Pominuli odsouzeníhodný fail, spočívající v šílené honbě za jinou, když na vás doma čeká nachystaná osmnáctiletá Jennifer Love Hewitt)………….dovedu si ji představit před deseti lety například s Corey Haim a Coreym Feldmanem, stejně tak jako si jí dovedu představit za deset let natočenou ala Judd Apatow…….ale v tomto případě neví, jestli se Trojská válka minula dobou, ztvárněním, představitelem hlavní role nebo něčím úplně jiným…….každopádně za mne, slabší průměr. ()

savage3303

Teenegerské komédie mám celkom rád a toto bol príjemný film. Ničím veviniká ale ja som sa pobavil. V takýchto filmoch mám rád pekné neodolateľné divčatá a Jennifer Love Hewitt to splnila. Lepšie 2*. ()

Pavel82

Tohle je film, kterej nikdo nezná a nikomu se nebude líbit. A nemám Vám to vůbec za zlé a asi to i chápu. Mě bohužel zasáhl přímo do černýho. Geniální soundtrack, humor, hlášky, Trojani, Love...Každý by měl mít zřejmě takový snímek, který se líbí jen jemu a ostatní to jen nechápou:) ()