Akční film z roku 1987, přímo nabitý ukázkami nejrůznějších asijských bojových umění, se stal odrazovým můstkem v kariéře Jeana-Clauda Van Damma. Do té doby neznámý Belgičan se díky němu dostal do povědomí diváků - a také producentů, kteří ho začali obsazovat. V tomto snímku si fanouškové žánru jistě vychutnají i výkon jednoho z nejpopulárnějších "záporáků" hongkongských arén Bola Yeunga, jenž představuje hrdinova zákeřného protivníka.
Málokdo ovšem také ví, že Krvavý sport je o životě a začátcích skutečného "bojového umělce" Franka Duxe (čti ďuks), jenž se s konečnými výsledky svých soubojů stal legendou bojového umění (56 knockoutů a 300 bodových vítězství). Dokonce Dux sám dohlížel na bojovou choreografii filmu. (oficiální text distributora)

iXtr3m3

Legenda legiend akčných bojových filmov. Skvelý JCVD, skvelý Bolo Yeung, mladý Whitaker a kopa ďalších. Pecková arénovka, jeden z filmov, ktorý som videl asi milión krát a nikdy sa mi neomrzel. ()

1860

I když bojové umění dokážu ocenit jen u Bruce Leeho a Jackieho Chana, tohle zase nestálo za starou belu, prostě klasika s žánklódem fandamem.. ()

cab

V ranem mladi bych tasil privlastky jako bezchybny a naslapnuty bojovy film s uhrancivym (Jean-Claude Van Damme). Ted slaby prumer s dobrymi akcnimi scenami a hlavnim predstavitelem bez charisma a hereckeho talentu. V tomto pripade nostalgie z VHS nefunguje jak ma. 45% ()

Hanys_

Klasika všech bojových filmů. Teda aspoň u mě je to bojovka numero uno, kterou jsem zbožňoval v dětství a ten pocit mě s věkem vůbec neopouští. Mladý neokoukaný Van Damme, mašina Bolo Yeung a jako bonus dělá křoví ucho Forest. Samozřejmě nechybí ani výborná hudba plus testosteronem nabitý hlavní song... ()

Paity

Jeden z nejznámnějších filmů Jeana-Clauda Van Damma. I přesto mi to zhola nic neříká a celé mě to nudí. Pro mě v tomhle ohledu je k dívání se leda první Karate Kid. Asi jsem staromódní. ()

maslic

5* bych dal v dobe kdy jsem tento videoklip videl. 3* bych dal pred par lety. Dnes bych dal 1* a jeste bych se tomu strasne smal jako nejake parodii. Davam ** za nostalgickou hodnotu. ()

Haymar

Některé filmy jsou jako víno (popř. kvalitní tvrdý chlast) - s přibývajícím věkem neztrácejí nic ze své chuti - naopak zrají a jsou čím dál lepší... A pak jsou takové ty chutné (některé více, jiné méně) jednohubky, které buďto snězte hned nebo se jim později raději obloukem vyhněte... Bloodsport patří do té druhé kategorie - před 20 lety celkem působivá podívaná, nicméně z dnešního pohledu je to úsměvná kravina, na níž není (vyjma charizmatického záporáka Bolo Yeunga) zajímavé vůbec nic! Nebýt toho neuvěřitelně strašnýho soundtracku a přehnaně moc "zpomalovaček", dal bych (i když jen z nostalgie - no a co?) určitě ještě o hvězdičku víc... Btw: A až všichni umřeme, Forest Whitaker bude žít dál a bude vypadat pořád stejně ()

Wishkah

zvláštní režie, jednoduchý příběh a ani některé bitky nejsou nic moc ale už jen proto, že tenhle film dostal na výsluní jednoho z nejslavnějších akčních hrdinů si zaslouží pozornost. ()

Prochy38

Jeden z nejlepších filmů J. C. V. Dammea. Teda podle mě. Dobrá akce, solidní scénář a má to všechno hlavu a patu. Dobrá podívaná. ()

ondrula

Nostalgicky vzpomínám, jak jsem tehdá ty souboje obdivoval. S odstupem času se ale začínám obávat o svou sexuální orientaci, protože dnes ten film působí strašně homosexuálně a veškerý ty záběry tréninku do pasu obnaženýho van Damma musí vážně obdivovat hlavně homobuzny. ()

Harapes

Film mého dospívání.Dodnes si vzpomínám na ten šílený rádobydabing jedním hlasem.Jooo to dospívání..ale žral jsem to... ()

Van Damme a dvojitý remakový úder

Van Damme a dvojitý remakový úder

26.07.2013

Rychlý a zběsilý krvavý sport

Rychlý a zběsilý krvavý sport

19.05.2011

Někdy jsou ty hollywoodské úmysly tak průhledné, až se jim člověk musí smát. Producentský veterán Ed Pressman očividně ví, jak se dělá byznys. To vezmete jeden z nejvýdělečnějších hitů minulého léta … (více)