Chada vychoval Frank, bývalý osobní strážce jeho rodičů, kteří byli před dvaceti lety zabiti. Tenkrát se zachránilo i jeho dvojče Alex, ale nikdo neví, kde žije a Frank, dnes majitel fitnes centra, po něm nechává pátrat. Nyní mu najatý detektiv přináší zprávu o místě Alexova pobytu, a tak s Chadem letí do Hongkongu – o důvodu letu mu ovšem zatím nic neřekne. Až na místě setkání oběma sdělí, že jsou bratři a vysvětlí jim, kdo zabil jejich rodiče, a tím si přivlastnil i jejich majetek. Chad chce okamžitě pomstu, ale Alex je opatrnější. Po nevydařeném obchodu s kradenými auty si to ale rozmyslí a rozhodne se jít do boje s Chadem a Frankem. Svou akci začínají u Raymonda Zhanga, který byl kdysi společníkem jejich otce a patřil mezi vrahy při jejich zabití. A žije tu i druhý tehdejší společník, Griffith. Oběma se daří velmi dobře a jsou napojeni na místní podsvětí. Zatím netuší, že hodina pomsty za dávný zločin se blíží… (TV Prima)

peto12

Výborný akčný film s van Damme, v ktorom sa bratia stretnú po 25. rokoch odvtedy, čo im zabili rodičov. van Damme ma v tomto filme nezklamal. Bolo Yeung bol tiež dosť dobrý. ()

Martin741

Na Van Damme -ho to ma pomerne slusny scenar, reziser Sheldon Lettich taktiez vyzera, ze sa do filmu vyzna /dokaz v podobe Double Impact/. Aj ked Van Damme moc hrat nevie, a dejova linia je slabucka, chvalim perfektne akcne sceny, zaporaka Bolo Yeung-a a orientalne prostredie. Zral som to ako decko a zerem aj po 12 - 15 rokoch. Hodnotim ako celkom chutne filmove zradlo 84 % ()

Figu

To co mě přepadlo po letech s Chadem a Alexem, byly pocity úžasu a uchvácení!!! Van Damme v nejlepší formě a to hned dvakrát. Takhle má vypadat pořádnej akční filmek! Jednoduchej příběh, skvělí záporáci v čele s Bolo Yeungem, spousty soubojů a tvrdých ran! Paráda! Jean-Claude válí, kope, tříská, hází otočky, přesně střílí... Boží!!! Úžasnej odvar, kterej zůstane nesmrtelným, kor když máme ještě jako bonus jednoho Van Damma navíc! Pojďme se všichni přidat k pomstě dvojčat a nakopat ty žlutý prdele!!!... 90% ()

rakovnik

Film jsem hltal jako dítě. JCVD byl jeden z mých akčních hrdinů. Dnes ale uznávám, že - slovy klasika - je to blbost. ()

bourec

Připomenutí tohodle fláku sem si plánoval už dlouho. Těsně po vzniku jsem měl doma kopii na vhs. Pak jsem ale dělal čistku, a tohle a spousty tehdejších filmečků z hong-kongu zmizelo na smetišti. A co těch filmů tehdejší doby bylo. Je pravda, že tohle patří k tomu lepšímu. U mě ovšem pouze tři hvězdice. Na víc to nevytáhnu. 50%. ()

Wormboy

Prvy zo Jean Claudovych "klonovych" uloh. Ukladna vrazda rodicov,zjazveny Bolo Yeung, dvakrat Jean Claude Van Damme a mlatenica moze zacat :) Len ten Jean Claude ako Alex je nasmiech, ruzove sortky,pritepleny hlas s belgickym akcentom,uplna parada...Samozrejme ten hlas si clovek uzije len v orgininaly. ()

c.tucker

Díry ve scénáři opravdu nepřehlédnutelné, ale dvojrole je super a hlavně jejich rvačka. Nahá těla se tam taky objevují. Všude střelba, kopy a jiné údery a ještě sympatický Geoffrey Lewis s perfektní přehledme o situaci. ()

dr.fish

Po dvaceti letech obnovená premiéra Dvojitého zásahu a myslím, že tenhle film je lahůdkou. Pobavil jsem se. Velká spousta scén se objevila ve Žhavých výstřelech, Naked Gun a Trpaslíkovi. Je to klasika. Závěrečná likvidace padouchú nemá chybu. 75% ()

otík

Rozhodně jeden z naprosto nejlepších snímku tohoto nabušeného Belgičana, který byl v devadesátých letech ve vrcholné formě a v tomto filmu to ukázal nejlépe. Obě dvojčata jsou v jeho podání typickými jeho hrdiny - buď nebezpečný drsňák nebo pohodový šoumen, oba ale umí výtečně rotačky, kopy a boj zblízka. V tomto příběhu si navíc dobře zastřílel a zřejmě zázračně osvícený béčkař Sheldon Lettich dostal z Van Damma neuvěřitelnou akční průtrž. Jedno z nejlepších akčních béček, jaké kdy vzniklo, jeden z Van Dammových a Lettichových klenotů. Hudba: Arthur Kempel ()

sir-dave

Na dvojitém zásahu byl slibný pouze začátek, než se na scéně objevil Jean - Claude, vlastně dva Van Dammové. Replikant mi přišel podstatně vydařenější. ()

panMartin

Nejlepší Damma film který jsem viděl asi 150 krát a vždycky si to strašne moc užívám! Dvojrole dobrý nápad a taky úplně odlišní lidi jeden vyfešákovanej slušnák druhej pouliční grázl. Parádní byl záverečný boj mezi Bolo Yeung a Van Dammem. ()

Deyw

dvakrat vandam je lepsi nez jeden.. :D ja tohle vzdy zral..moje srdcovka miluju to a davam plno! :D na 5 to rozhodne neni ale proste to je srdcovka :D jinak tak na 3/5 max :D ()