Maximální riziko

Maximálne riziko

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 1996, 100 min

• OG_Swifty

Tradiční plytkej Vam Dammovskej shit a další z řady, kde hraje svýho bráchu. Prvních 30 minut neřekne skoro nic a naopak všichni mu všechno začnou říkat, aniž by řek jediný slovo :D A nejlepší jsou ty úplně nesmyslný dialogy (zrzka za ním přijde na hotel a chce mrdat a Van Damme 'nemůže' --> Co to je? Jsi neoblomný? To je nějaká hra? Dobře, ať je po Tvém, ale žádná pouta.). Akční scény jsou ale docela fajn, stopáž tak akorát a zrzka je pěkná a dobře se na ní koukalo. Akorát ke konci nosila nějaký kalhotový kostýmy z Havlovy skříně, to bylo už horší pokoukání...(31.7.2016)

• Yardie

Toto bylo dosti slabé. V dětství jsem měl Van Damma celkem rád, kdo ne. Ale tenhle film jakoby se neuměl rozhodnout, co bude. Jestli krimi a nebo akční film. Krimi to bylo slabé. Akčňák téměř žádný. Celkově dost nepřehledné a celkem divná kamera a barvy, Rozhodně jeden ze slabších Van Dammových snímků. Howgh!(19.9.2009)

Tie filmy sa mi už normálne pletú! Nie je sa čo čudovať, keď je to stále o tom istom. Nič nové sa od Van Dammea čakať nedalo, opäť stavia na bojových scénach, scenár akoby vytiahli z počítačovej hry. Najmä tá akcia stojí za povšimnutie, scény v saune a shaoline majú stále kvalitný náboj. 60%.(14.6.2006)

Maximální riziko je příběhem dvou bratrů,kteří o sobě neví a potkají se až při vraždě jednoho z nich...Jean-Claude Van Damme musí bojovat proti ruské mafii a vydávat se za mrtvého bratra...celkem povedený akčňák...zvlášť scéna se stříbrnou pistolí a zásahem do oka!!!Podle mě je to jeden z nejlepších filmů Ringo Lama s Van Dammem...(29.11.2005)

Prvních 30 minut filmu bylo perfektních. Skvělá kamera, střih...Tvůrci ale nedokázali laťku udržet tak vysoko po celý film, což je škoda. Zbytek filmu vypadá velmi béčkově a některé pasáže jsou skutečně velmi slabé. Jediné co bych vyzdvihl jsou vtipné scény s taxikářem, ale potom co ho zabijí už to šlo s filmem z kopce. V rámci Van Dammovy tvorby je to průměr na 3 hvězdy.(16.1.2009)

• - Alain Moreau / Mikhail Suverov (Jean-Claude Van Damme) nosí hodinky značky Omega Seamaster Professional. (dyfur)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 18.

• - Jedná se o americký debut hongkongského režiséra Ringa Lama. S nápadem, aby se k režii postavil právě Lam, přišel sám představitel hlavní role Jean-Claude Van Damme. (Vlk17)