Půvabná, ale chudá venkovská dívka Paloma touží po veliké lásce a lepším životě. Jednoho dne konečně potká muže svých snů - dědice kávového magnáta. Přestože se do ní Diego zamiluje na první pohled, jejich vztah čeká nejedna těžká zkouška... (TV Prima)

mira007

Tahle průměrná telenovela se mi vryla do paměti, protoře se tam řešil byznys pěstitelů kávy, protože hlavní hrdina nevypadal jako Mexičan, ale jako druhý zpěvák kapely Europe a proto, že záporák Rodrigo Abed si o 15 let později střihl roli drogového lorda " pána nebes " v seriálu El Chapo. ()

Milwa

K žehlení ideální! Plné emocí, zvratů a vůbec zacílené na ženské publikum:) Jedna z lepších telenovel... ()

Pat_rick_fan

Pravdepodobne najlepšia záležitosť z toho množstva juhoamerického balastu, čo kedysi vládol poobednému vysielaniu slovenských televízií, kým žezlo neprebral balast turecký. Najviac cool záporáci (či antihrdinovia?) na meter štvorcový a najprecítenejší dabing ktorý si pamätám (Slávka Halčáková si zaslúži dabérsky Oscar). Ale hlavne: relatívne dobrá gradácia a budovanie napätia počas celého seriálu, čo je pri tých mexických rýchlokvaškách výnimka (hovorí kamarát ktorý to občas pozerával, samozrejme). ()

foundation

No ludia, niektori si po tomto poviete ze som traged ak si to niektori nepovedali uz skor :D. Toto som zacal pozeravat na intraku. bezalo to okolo osmej-deviatej rano teda v case ked bol kazdy na prednaske. Kedze som sa budil tradicne o nieco neskor ako ostatni nemal som co robit tu chvilu kym mi zacne skola 9:30 :D...no a takto zacalo moje sledovanie Ked budes moja. A priznavam sa ze casom som si na tom vypestoval velmi solidnu zavislost. Myslim ze to ma okolo 200 dielov..uz som si neni isty,vsetky som ich urcite nevidel ale myslim ze takych 95 percent ano . Priatelia naozaj je mozne byt zavisly aj na mexickych telenovelach. :D ()

chrispe

Byla bych pěknej pokrytec, kdybych nepřiznala, že se na tuhle telenovelu celkem pravidelně koukám. Myslím si (zatím), že v tomto žánru se jedná o nadprůměr.O hraní herců jako takových nemá cenu diskutovat, telenovely mají svůj vlastní způsob "hraní". A tak se postavy někdy chovají trapně a nelogicky, ale v tomto případě to není nic nad čím bych si rvala vlasy... přeci to nějak musí natáhnout na těch 238 dílů. Na Palomu (Silvia Navarro) se pěkně kouká a dokonce i na místy slabošského Diega (Sergio Basañez). // 26.4. snižuju ze tří na dvě... ale baví mě neskrývaná reklama na Ajax :)) // 10.10. těsně před finišem opět navyšuju... sice je to protahované až hanba, ale některé scény mě hodně překvapily (u telenovel bych je spíš nečekala), a taky co se vyklubalo z Migela. Diega bych (namísto happyendu) nakopala do zadnice a s ním i jeho drahou babičku. Tři hvězdy. /// 14.9.2018 Hele... vím, že je to jen telenovela... ale najde se v celým Mexiku, nebo vlastně na celý týhle planetě někdo, kdo fandí schizofrenímu mentálu Diegovi? Hlaste se do zpráv. Děkuji! ()

AxelWers

Jedna z tých lepších telenoviel, ale neuškodilo by keby tých epizód bolo menej, 238 bolo priveľa, stačilo by nejakých 225, záver sa neskutočne naťahoval. ()

ljukyljuk

Jediná telenovela, ktorú som pozeral, aj to len kvôli tomu, že som musel mesiac po operácii byť doma. A musím povedať, už chápem, prečo to tie babky toľko pozerajú, veď mne to po mesiaci normálne chvíľu chýbalo. Čo sa stalo s Palomou? Dala sa dokopy s tým hlavným (sorry, ale meno som si už fakt nezapamätal)? ...potom prešiel týždeň, ja som dostal rozum a už mi to bolo akurát tak jedno. Ale už len za to, že som mal mesiac ráno čím zabíjať čas, dávam 1* ()

TICHOPAN

Běda…přivolav si svým lehkomyslným holedbáním, prohodiv v okolní svět přání po zažití telenovely. Byl jsem tímto děsivým zážitkem lapen nic netušíc na návštěvě. Způsobiv jsem hanbu a pohoršení všeliké…. Ve chvíly, kdy na návštěvě jsem pokojně se svou chotí požíral pochutinu mne naservírovanou nic netušícími hostiteli cosi mne zaujalo ve vedlejších komnatách. A to jen dítky nevinné –netušíc co způsobí kteražto uvedly přístroj televizní v činnost.V oné osudné chvilce produkovalo médium s neúprosností právě výše zmíněnou telenovelu.Robátka mne v dobrém úmyslu nalákaly cukrátky a uvedly mne do svého brlůžku a posadily před televizor. Něco mi jakoby říkalo „jdi pryč…“ Pak to přišlo.Po chvilce pouhé svět jakoby dostal zvláštní barvu…I počal jsem se smáti smíchem šílencovým…dítka zmlkla, očka vytřeštíc ztuhla…Následoval řev strašlivý provázený chrlením kukuřic pražených po komůrce.To však byl jen počátek onoho infernálního odpoledne. Děťátka - holátka nebohá majíc hrdélka stažená vidouce strašlivých výjevů pozalézaly do šuplíků stolku psacího a tam v temných koutech počaly močit do pastelek…vydíc ujce svého potrefeného agonickým ámokem kterak za vytí hlas vichřice podoba a svým zadním během prokopnuv stolek, malý, konferenční… Nábytek nebohý zapraštěl a zostuzen se poroučel každou svou polovicí na jednu stranu. A s rykotem divého kance ….zakousnuv se svými kelci do sedací soupravy zn.Amina začal jsem chrliti pazvuků roztodivných a strašlivých, že ono hovado pro které jesti tyto zvuky dobré jsou, stydělo by se k nim doznati…Příbuzenstvo na mne pak po taktické dohodě hodilo těžkou, vyšívanou deku kterouž teté Klothylde de Peirak vyšívala u příležitosti prvního vylodění Kolumbově a následně jsem byl vynesen ven.Tam již čekaly seběhnuvší se sousedé a v domění že jde o posednutí, povolaly kněze.Onen dobrosrdečný muž čistoty svaté, se slovy „Odstup sílo nečistá“cákal na mne vody svěcené, doufajíc v mé spasení. V pravdě, byl jsem spasen - ranami novodurovou odpadní trubicí jež jsem vytrhnuv v chvilce kdy mne vynášela rodinná kavalérie a jakýmsi otvorem v oné dece podařil se mi vystrčit pařát a i drápkem se zachytiti za onu rouru což následně způsobilo zaplavení přízemí vodou odpadní, zvesela vytékající.Poté, ještě řádně vyválen v listí a pojmenován jmény všelikými a mající kouzlo neopakovatelnosti jsem byl vyzván k odchodu empírovým kordem v krajině řitní.Famílie nás vykázala a z okénka přihlížejíc našemu hrdému útěku v čele se strýcem který hroziv mi pěstí cosi mumlaje – odezíráním jsem zjistil že syčel „Ty nezbedný jinochu “ Takto neslavně skončilo mé setkání s telenovelickou hrůzou.Nicméně nenechám se odradit napoprvé a zvažuji pokusné shlédnutí dalšího skvostu. ()

Demonic189

1* za to, ze som to vydržal pozerat dlhsie ako jeden diel a 2* za Palomu, ktoru by chcel mat v posteli asi kazdy normalny muž. Cmuk :-* ()

Zetwenka

Příběh s vůní kávy a intrik. Chudá česačka Paloma okouzlí Diega. Poznají lásku a chtějí se vzít, jenže není vhodná doba. Zemřel majitel Casablanky a Diegův dědeček. Tak za rok, že splní co si slíbili. Jenže Diego přijíždí se snoubenkou Berenicou a opuštěná Paloma odchází. Diego ji hledá ale mezitím se z ní stane hrdá žena a sekretářka, později i asistentka jednoho obchodníka s kávou a Mariano se do ní zamiluje. Pak přijde čas a zase se sblíží Paloma a Diego a nepřeje jim Berenica, která je intrikánská jako bratranec Diega, Fabián s jeho ženou a matkou. Jde zase o nároky rodové na haciendu, firmu s kávou - jelikož kdo bude mít prvního dědice. Plus další osudy lidiček provázející seriál. Pochválím pěknou úvodní píseň, emoce hrdinů,přerody a ukázka charakterových povah, příjemní herci a zlotřilí protivníci, sem tam to tajemství, intriky a káva spousty kávy:-) Provádí nás cca 10 - 12 lety. A jedno mínus byla délka, sice to bylo napínavé a pořád se něco dělo ale raději mám kratší. Počet dílů: 238 Viděno: 238 ()

mObscene

Jedna..jedna jediná telenovela..ktorá je aspoň ako taká..síce je to tiež plné stupidných žien histerických..ale tak..malo to niekedy aj trochu iný dej a niečo do seba ()

Emafera

V dětství jsem se na Hříšnou lásku dívala s babičkou. Když jsem nedávno viděla pár dílů v TV, projela mnou nostalgie a rozhodla jsem se dát tomuto žánru šanci. Nakonec ani nijak nelituji, při vaření se to dá sledovat, ale kdyby to mělo o 100 dílů míň, nic by se nestalo. ()

Mire

Miguel Techéros, dabovaný fantastickým Danom Danglom, ako veľmi by som tomu gaunerovi chcel dať napiču :D Paloma je jeba jak hovado, to bezva :) A ešte ako by som vykrútil krk tým pičiam Barbare a Anchele, niktoškám ktoré v živote hovno dosiahli, ale kritizovať vedeli jak majsterky sveta!!! ()

habertek

Pamatuju si jak jsem na toto koukával s mamkou, když to ještě dávali na markíze a bavilo mě to. Teď když to sem tam letmo vidím už mě to nedokáže ničím zaujmout...Námět je určitě dobrý, ale jak už to tak v telenovelách bývá tak to neustálé ,,miluju tě" a za chvíli ,,nenávidím tě..." je fakt trapný!!! A to pořád dokola celých 238 dílů:) ()

niska98

Tento seriál jsem sledovala s mamkou jako malá ale pak jsem na něj nějak zapomněla.Teď když ho zase dávají jsem se zase začala koukat.Je to jediná telenovela kterou můžu.Už jako malá jsem nesnášela odporného Fabiána a Miguala(nevím jestli se to tak píše).Bylo mi líto Diega když musel pálit svoje kávovníky a měla jsem radost když všechno dobře dopadlo.Myslím si že ani herecké výkony nebyly špatné (prostě jako v telenovele) ()