poster

Příběh Antwona Fishera

 • USA

  Antwone Fisher

 • Slovensko

  Príbeh Antwona Fishera

Drama / Romantický / Životopisný

USA, 2002, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *****

  Denzel Washington na pozícii režiséra a debutanta na tomto poste prekvapuje, jeho dráma o Antwone Fisherovi je citovo silná a smutná, aj keď príbeh je značne poskladaný s takpovediac deja vu odbočiek do minulosti podobne za štruktúrovaných do príbehu dá sa to prekusnúť. V hlavej úlohe sa predstaví ešte neokukaní Derek Luke ako Antwone Fisher a svojej postave dáva skutočný rozmer plus ostatný casting nie je vôbec zlý, detský predstavitelia pri spomienkach na minulosť sú viac než vystihnutý podobizni svojho dospelého predchodcu, Washington ako kapitán je fajn a len výborne dopĺňa herecký prejav jeho náprotivku. Návraty do detských čias a spoznávanie útrap malého Antwona sú postupne tak vypäté až sa musíte zamýšľať nad tým čoho všetkého sú ľudia schopný. ║Rozpočet$12,5milionovTržby USA $21,078,145Tržby Celosvetovo $23,367,586(24.11.2007)

 • Skip
  ***

  Celé se to tváří jako velký film o jednom velkém osudu, ale pravdou je, že je to jen malý film, který dostal dost peněz na to, aby se z něj udělalo něco víc, než ve skutečnosti je. Divák se nedá tak lehko oblafnou, byť by to bylo natočeno sebevíc zrušně, což bylo. Jenže jaksi tomu chyběla duše, takže z toho velkého osudu (o němž nepochybuji) zbyly jen docela líbivé obrázky.(1.1.2009)

 • Bauer
  *****

  No film od který sem nečekal nic a musím napsat že sem se sakra mílil.Naprosto špičkové drama o životě jednoho muže.Dokonce sem se přistihl v pár momentech , že mam slzy na krajíčku.Denzel Washnignzon je machr a to že zvolil do role Fishera právě Dereka Lukeho byla skvělá volba.Doporučuji tento film!(28.1.2006)

 • Radek99
  ***

  Příběh Antwona Fishera - režijní debut Denzela Washingtona, na jedné straně uznávaného charismatického herce, na druhé straně ale - na herce - řemeslníka s přehnaně tvůrčími (rozuměj režijními) ambicemi, který se odvážil režírovat. A dál - film na jedné straně prvoplánově až prostoduše oslavující základní hodnoty amerického života (rodina atd.), na straně druhé však se skutečně zajímavým až dojemným příběhem, na jedné straně Pošta pro tebe navlečená ve vojenské uniformě, na straně druhé skutečně závažné téma pohlavního zneužívání dětí, na jedné straně snímek natočený podle skutečných událostí na základě knihy skutečného Antwona Fishera, na straně druhé stylizovaný mnohdy do scén s až nezdravě americkým patosem... A takhle by se dalo o Příběhu Antwona Fishera přemítat dlouho...a to je škoda... Podobné filmy: Annapolis, Ten nejlepší(14.10.2008)

 • genetique
  ***

  Môj obľúbenec Denzel má na filme dvojité zastúpenie. V obidvoch predvádza slušný výkon, no sám celý film ďalej nepotiahne. Scenár pokrivkáva s nudnými pasážami, ostatní herci sa tiež nejdú pretrhnúť a aj od spracovania príbehu som čakal lepšie finálne vyústenie. Ale možno je len chyba práve samotnom scenáristovi Antwonovi. Myslím možné nepatriční prikrášľovanie. 65%.(26.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace