poster

Příběh Antwona Fishera

 • USA

  Antwone Fisher

 • Slovensko

  Príbeh Antwona Fishera

Drama / Romantický / Životopisný

USA, 2002, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skip
  ***

  Celé se to tváří jako velký film o jednom velkém osudu, ale pravdou je, že je to jen malý film, který dostal dost peněz na to, aby se z něj udělalo něco víc, než ve skutečnosti je. Divák se nedá tak lehko oblafnou, byť by to bylo natočeno sebevíc zrušně, což bylo. Jenže jaksi tomu chyběla duše, takže z toho velkého osudu (o němž nepochybuji) zbyly jen docela líbivé obrázky.(1.1.2009)

 • majec4
  ***

  Ani neviem ako som to dopozeral. Slo to v TV a ked som prepol na program kde to davali, zbadal som iba fuzkateho Washingtona a uz som kukal. Nakoniec sa z toho vyklul priemerny film o psychologovi a jeho pacientovi. Ale po par poharoch vina som to pozrel ani neviem ako. Az po filme som si vsimol ze si to Denzel aj zreziroval. Na prvy krat celkom obstojne.(6.10.2017)

 • Bauer
  *****

  No film od který sem nečekal nic a musím napsat že sem se sakra mílil.Naprosto špičkové drama o životě jednoho muže.Dokonce sem se přistihl v pár momentech , že mam slzy na krajíčku.Denzel Washnignzon je machr a to že zvolil do role Fishera právě Dereka Lukeho byla skvělá volba.Doporučuji tento film!(28.1.2006)

 • bouncer
  ***

  Slibné drama, které je natočené podle skutečného života (Antwon Fisher napsal knihu a zároveň se podílel na scénáři). A právě na tom film také ztrácí - příběh je až moc pomalý, neudrží si pozornost a opravdovost nedokáže dostatečně zaujmout. Všechno je až moc obyčejné, stačí se jen rozhlížet kolem sebe a narazíme na mnoho podobných situací a příběhů. Nemusíme kvůli tomu sledovat 2 hodinu zručné filmařské práce...(8.4.2004)

 • genetique
  ***

  Môj obľúbenec Denzel má na filme dvojité zastúpenie. V obidvoch predvádza slušný výkon, no sám celý film ďalej nepotiahne. Scenár pokrivkáva s nudnými pasážami, ostatní herci sa tiež nejdú pretrhnúť a aj od spracovania príbehu som čakal lepšie finálne vyústenie. Ale možno je len chyba práve samotnom scenáristovi Antwonovi. Myslím možné nepatriční prikrášľovanie. 65%.(26.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace