poster

Příběh Antwona Fishera

 • USA

  Antwone Fisher

 • Slovensko

  Príbeh Antwona Fishera

Drama / Romantický / Životopisný

USA, 2002, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bauer
  *****

  No film od který sem nečekal nic a musím napsat že sem se sakra mílil.Naprosto špičkové drama o životě jednoho muže.Dokonce sem se přistihl v pár momentech , že mam slzy na krajíčku.Denzel Washnignzon je machr a to že zvolil do role Fishera právě Dereka Lukeho byla skvělá volba.Doporučuji tento film!(28.1.2006)

 • Barak
  ****

  Úplně bezvadné.... Celkem pomalým tempem odvyprávěno, pěkné bylo to povídání s tím psychologem či psychiatrem nebo kdo že to byl - se v tom nevyznám - a do toho ty záběry z Fisherova mládí, nakonci jsem se divil, kolik že to má těch příbuzných, a kdeže že se jich tam tak hafo vzalo, vtáhlo to krásně do děje, mělo to svoji atmosféru, podle skutečnosti - já myslím, že se to hodně povedlo.... 7/10(15.7.2007)

 • predators
  ****

  "Zpověď" námořníka svému psychologovi o nelehkém dětství je dobrým základem pro citově silné drama, navíc dle skutečné události. Na hercích je vidět, že se opravdu snaží a chyběl jen kousek, abych měl díky jejich výkonům na krajíčku. K ještě vyšším procentům mi však něco chybělo a nebo bych to napsal jinak...Ale jde o životní příběh a ten si napsat nemůžeme! 70%(22.3.2009)

 • majec4
  ***

  Ani neviem ako som to dopozeral. Slo to v TV a ked som prepol na program kde to davali, zbadal som iba fuzkateho Washingtona a uz som kukal. Nakoniec sa z toho vyklul priemerny film o psychologovi a jeho pacientovi. Ale po par poharoch vina som to pozrel ani neviem ako. Az po filme som si vsimol ze si to Denzel aj zreziroval. Na prvy krat celkom obstojne.(6.10.2017)

 • genetique
  ***

  Môj obľúbenec Denzel má na filme dvojité zastúpenie. V obidvoch predvádza slušný výkon, no sám celý film ďalej nepotiahne. Scenár pokrivkáva s nudnými pasážami, ostatní herci sa tiež nejdú pretrhnúť a aj od spracovania príbehu som čakal lepšie finálne vyústenie. Ale možno je len chyba práve samotnom scenáristovi Antwonovi. Myslím možné nepatriční prikrášľovanie. 65%.(26.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace