Dan Foreman je už dvacet let marketingovým ředitelem časopisu Sports America a má hlavu plnou starostí. V kuchyni našel krabičku od těhotenského testu, dlouholetý klient Eugen Kalb mu oznámil, že už nebude v časopise inzerovat, a vydavatelství, pro které pracuje, koupil nový majitel. Strach, že je jeho dcera Alex těhotná, se sice nepotvrdí, ale šok ho přece jen nemine. Nejprve mu manželka oznámí, že čeká dítě, a pak mu šéf řekne, že nové vedení na jeho místo dosadilo někoho jiného. Šokovaný Dan zjistí, že jeho novým nadřízeným je teprve šestadvacetiletý Carter Duryea, který nemá s reklamou žádné zkušenosti. A to ještě netuší, že se mladík, kterého právě opustila manželka, ve výtahu seznámil s Alex. Zmatený Carter není schopen předložit oddělení obchodní strategii, a tak jen uhýbá pomocí naučených frází. Jediné, na co se zmůže, jsou výpovědi. Navíc se vnutí k Danovi na nedělní oběd, kde se opět setká s Alex... (TV Nova)

stella5612

Raz sa to pozrieť dalo, aj to malo niečo do seba. Ale nikdy viac....Nechápem z čoho boli niektorí tu tak unesení. Pre mňa niektoré pasáže filmu absolútne nepochopiteľné napr.tehotná manželka. ()

Regeindy

Přesto, že šilhá je Topher sympaťák, k tomu jako vždy výborný Dennis Quaid a konec bez obvyklého happy ever after klišé za potlesku amerických spoluobčanů rovná se zajímavá lehce nadprůměrná komedie. ()

teekanee

Velice příjemný film s dobrými herci. Scarlett Johansson je tady zvlášť neodoletalná. Taky se mi líbil konec, kterej nebyl úplně takový jak bych čekal. 75% ()

Gechitka

Velice zajímavý film a i když je z roku 2004, téma je stále aktuální. Nevím, jestli bych to úplně nazvala komedií. Je to spíš takový film ze života, konfrontace 26letého mladíka a 49letého zkušeného muže. Nejprve se zdá, že jejich komunikace nebude možná, ale nakonec se každý od toho druhého něco naučí. Mladík se naučí pokory, že i muž středního věku není přítěží, dinosaurus a nepotřebný, jak ho ve škole a ve vedení jiné společnosti učili. Muž středního věku se zase od toho mladého naučí, že ne vždycky jsou nápady mladšího kolegy špatné. Osud si s nimi pohraje i v osobní rovině. Při tomto filmu se hluboce zamyslíte a myslím si, že každý si tam najde to své. Jsou tu i humorné scény, ale hlavně Vám tento film otevře oči a dojdete k zamyšlení. Jeden z nejlepších filmů, které jsem kdy viděla. Nevím jak v Americe, ale pro nás stále dobové téma. Mladí manažeři by se nad svým počínáním ve firmách měli zamyslet. Osobně si myslím, že manažeřinu by se neměl obecně člověk učit ve škole, manažerem se musí stát v průběhu působení ve firmě, od zdola nahoru. Jedině tak může manažer vykonávat svou práci dobře a rozumět ji. Obecné poučky jsou k ničemu, každá firma potřebuje vlastní způsob a styl vedení a dobrý manažer musí rozumět práci jeho podřízených a znát je v osobní rovině. Jen tak může dobře rozhodovat. ()

Sejkorka

Tenhle film si zaslouží červený čtvereček, dal bych nejraději 3 a půl , 70% Je to milé vyprávění, které zadrhne jen občas a neruší to. Carter se z počátečního nafoukance postupně změní v sympaťáka, Dan si užívá šťastného manželství a těší se - na stará kolena - na syna a Alex si začne románek s Carterem a když na to táta Dan přijde, cukne, i když tvrdí, že ne proto. Film překvapí realistickým závěrem, žádný hepyš, který v podobných filmech obvykle přichází. Takže, třetí dcera a pokračující přátelství Cartera s celou rodinou, byť po telefonu. PODRUHÉ 11-2-24 není co vytknout, resp. snížit rating. 80%. Jedna z nejlepších rolí Dennise Quaida. ()