Dan Foreman je už dvacet let marketingovým ředitelem časopisu Sports America a má hlavu plnou starostí. V kuchyni našel krabičku od těhotenského testu, dlouholetý klient Eugen Kalb mu oznámil, že už nebude v časopise inzerovat, a vydavatelství, pro které pracuje, koupil nový majitel. Strach, že je jeho dcera Alex těhotná, se sice nepotvrdí, ale šok ho přece jen nemine. Nejprve mu manželka oznámí, že čeká dítě, a pak mu šéf řekne, že nové vedení na jeho místo dosadilo někoho jiného. Šokovaný Dan zjistí, že jeho novým nadřízeným je teprve šestadvacetiletý Carter Duryea, který nemá s reklamou žádné zkušenosti. A to ještě netuší, že se mladík, kterého právě opustila manželka, ve výtahu seznámil s Alex. Zmatený Carter není schopen předložit oddělení obchodní strategii, a tak jen uhýbá pomocí naučených frází. Jediné, na co se zmůže, jsou výpovědi. Navíc se vnutí k Danovi na nedělní oběd, kde se opět setká s Alex... (TV Nova)

bono22vox

Síla tohoto snímku spočívá především v postavách respektive v obsazení. V jejich přítomnosti vám bude skutečně příjemně. Ale nemůžu se ubránit pocitu, že je to až příliš laskavá komedie, z níž až příliš okatě trčí zvednutý ukazováček... ()

Strider

Na čtyři hvězdy a tím pádem nadprůměr tenhle film jednoznačně vytahuje Scarlett a dějová linie s ní. Jinak oba dva manažeři se moc nepředvedli, mohli být o něco lepší. Tím nechci říct, že by byli špatní, vůbec ne, ale bylo cítit, že ze sebe mohli vytřískat lepší výkony. Možná jim v tom vadil trošku nedotažený scénář, ale jinak docela originální komedie. ()

sWONDER

Na mňa mierne americky dokonalá storka, nie extra záživná, ktorá pravdepodobne rýchlo vyšumí. Hlavný trojlístok je však dosť sympaticky takže, pozerať sa to dá. ()

epoh

Asi proto, že jsem otec, tak tomu Dennisu Quaidovi táááááák rozumím. Výborný scénář, výborná režie, výborní herci. K tomu není co dodat ()

nula87

Slušná komedie ze života. Nic světoborného, ale vyhýbá se to tomu tak typickému americkému stylu, humor vyplývá spíš z běžných situací. Příjemná oddychovka ()

Zadri

Velice povedený filmeček, který potěší svým kultivovaným projevem a charismatickými herci. Bavil jsem se celou dobu filmu, a to že jsem se za břicho smíchy nepopadal, neubíralo nic na skvělé zábavě. ()

pepo701

chcel som dat 4* ale za ten koniec pridavam aj piatu...je to mozno trocha prehnane, ale o takomto zavere vo vacsine filmov niet ani chyru ani slychu, takze aspon za odvahu... (BTW: taky hrozny dabing Scarlett J. som este nepocul) ()

kubilov

Romantická komedie, jejíž hlavní body je ochrany rodiny jako instituce a jak co nejhumánněji přežít své kolegy z práce. S fajn Dennisem Quaidem, trochu prkenným Topherem Gracem a krásnou Scarlett Johansson, která byla v té době už jen krůček od celosvětové slávy. ()

subic

Scarlett Johansson dabing Tereza Voříšková, což zrovna moc neklaplo. Další z řady filmů, které tak nějak neponechají žádnou paměťovou stopu. Dívám se na to a říkám si, co mi to připomíná, jenže já už to viděl. Jinak jde o celkem hezký, slušně obsazený a místy i zábavný příběh, který však dopadne trochu jinak, než by se skoro až do poslední chvíle dalo čekat. 65% ()

Tominni

Spíše průměrná americká komedie o střetu generací, zkušeností a mladického nadšení, okořeněná trochou lásky. Pokud se film drží firemního prostředí (propouštění, přebírání společností, ale i zkušeností), tak celkem funguje, ta láska mi tam úplně neseděla. Mírně nad průměr filmu pomáhá Dennis Quaid, nabourané Porsche hned po výjezdu z prodejny a celkem zajímavý závěr. ()

pOne

Příjemný oddychový film mainstreamový v tom pozitivním slova smyslu. Příběh o střetu generací pro široké spektrum diváků. Ukázka poměrů uvnitř korporací. Všichni herci předvedli dobré výkony, od hvězdy Quiada po juniorku Johanssonovou. ()