Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Osmadvacetiletý Gordon, který by rád pracoval v animovaném filmu, odjede z rodného Oregonu do Hollywoodu. Tam ho však zdvořile vyprovodí, takže mladý muž se musí vrátit domů. Gordonova otce (Rip Torn) to jen ujistí v přesvědčení, že jeho syn je k ničemu. Gord se však zakouká do půvabné lékařky Betty z nemocnice, která je momentálně upoutaná na vozík, protože si zlomila nohu. Když pak Gordonova rodina navštíví psychiatra, mladík doktorce zalže, že otec obtěžuje jeho mladšího bratra Fredyho, aniž by se zmínil, že Fredymu je pětadvacet. Tak vypukne boj mezi otcem, který chce, aby si Gord konečně našel práci a začal žít jako ostatní, a synem, který touží naplnit své sny. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (166)

novoten odpad!

všechny recenze uživatele

Myslím si o sobě, že mám smysl pro humor, dostávám záchvaty smíchu u Pythonů, Ally McBeal, Přátel, šílených parodií, satiry nebo jakákoliv komedie Woodyho Allena. Jenže u chlapa, který vesele rozřízne jelena, nechá z něj (v detailním záběru kamery) vylézt vnitřnosti, rozjařeně si jeho mokvající kůži narazí na sebe a ztřeštěně začne pobíhat po silnici, popřípadě v jiné scéně nadšeně mlátí svou ochrnutou přítelkyni po necitlivých dolních končetinách a ona se mu pak v povděku začne sápat po rozkroku - tak to pak jen vyděšeně zírám na obrazovku a nechápu, který sadista tohle považuje za komedii. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Ano, je to neskutecna mega kokotina, coz se da ostatne odhadnout uz podle originalniho nazvu filmu. Nicmene, kdyz se prekousne par tech traparen a extremnich nechutaren, samoucelnejch Greenovo exhibici a samotnej Green, kterej je naprosto vystavni kyber hovado, zustane tu par fakt paradnich vtipu, humor, kterej se s nicim nesere a par scen, ktery asi nezapomenete. Navic tu je brutalni Rip Torn, dej docela svizne odsejpa a chvily tu je i Eddie Kaye Thomas alias Paul Finch z prcicek. Uz jsem tuhle dobytkarnu videl nekolikrat a vzdy se skvele bavim. ()

Reklama

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Freddyho úlet mně osobně dokonale zapadá do kolonky totálně debilního filmu. Je neskutečné, co si Green dovolí, nicméně se v té záplavě střel mimo terč (a že jde o většinu filmu) najde i několik malých klenotů, které onen cíl nakonec našly (u scény, ve které se mimochodem dozvíme, že nový Freddyho objev je na vozíčku, jsem se prostě musel smát nahlas!). Celkově je to ale slabota, zbytečně úchylná a přehnaná, která je extrémně křečovitá a naivně sází na to, že kombinace absurdní/vulgární/šokující musí znamenat vtipné... ()

Rimsy odpad!

všechny recenze uživatele

Nechápu, jak na tohle může být tolik pozitivních komentářů... Půlka vtipů je naprosto trapných (či, co hůř, trapně okopírovaných, což už chce fakt kumšt) a půlka jsou naprosté odpornosti, u kterých nechápu, jak se někdo může smát. Pythoni, South Park a další ukázali, že z životních tragédií a vulgarity jde místy udělat perfektní sranda, ale tohle je prostě laciná SRAČKA. Ubohé, přízemní, bez dobrého nápadu. Nelogičnost chování jednotlivých postav v určitých situacích je do očí bijící, ale ne, větší kravinu to z tohohle opravdu udělat nemůže, stejně jako trapná snaha o rádoby vážnost v klasických hollywoodských citových scénách. Shrnuto a znechuceně roztrženo, žhavý kandidát na jeden z nejotřesnějších filmů, na který jsem se kdy měl tu smůlu podívat. ()

Psema 

všechny recenze uživatele

Totální hovadina na entou, u které si budete připadat jako naprostí idioti a nebute věřit vlastním očím. To, co se na plátně, potažmo na televizní obrazovce, děje, nemá obdoby. Tom Green se naprosto utrhl ze řetězu a vyskočil ze všech škatulek, přičemž vydatně porušuje pravidla slušného vkusu. Je to ideální film pro zhulenou kalbu, při které budou všichni chodit kolem a halekat nad stupidností a demencí jednotlivých scén. Pro normálního, přesněji střízlivého nebo neintoxikovaného, diváka se Freddyho úlet stane akorát neskonalou blbostí ukazující komediální dno. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (11)

  • Snímek se umístil na 23. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)
  • Film dostal v Amerike rating NC-17 kôli krutému sexuálnemu a bizardnému humoru. (Flipper)

Reklama

Reklama