Nastala chyba při přehrávání videa.
 • metal.storm
  **

  No teda, to bola ale iná kravina totok. Musím uznať že nejaké tie scény neboli zlé, ale ten výlet do Pakistanu a slonie spermie ktoré vyzerali ako farba na stenu..?? A Gordon .. vážne jeblý imbecil ktorý nemal ani trochu rozumu, mi prišiel ako keby si niečo šňupol a potom sa pokúšal strápniť pána Beana.. no a nechápem čo má až tak strašne s tým filmom spoločné Freddy, keď celý čas tam robí chujoviny jeho starší brat ...(22.2.2012)

 • A_FISH
  ****

  Při pohledu na úvodní greenovy (povedené) oldschoolové kreace na skatebordu jsem tipoval na další nablblou teenkomedii a už jsem "TO" chtěl vypnout ....... ale když vzal do ruky penis vzrušeného oře, nebyl jsem schopen odolávat :) a sledoval smršť někdy extrémně trapných, ale jindy extrémě úchylných skečí, při kterých se člověk prostě musí nahlas smát ( olizování vyhřezlé kosti, porod, újeté sexuální praktiky slečny s raketovou kriplkárkou :) - " ...tvůj otec mi řekl vypatlaná štětko, asi mě nemá příliš rád ... ", gordova práce ve fastfoodu - "... do prdele strč si ten sýýýr! " , sloní výstřik .... mno nerad bych spoileroval ). Objektivně odpad, ale za odvahu a všechny ty šílenosti **** ....(19.3.2007)

 • divak84
  ***

  prostě typický tom green. tenhle film je samozřejmě hloupý a nic na něm není obohacujícího, ale to je prostě tom green. nemužete jej brát vážně.. stejně jako mr.beana... ten film má svůj žánr. kdyby se tvářil vážně a jako "pouhá" regulerní komedie, byl by to odpad. ale tohle je tom green show ve filmové verzi... proto 5*(21.10.2010)

 • Petike
  odpad!

  Green sa bujaro vyprázdnil na kus celuloidu a okázalo to nazval filmom. Toto nie je úlet, je to zločin proti ľudskosti. Green je úbožiak, ktorý humoru rozumie asi tak, ako ja klasicistickej talianskej opere. Ak by Green žil počas druhej svetovej, súdili by ho v Norimbergu, aj keby bol na strane Spojencov. Green je jedna z tých pár vecí v dejinách Kanady, pri zmienke ktorej si každý slušný Kanaďan znechutene odpľuvne... P.S. Nesúhlasím s pálením tohto filmu. Treba nechať patričný počet kópií, aby sme mali dôkazový materiál o tomto zločine na divákoch. Tento film je Srebrenica ľudského ducha.(18.7.2012)

 • cross
  odpad!

  Reklama nelže! Amerika musí opravdu být zemí neomezených možností, protože si nedokáži představit, že by něco podobného mohlo vzniknout někde jinde. Tom Green si napsal scénář, chopil se režie a střihl si hlavní roli. Problém je v tom, že není schopný ani režisér, ani scénárista, o herectví nemluvě, je jen a pouze totální MAGOR! Filmu chybí vtip, zábavnost, no, vlastně úplně všechno až na to ,že je totálně nechutný, odpudivý a "mimo". Zapomeňte na Klub sráčů, to byl jen večerníček. Tohle je hlavní program večera! PS: S tím už se musí člověk narodit...(26.6.2003)

 • Rip Torn

 • - "Ostatným nomináciám by som chcel povedať, že si nemyslím že si niekto zaslúži toto ocenenie viacej ako ja." (preslov Toma Greena na odovzdávani Zlatej Maliny) (Flipper)

 • - Filmovanie bolo prerušené kvoli nahnevanému predávačovi hot-dogov, ktorý odmietol posunúť svoj vozík s miesta filmovania. Pohol sa až vtedy, keď mu bol vystavený šek na 2,000 dolárov (ktorý bol neskôr zrušený). (Flipper)

 • - Snímek se umístil na 23. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace