Freddyho úlet

Freddy Got Fingered

Freddyho úlet

Komedie

USA, 2001, 87 min

Je to už dávno co jsem viděl tenhle film, to jsem ještě neměl založenej účet na čsfd, ale když to tady vidim, musim k tomu něco říct. Je mi celkem líto, že všichni ti rádoby kritici, co dávaj 5 hvězdiček jenom filmům s nejmíň 3 podtextama, se nedokážou nad tento film povznést a nepochopili, že tento film nikdy neměl přinést na svět nová moudra, ale měl vám zhnusit kinematografii aspoň na 3 měsíce dopředu. I po 6 letech a Ali Gíovi je toto stále neporažený král všeho ulítlého,nechutného,zhuleného a oplzlého. I kdybych se snažil natočit sebevěčí odporonost, nikdy by z toho nevzniklo nic tak dokonalého jako toto. Pokud k tomuto filmu budete přistupovat jakkoli jinak, vůbec to neberte do ruky a název filmu hodně rychle zapomeňte.(4.3.2007)

• Psema

Totální hovadina na entou, u které si budete připadat jako naprostí idioti a nebute věřit vlastním očím. To, co se na plátně, potažmo na televizní obrazovce, děje, nemá obdoby. Tom Green se naprosto utrhl ze řetězu a vyskočil ze všech škatulek, přičemž vydatně porušuje pravidla slušného vkusu. Je to ideální film pro zhulenou kalbu, při které budou všichni chodit kolem a halekat nad stupidností a demencí jednotlivých scén. Pro normálního, přesněji střízlivého nebo neintoxikovaného, diváka se Freddyho úlet stane akorát neskonalou blbostí ukazující komediální dno.(18.3.2007)

JUHŮHŮHGHA.Fakt pořádná čistka jater. Dostat tak megáč v doláčech, taky bych si pronajal vrtulník a fotra odlifroval někam mezi dromedárdí varlata. Za hranicí apsurdní komedie s vulgární makeupem, ale Green to tu fakt všechno totálně pochčije, olíže a znovu pochčije. Doporučuji všem maxiznuděncům, kteří neví co si pustit, tak aby po všech pilách,prcičkách a .íčovinách se Sandlerem, měli pocit, že viděli něco co fakt vidět nechtěli(26.1.2012)

Velmi zvláštní komedie. Především proto, že většinou rozdělí diváky na 2 skupiny, jedni zhnusení se na to možná ani nedodívají, druzí to zas budou považovat za kultovní záležitost. Osobně jsem někde mezi. Byl totální ůlet. Stačí to vidět jen jednou…, ale některé momenty mě fakt hodně rozesmály. Tom Green je absolutní blázen, totální magor a skvělý komik v jedné osobě. Škoda, že Drew Barrymore se tam jen párkrát mihne, ta by to v této šílenosti možná taky pěkně rozbalila… Ostatní herci jsou také dobří hlavně pak Rip Torn. Těm co to ještě neviděli bych doporučil: "bacha je to totálkní úlet, sledování jen na vlastní nebezpečí". Celkové hodnocení: 3*(18.3.2007)

Ano, je to neskutecna mega kokotina, coz se da ostatne odhadnout uz podle originalniho nazvu filmu. Nicmene, kdyz se prekousne par tech traparen a extremnich nechutaren, samoucelnejch Greenovo exhibici a samotnej Green, kterej je naprosto vystavni kyber hovado, zustane tu par fakt paradnich vtipu, humor, kterej se s nicim nesere a par scen, ktery asi nezapomenete. Navic tu je brutalni Rip Torn, dej docela svizne odsejpa a chvily tu je i Eddie Kaye Thomas alias Paul Finch z prcicek. Uz jsem tuhle dobytkarnu videl nekolikrat a vzdy se skvele bavim.(1.1.2005)

• - Film dostal v Amerike rating NC-17 kôli krutému sexuálnemu a bizardnému humoru. (Flipper)

• - Filmovanie bolo prerušené kvoli nahnevanému predávačovi hot-dogov, ktorý odmietol posunúť svoj vozík s miesta filmovania. Pohol sa až vtedy, keď mu bol vystavený šek na 2,000 dolárov (ktorý bol neskôr zrušený). (Flipper)

• - Snímek se umístil na 23. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)