mr.hank

Parádní akční film. Příběh sice místy skřípe (poslení scéna - žádost o ruku - je strašná), ale Jackie je zde opět ve formě. Americkou anabázi jsem mu tímto filmem odpustil. ()

darkreider

Jackie je borec a po tomto filme už nie len TOP kaskadér a herec akčných komédií, ale aj čistokrvného thrilleru. Ja mám veľmi rád jeho akčné komédie a nie je žiadna, ktorá by sa mi nepáčila, ale tento počin sa podaril a to bezchybne. Jackiemu fandím od malého mala, keď som videl Božskú relikviu. Takže Go Jackie! ()

Barak

Jackie už tu vypadá fakticky dost staře, ale kope mu to pořád dobře, i když ho chvílema zastíňuje jeho parťák (jméno neznám). Celé je to fajn akční, ale až neskutečně přehnaně emotivní, každou chvíli tam někdo brečí nebo lituje - jako jo, beru, ale do toho filmu se mi to moc nehodilo. Na zážitku určitě ubral i dabing, který býl hodně, ale hodně špatný a taky televize s poměrem stran 4:3, což způsobilo moře useknutých obličejů - já vím, že je to i jinde, ale taky to bylo hodně výrazné.... ()

Skleni

Ale vidno, že Jackie nam už stárne. Kopance rozáva. Aj kotrmelce nám ukazuje vo všektých variantoch. Ale už to neni ono. Chýba tomu ten zhon, ktorý bol v jeho filmoch. O tom bol Jackie. O naháňačkách, rýchlich bojoch a miliónoch polámanych kostí. No .. ale tak čas nikoho nešetrí a preto dávam 79 ()

Kaučuk03

Skoro všichni z nás jsou zvyklí, že filmy s Chanem jsou prošpikované skr na skrz jeho více či méně vtipnými prvky kung-fu. Zde ale ukázal, že dokáže hýbat nejen nohama, ale i obličejem. Jeho herecký výkon mě mile překvapil a je asi i hoden označení herec a ne cvičená opička. Bohužel na úkor jeho herectví se postavil pro mě velmi slabý příběh, který občas (a asi nechtěně) doplňovaly parodické prvky. ()

Mashak

Tak tohle byla přehlídka akce jak nikdy! Jackie působí v "rodných" filmech daleko charismatičtěji než v těch amerických, kde se od něj čekají šaškárny. Skvělé prostředí, honičky, bitky, prostě skvělý film! ()

Torgal

Jednoznačne jeden z najlepších filmov aký som s Jackiem Chanom videl. Možno je to aj tým, že v tomto filme hrá podstatne vážnejšiu úlohu ako vo zvyšku svojej filmografie. Akcia je špičková a emotívny príbeh kráča v stopách hongkongských klasík ako Hard Boiled a Killer. Pre mňa veľmi pozitívne prekvapenie. 8-/10 ()

tranquill

"Zkus zapomenout na minulost a buď dobrý." Jackie Chan ve výborné formě. Film mohl mít i na víc, to by se ale asi musel zbavit hongkongské produkce. Každopádně za scénu s autobusem by se nemusel stydět i režisér kteréhokoliv Bonda. A "slaňovací" scény také nemají chybu. ()

Ozzy2 odpad!

Tady je to jako v pakárně.Obecně komedie mají strašně nízká hodnocení a tyhle sračkové mlátičky s šikmookými"ninjy",co popírají všechny fyzikální zákony mají víc hvězd,než Bergman,Kurosawa a Bondarčuk dohromady.Asi by měli ten vstupní test ztížit:))) Jsem rád,že Jackie Chan natočil právě ty komedie v USA a skončil s těmito hovadinami ()

Candyman

V tomhle filmu je vidět, že Jackie je pořád ve formě. Ne jako třeba Chuck "nemůžu už pohnout ani nohou" Norris. Tenhle film střídá akci za akcí, které jsou parádně provedené, takže se nebudete vůbec nudit. Jackie prostě točil a bude točit dobré filmy na které se dá vždycky dívat. ()

Wencek

Podlouhé době konečně pořádný film s J.Chanem, dost bylo komického Jackieho, každý film byl stejný a čím dál tím větší propadák. Asi proto že ho točil v americe a pro americkou veřejnost. Nyní konečně v Hongkongské produkci se opět ukázal jako pořádný akční herec bez zbytečnejch keců a trapných komických výstupů na které už se opravdu nedalo dívat. Nyní vidíme Jackieho takového jaký měl zůstat. Film byl povedený a měl dobré akční scény. Sice to vypadá že hongkongští policisté jsou dosti naivní, ale zase plní elánu a umějí se prát. Z čehož vyplívá opět vysoká kvalita bojových scén, které jsou na vysoké úrovni a na které jsme u Jackieho zvyklí. Jinak děj je takový nudný ale člověk i přez to všechno dokáže film zkouknout na jeden zátah aniž by se nějak nudil. Ba naopak na konci filmu je docela spokojený s výsledkem. Pro mě jasné 4*. Bravo Jackie zůstaň v Hong Kongu a toč dál podobné filmy. ()

Chrlič

Viděno dnes a i když jsem od toho (bohužel nedobrovolně) na krátké chvíle odbíhal, film jsem si docela užil. Nevím... Možná už jsem dlouho neviděl žádný hraný asijský film, možná to bylo kvůli tomu, že Jackieho mám rád a tady předváděl jeden ze svých lepších výkonů, možná mi naprosto sedla postava Jackieho parťáka a možná jsem měl chuť si vychutnat ten film a beru to tak klidně. New Police Story rozhodně nenudí a klidně bych si to v budoucnu zopakoval znovu (snad proto, abych to viděl opravdu celé). Na závěř říkám, že "scéna z domova" hlavního záporáka na mě velmi zapůsobila (možná jsem už konečně citlivka :-D) a scéna, kdy Jackie utíká a jeho kolegové předstírají, že nic nevidí, tak podobná mi už dlouho chyběla. ()

Sign

Jackimu je padesát let a stále se pohybuje jako z gumy, je to prostě legenda bojových umnění číslo dvě ať si říká kdo chce co chce (první pochopitelně Bruce Lee), film tentokráte Jackie nerežíruje takže tu nejde o komedii ale opravdu dobře zvládnutý akční krimi, Jackie mi sice sedí do komediálních rolí ale vážného chlapíka na dně umí hrát velice dobře, vážná tvář mu také sluší, na Hong Kongské poměry si film drží vysokou laťku co se týče jak hereckých výkonů tak i scénáře a děje samotného, skvělá omluva za některé méně povedené filmy v Hollywoodu, i když taková Křižovatka smrti jak první tak druhý díl se mi prostě vždycky líbil, ve filmu je jen pár vtipných momentů a musím naplnou hubu říct že sem se v tu chvíli mohl potrhat smíchy ''dobrý neviděli nás'' ()

Colour

V telke to bolo prezentované ako akčná komédia, tak sme si to večer pozreli. Prvá časť bol obrovský masaker, pri ktorom som hútala, čo na tom môže byť komediálne. Bolo mi skôr do plaču. Konečne film s Jackie Chanom, v ktorom sa nesnažia napchať nejaké zbytočné "vtipné" prvky. A z Jackie Chana nerobia dokonalého supersilného neprekonateľného hrdinu. ()