NICOX

Ale jo, já ty 4* dám. Musim přiznat, že mám občas fakt problém přijmout Chanovi nekomediální role. A na tyhle hongkongský filmy si prostě asi nezvyknu nikdy. Je to naprosto jiný a i tim jakoby zajímavý, ale zároveň občas nepochopitelný. 80 % ()

miklaras

Mám ráda Jackieho staré věci a tím, co natočil po roce 90 mě příliš nenadchnul. Ale Police Story je kvalita. New Police Story mě až na pár maličkostí strašně potěši a donutil na Jackieho hledět zase trochu lépe. V poslední době mi začíná dělat radost. Forbidden Kingdom je taky docela fajn a Jackie se snad ještě něčím vytáhne. Tedy...doufám ()

jondoe

Asi najlepsi film z Jackie Chanom za poslednych desat rokov. Plny pocet bodov mi vsak brani dat jeho nedoverihodnost v prvej tricatminutovke filmu. Mlady herci boli skvele obsadeny a aj dobre zahrali. Akcne sceny boli vinikajuce a tak isto aj suboje. Jackie Chan aj vo svojom veku dokazuje ze stale ovladaa bojove umenia. ()

iXtr3m3

O hodný stupienok slabšie ako Foreigner, na druhú stranu skvelé Police Story, lepšie ako Lockdown. Niekto tvrdí, že Jackie už nestvára vylomeniny ako za mlada, ale to nie preto, že by na to už nemal, ale preto, že to nebolo v scenári, stačí pozrieť jeho ďalšiu a aj výrazne neskoršiu tvorbu. ()

cab

(Jackie Chan) ve skvele forme se predstavuje jako schopny inspektor Wing, ktery celi neohorozene vsem vyvrhelum az do chvile, kdy je jeho cely tym povrazden tlupou nudicich se teenageru a on jediny je ponechan nazivu. Od teto chvile se potaci po meste vetsinou v podnapilem a zubozenem stavu az do okamziku prichodu noveho kolegy, ktery ho vrati zpatky na nohy a pomuze mu se vyporadat jednou pro vzdy s nezastavitelnymi a vychytralymi mladiky. 80% ()

Hopper

Jo, Jackie to ešte vie. V porovnaní s upotenými výkonmi (a to nemyslím len tie bojové) z Hollywoodskeho obdobia je toto úplna ambrózia. Poteší absencia výrazných stupidít, obstojné herecké výkony a kvalitná akcia ()

Ilhan

Nejhorší ze všech Police Story. Látka s pár geniálními nápady zabitá občas až hrozným zpracováním a nevyrovnaným scénářem. Vzít to do ruky někdo schopnější, lépe upravit scénář a vybrat pořádné herce, mohlo by z toho být jedno velké pošušňáníčko, takhle ale ne. Proti Jackimu nic nemám, mám ho vlastně dost rád, ale tohle prostě není ono. A ani ty zkažené záběry na konci nejsou to, co bývaly, takové, které nakonec dokázali zachránit dojem z celého filmu. ()

Paity

Rozhodně jeden z nej filmů s Jackiem Chanem, to je bez debat. A navíc o to větší šok, že nejde o komedii nebo akční komedii. Rozhodně se však budete bavit, má to hlavu a patu, napětí a navíc tam není to přiblblé přehrávání, které je tak příznačné pro všechny asijské snímky. ()

Hanys_

Stará Police Story mi moc nesedla, tohle bylo o dost lepší. Parádní kaskadérské kousky, skvěle napsaný příběh. Fakt skvělá akční podívaná. Čert pak vem i tu čínskou potřebu cpát emoce nebo humor tam, kam se vůbec nehodí. ()

MkSallam

Po akční stránce téměř perfektní vizuální nabušenost, která doplácí na pokusy o určitou emotivnost (ehm, trošku přehnanou), přičemž některé scény pak jen zdržují od pokračování spektakulární "hry". Navíc scéna s autobusem mi připadala přinejmenším podivná. Ale co, dobře se na to dívá a Jackie stále dokazuje že hrát a bojovat umí. ()

Radim

Příběh hongkongsky přitažený za vlasy, emoce jsou až moc kašírové, ale bojové scény jsou téměř dokonalé s úžasnou choreografií. Chana moc nemusím, tento film je ale návrat ke klasickému asijskému kung-fu. ()

IvoB

Trošku jiná „Chanovka“. Opět s velkou dávkou nápadů, ať už po stránce kaskadérské či příběhové. Název New Police Story je v tomto případě docela příhodné – film na předchozí sérii nijak zvlášť nenavazuje a celkový tón je také velmi odlišný. Modernější a vážnější pojetí je zde bohužel na úkor vtipu. Proto bych film zařadil spíše do kategorie regulérního „revenge movie“, namísto klasických akčních komedií. I přes jiné pojetí ale film bez problémů šlape, šponuje napětí a přináší parádní akci. Výsledné dojmy tedy velmi kladné, přestože mám předchozí Chanovu tvorbu přece jenom o něco raději. 4* (7/10) ()

system

Mile prekvapeni. Na Jackieho docela drsne, depresivni, temne a bez humoru, nicmene mozna i proto se jedna o jeho nejlepsi film za poslednich 5 let! ()

mota

Asijskou tvorbu jsem měl vždy rád, protože byla jiná než Hollywood. Zde mi to ale přijde, že se tvůrci rozhodli narvat do filmu hafo klišé a kýčovitých situací podle osvědčených šablon, jen aby zapůsobil za každou cenu. Navíc čím nákladnější samoúčelné scény, tím jsou nudnější (autobus). Jackiemu sedí podle mě nejvíc komedie, což tenhle předoje(m)ný policejní výmysl není. Alespoň závěrečné cut-scenes jsou stále zábavné. Mota filmu: Jestli se chcete zlepšit v bojovém umění a skládání zbraní, chlastejte rok jak lodyhy. Zaručený způsob jak dostat vraždicí spratky je povolat na ně jejich rodiče. ()

Zombi

Já si nemůžu pomoct, mě to nějak nesedlo. Možná mi nešli pod nos mladí neporazitelní haranti co rozmydlej ostřílený policejní komando na cucky, nevím. Lepší 3. ()